HUCK CHCE UNIFIKOWAĆ

Ubiegłej nocy Marco Huck (29-1, 22 KO) po raz trzeci obronił pas WBO w kategorii junior ciężkiej. Na gali w Oldenburgu  Serb z niemieckim paszportem zmusił narożnik Briana Minto (34-4, 21 KO) do poddania Amerykanina przed dziesiątą rundą.

Od samego początku Huck dominował w ringu, największe szkody czyniąc potężną prawą ręką. Pomimo rosnącej straty ambitny Minto nie zamierzał odpuszczać. "The Beast" zapoznał się z deskami w rundach trzeciej, piątej i dziewiątej.

- To była spektakularna bitwa. Chylę czoła przed Minto. Nie wiedziałem, że on może przyjąć tyle mocnych ciosów. Trzy razy padał, ale ani myślał się poddawać. Ma wielkie serce i należy to docenić. Jestem zadowolony ze swojego występu. To była trzecia obrona, ale zamierzam osiągnąć jeszcze wiele. Moim celem jest unifikacja wszystkich pasów w cruiser - powiedział 25-letni "Captain" Huck.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: czerwony
Data: 02-05-2010 12:36:34 
II ligowiec.
 Autor komentarza: maddog
Data: 02-05-2010 12:41:49 
Przestałem to ogladać po 2 rundzie...

czerwony-racja z tym,że grupa B
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-05-2010 12:42:17 
Huck rzeczywiście to nie ta liga, Adamek z Cunninghanem kompletnie pozamiatali by tą dywizją, a sami między sobą stoczyli trylogię aby rozstrzygnąć kto jest królem cruiser, niestety Tomka już tam nie ma, a Steve wylądował u "taty" Sauerlanda, co ogranicza do minimum niebezpieczeństwo porażki Marco, teraz obaj będą dysponowali w niedalekim czasie wszystkimi pasami, a zarazem darzyli się bezwarunkową miłością niczym bracia Kliczko czyli jeszcze przez długi czas nie dojdzie w tej wadze do absolutnej unifikacji.
 Autor komentarza: karat
Data: 02-05-2010 12:53:24 
Ten Huck to jest śmieszny człowieczek. Niech się pierw nauczy poprawnie wyprowadzać ciosy proste. Przykład takiego "miszcza" świadczy najlepiej o tej kategorii wagowej :/
 Autor komentarza: Silnoreki
Data: 02-05-2010 12:53:52 
BRAWO MARCO!!!KAPITALNA WALKA,NIESAMOWITA OBRONA BIORAC POD UWAGE KLASE PRZECIWNIKA.TERAZ TO NIE TYLKO UNIFIKACJA WSZYSTKIEGO CO SIE DA ALE TEZ ZMIANA PSEUDO...PROSZE PANSTWA OD DZIS WIELKI MISTRZ WAGI CRUISER NR. 1 WG NIESAMOWICIE OBIEKTYWNEGO I CENIONEGO BOXSRECU MARCO "ZELAZNA KONDYCJA","POGROMCA GIGANTOW","SERB Z URODZENIA,SZKOP Z WYCHOWANIA","NIKOGO I NICZEGO SIE NIE BOJACY(BYLE W WEHRMACHTLANDZIE)","GROMO WLADNY","LUBIANY,KOCHANY I SZANOWANY" HUUUUUUUCK...
 Autor komentarza: gegard
Data: 02-05-2010 13:00:04 
Reakcja:

BUAHHAHAHAHAHAHA

Chyba mu wyślę gratulacje:D Pomysł zajebuisty, w końcu zabierze mu ktoś rozsądny pas i nie będzie mistrzem federacji. Niech sobie zdobędzie pas EBU, bo w crusier jest czołówką Europy
 Autor komentarza: ElMaravilla
Data: 02-05-2010 14:13:01 
Zawalcz rewanż z Cunninghamem !!!
 Autor komentarza: Klimek
Data: 02-05-2010 14:29:41 
Ostatnie fajne i widowiskowe walki to były w tej wadze jak w niej Adamek był, Haye, Mormeck i O'Neil Bell też. Teraz zostali Danny Green, Guillermo Jones ten gość to zagadka ostatni raz walczył w 2008 roku i stale trzyma pas WBA, ale co sie dziwić w końcu to panamska organizacja i bokser, Lebedev, Maccarinelli, Alexeev, do tego Fragomeni i nasz Krzysiu licze że też coś ugra w tej wadze, licze też na nasze nadzieje czyli Masternak i Kołodziej szczególnie na tego drugiego.
USS i kapitan to teraz będzie towarzystwo wzajemnej adoracji, Cunn w IBF, kapitan w WBO także jeśli Marko będziesz chciał unifikacji to będziesz musiał zawalczyć raz jeszcze ze Stevem, do tego G. Jones też nie odda ci pasa bo do tego pojedynku zwyczajnie nie dojdzie, kiedyś Adamek mając IBF chciał walki z Jonsem o pas WBA, ale Don King nie chciał się zgodzić, żeby mu nie zabrali kolejnego pasa :D.
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 02-05-2010 15:48:09 
.. bo jeszcze polubię Hucka ... :)
 Autor komentarza: Luton
Data: 02-05-2010 21:48:19 
Adamek uciekł do ciężkiej przed Huckiem.
 Autor komentarza: Klimek
Data: 02-05-2010 21:53:40 
Haye pewnie też :P
:D
 Autor komentarza: Woniu69
Data: 02-05-2010 23:44:27 
Panowie, chłopak ambitny jest, to pzyznać trzeba. A ze perspektywy rysuje mu "wujek" SAUERLAND to trudno dziwić się takim wypowiedziom. Nie uważam ze przejscie Cunna do Sauerlanda musi paralizować tę kategorię, widowisko w postaci walki Hucka z Cunnem będzie atrakcyjne a jeżeli obaj są w jednej "stajni" to i kasa w jednym ręku pozostanie. Więc teraz wydaje mi się rewanż bardziej realny niz jeszcze niedawno. A z drugiej strony chciałbym żeby któryś (ale już o tym pisałem) z naszych chłopaków skopał Hucka i to najlepiej w na niemieckiej gali. Moze to być podczas prób unifikacji np. z Diablo o pas WBC ( bo mam nadziej ze 15-go go zdobędzie).
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 03-05-2010 10:52:12 
Huck chce unifikowac...Co najsmieszniejsze moze mu sie to udac..Owszem jest to bokser surowy ale silny, waleczny idacy do przodu..Moze byc zagrozeniem dla kazdego w cruiser..Do tego dochodzi promotor ze swoim parasolikiem ochronnym i tak oto z Marco Hucka moga zrobic wielka gwiazde!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.