MONTIEL POSTAWI WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ

Fernando Montiel (40-2-2, 30 KO), mistrz świata trzech kategorii wagowych, jest gotowy na jutrzejszy pojedynek z mistrzem WBC w wadze koguciej - Hozumi Hasegawą (28-2, 12 KO). Walka odbędzie się na terenie panującego mistrza - czyli w Kraju Kwitnącej Wiśni.

- Dwanaście dni spędzonych w Japonii pozwoliło mi przystosować się do tutejszych warunków klimatycznych. Nie będę miał żadnych problemów z wagą. Czuję się szybki i silny. Hasegawa nie będzie w stanie mnie pokonać. Ćwiczenia, które teraz wykonuję, pozwalają mi zbijać ostatnie funty nadwagi i osiągnięcie limitu przyjdzie bez problemu. Muszę postawić wszystko na jedną kartę, bo z wygraną punktową w Japonii może być ciężko. Jestem jednak pewny siebie, na co wpływa również obecność Mauricio Sulaimana z WBC. Dam z siebie wszystko i zabiorę zielony pas do Meksyku - powiedział 31-letni "Cochulito".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tonka
Data: 29-04-2010 12:36:53 
Ciekaw jestem jak to się potoczy. Hasegawa to dobry wojownik, Montiela chyba nie trzeba przedstawiać :) 60/40 na Fernando, ale różnie może być. Czekam i szukam jakiś streamów z Japonii.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.