DIABLO: MOJA RZECZ TO ZDOBYĆ PAS

Piątkowe przedpołudnie były mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji IBF i aktualny pretendent do tytułu WBC Krzysztof Włodarczyk (42-2-1, 31 KO) spędził na zorganizowanej przez Policję i Ministerstow Spraw Wewnętrznych i Administracji konferencji poświęconej programowi ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej - Profilaktyka a Ty", którego od lata zeszłego roku jest czynnym uczestnikiem. Zapraszamy do lektury wywiadu z "Diablo" przeprowadzonego przy okazji dzisiejszej konferencji.

-  Krzysztof, może zacznijmy od powodu twojej obecności tutaj. O kilku miesięcy jeździsz, spotykasz się z dziećmi, czasem z tak zwaną "trudną" młodzieżą, na czym dokładnie polega twoja rola w tym programie?
Krzysztof Włodarczyk:
Odwiedzamy dzieciaki i próbuję pewne rzeczy im przekazać, takie które sam z życia wyniosłem, staram się im pokazać lepszy sposób na życie, to znaczy sport. Mam nadzieję, że one coś z tego wynoszą i kiedyś okaże się, że któremuś z nich jakoś pomogłem.

- Jak dzieci reagują na twoje wizyty, spotkanie z tobą?
KW:
Niektóre reagują troszkę dziwnie, bo nie chce im się wierzyć, że pewne rzeczy robiłem w życiu. A ja tak naprawdę byłem niezłym skurczysynkiem jako dzieciak - tu coś ukradłem, tam coś podpaliłem, kogoś zbiłem. Trochę się tego zebrało… Generalnie tłumaczę dzieciakom, żeby nie iść złą drogą, ale żeby na przykład wybrały sport. Ja w momencie, kiedy zacząłem treningi, zmieniłem się nie do poznania - moi rodzice to zauważyli i zaczęli na mnie inaczej patrzeć. Docenili, że coś chce ze swoim życiem zrobić. Dla mnie boks był takimi wrotami do lepszego świata i fajnie by było, gdyby dla któregoś z tych dzieciaków może niekoniecznie boks, ale sport w ogóle, mógł być takimi wrotami.

- Niedługo czeka cię "walka o wszytsko", czyli rewanż z Fragomenim o pas WBC. Jak wyglądają teraz twoje treningi?
KW:
Póki co trenuję tylko jeden raz dziennie - biegam, robię dużo techniki, staram się poprawić elementy, które uciekły mi podczas pierwszej walki z Włochem. Pracuję nad kondycją, nad zejściami z linii ciosu, by nie pozostawać statyczny po ciosie, nie wisieć na rywalu. Ogólnie, opracowuję elementy, które przydadzą mi się w rewanżu z Fragomenim - zarówno na worku, jak i w pracy z partnerem; do tego walka z cieniem i praca przed lustrem.

- Znasz już jakieś konkrety dotyczące daty walki z Fragomeni?
KW:
Wiem tylko tyle, że do 5 marca ma zapaść decyzja. Co zadecydują, to już nie moja sprawa. Moja rzecz to dobrze się do tej walki przygotować i zrobić wszystko, żeby wygrać i zdobyć pas.

- Promotorzy Fragomeniego upierają się przy rewanżu we Włoszech. Pojawił się też gdzieś pomysł, by walkę zrobić na przykład w Chicago…
KW:
Z dwojga "złego" wolałbym Chicago, chociaż "złego" może źle brzmi w przypadku Chicago. W Stanach mamy wspaniałą publiczność, co było świetnie widać na walkach Tomka Adamka, przychodzi tam masa polonii. Myślę, że i na moją walkę przyszłoby sporo polskich kibiców.

- A jeśli w Polsce? Nie chciałbyś zaboksować znów "u siebie", w Warszawie?
KW:
Mogłaby być Warszawa, ale na przykład w Gdyni jest też bardzo ładna hala…

- Tomasz Adamek zwakował pas "The Ring" w junior ciężkiej. Bić się w tej chwili możesz o niego tylko ty i Steve Cunningham. Gdyby doszło do tej walki, jak byś chciał ją tym razem rozwiązać?
KW:
Podobała mi się postawa Tomka w walce z Cunninghamem. Wchodził pewnie w wymiany i tą pewnością siebie przełamał Cunninghama. Trzy razy posłał go na dechy i wygrał walkę. Wydaję mi się, że nasz trzeci pojedynek wyglądałaby zupełnie inaczej niż dwa poprzednie.

- W kontekście walki Tomka nie da się jednak nie zauważyć, że z nim Cunningham walczył inaczej niż z tobą…
KW:
Wydaje mi się, że Cunningham sądził, że z Tomkiem może sobie na więcej pozwolić i boksował bardziej otwarcie niż ze mną, bo wydawało mu się, że jest z nim bezpieczniejszy. I faktycznie był blisko wygranej, bo w czwartej rundzie mocno złapał Tomka. Pewnie wtedy jeszcze się utwierdził w tym, że taki boks mu się opłaci…

- Chyba ten Cunningham od Adamka bardziej by ci stylowo pasował niż ten z walk z tobą?
KW:
Zdecydowanie! W walkach ze mną więcej boksował niż się bił. Taki otwarty Cunnningham jak z walki z Tomkiem byłby dla mnie wygodniejszy. 

- Szeroko się ostatnio komentuje twoje słowa pod adresem Mateusza Masternaka…
KW:
Szczerze powiedziawszy, to nie interesuje mnie, co on sobie myśli. Niech mówi, co chce. Ja mam swoje zdanie na ten temat.

- Mateusz mówi, że chciałby walki z tobą…
KW:
Walka z Masternakiem nic mi nie daje w tej chwili. To byłaby dla mnie walka o czapkę gruszek, bo to jest póki co tego typu zawodnik. Gdyby boksy z nim coś mi mogły dać, to podjąłbym rękawicę od razu. A skoro tak nie jest, to niech on sobie boksuje dalej tam, gdzie boksuje.

Rozmawiał: Michał Koper

 

MIGAWKA Z PIĄTKOWEJ KONFERENCJI "PROFILAKTYKA A TY"

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: 1bioactive
Data: 13-02-2010 02:36:41 
Diablo - jak będziesz tak dalej opluwał polskich bokserów to faktycznie zostaną Ci tylko walki w dalekich krajach bo w Polsce nikt nie będzie chciał Cię oglądać. Prawdziwy sportowiec nie tylko walczy zgodnie z regułami dyscypliny ale także wypowiada się o innych zawodnikach w duchu sportu. Jeśli chcesz naprawdę uczyć czegoś młodych ludzi to zacznij od szacunku dla innych.
 Autor komentarza: 1bioactive
Data: 13-02-2010 02:46:58 
Diablo - pomimo surowego komentarza powyżej jestem Twoim kibicem ale czy to tak trudno powiedzieć przepraszam. Pamiętaj dwie najmocniejsze waluty świata to słowa...."proszę" i "przepraszam".
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 13-02-2010 02:50:19 
"A ja tak naprawdę byłem niezłym skurczysynkiem jako dzieciak"

- nie am to jak dobór słów do dzieci i młodzieży...


"Myślę, że i na moją walkę przyszłoby sporo polskich kibiców."

- no żebyś się nie przeliczył...


"Szczerze powiedziawszy, to nie interesuje mnie, co on sobie myśli. Niech mówi, co chce. Ja mam swoje zdanie na ten temat."

- ryży widzę dalej brnie w to co gadał na antenie...


"Walka z Masternakiem nic mi nie daje w tej chwili"

- i to mnie wku*wia na maksa, a co ma ci dać ??? Miałeś odwagę obrażać go publicznie na płytkim poziomie to miej teraz odwagę podjąć walkę a nie pierniczysz że nic Ci walka nie daje. Ale rozumie honoru u ciebie tyle co i rozumu.. Duże szanse że dostałbyś bęcki dmuchany mistrzuniu... Liczę że na najbliższej walce skończy się twój sen...

 Autor komentarza: Dominic
Data: 13-02-2010 02:59:54 
Nie ujmując nic Włodarczykowi - to jestem zdania że Masternak już by go rozjechał na etapie swojej kariery !
Włodarczyk zdaje sobie sprawe że jakby z nim przegrał to straciłby bardzo dużo !
Bo byłby kolejny ustrzelony po Janiku w stajni Wasyla !
Mateusz kuj żelazo póki gorące :)
 Autor komentarza: DogSector
Data: 13-02-2010 03:01:00 
w Chicago na walke Wlodarczyka pokazalo by sie tyle ludzi co na walce Artura Binkowskiego:) niech sobie boksuje i obklada zawodnikow w Polsce! trafi na lepszego boksera i po zabawie, chcac robic kariere bokserska musialby podjac taki krok jak Adamek!

powodzenia
 Autor komentarza: DogSector
Data: 13-02-2010 03:12:27 
zobaczcie "Bullit KnockOut Promotions" wykreowal sobie kilku wmiare Ok zawodnikow, robia gale gdzies tam po Polsce obijaja "Gruzinow" i goscie kase wala na nich! ci chlopaki niemaja zadnych perspektyw, niemoga sie dalej piac poniewasz trzymaja ich kontraktami! a szkoda bo jest kilku ktorzy mogli byc naprawde bokserami na skale swiatowa!
np. Masterniak
 Autor komentarza: rogal
Data: 13-02-2010 04:06:14 
Krzysiek , popieram pomysł Gdyni.


Pierwsza gala wojaka udała się super, na pomorzu zawsze będzie komplet publiczności !


pozdrawiam
 Autor komentarza: Endrju
Data: 13-02-2010 06:23:50 
 Autor komentarza: Endrju
Data: 13-02-2010 06:25:27 
coraz bardziej okazujesz sie biedakuprymitywniejszy-juz straciles -mysle ze -nastepnego kibica-nie jestes dla mnie piesciarzem
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 08:53:53 
Powodzenia Krzysiek - siegnij po ten pas

ale Mastera powinienes przeprosic..nie ma innaczej
 Autor komentarza: st135a
Data: 13-02-2010 09:02:18 
Szkoda że Krzysiek dalej brnie w to co powiedział o Masterniaku.Byłem pewien że powie coś w stylu"wyrwało mi sie wtedy w studio,to nie tak miało wygladać-w sumie to przegiąłem" Wyszedłby wtedy troche z twarzą a tak cały czas to podtrzymuje zniżając się w ten sposób naprawdę nisko.Dużo więcej by udowodnił gdyby przeprosił Mateusza pomimo że może prywatnie go nie lubi.
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 13-02-2010 09:35:46 
rogal ty teraz sobie zarty robisz czy jak?? Czy ty byłeś na tej Gali w Gdyni?? Po twojej wypowiedzi sądze, że nie. I tak, że 500 biletów około było rozdane bo to norma przy takich Galach Vipy była orkiestra dość liczna z Bytomia itp to Hala po Bokach świeciła pustkami. Jeżeli o czymś nie jesteś przekonany lub nie wiesz to nie wciskaj ludzią kitu.
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 13-02-2010 09:38:25 
Żeby nie było, to byłem na tej Gali, poziom niski, gość w tramkach, Boninowi ściany pomogły podczas werdyktu, Wawrzyka przeciwnik od wiatru się przewracał i juz sędzia na to nie mógł patrzeć i przerwał walke. Hala zapełniona może w 50%
 Autor komentarza: allyn
Data: 13-02-2010 10:12:33 
Drogi Krzysiu, skoro śmiesz twierdzić, że walka z Mastenakiem nic by Ci nie dała, to może wyjaśnisz nam wszystkim co takiego dała Ci walka z Konstantinem Semerdjievem o rekordzie 27-11-2?
Co takiego dała Ci walka z Gaborem Gyurisem (6-11-0) ?

Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda. Wracaj lepiej do Tańca z Gwiazdami, rozmieniłeś się na drobne.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 10:53:50 
allyn - a co by mu ta walka dala wedlug ciebie?
nie badz smieszny mimo sympatii do obu zawodnikow nie porownuj prosze gdzie jest dzis Diablo a gdzie Master - za kilka lat Master tez bedzie w tym miejscu
 Autor komentarza: mik36
Data: 13-02-2010 11:03:04 
Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 08:53:53
Powodzenia Krzysiek - siegnij po ten pas

ale Mastera powinienes przeprosic..nie ma innaczej


i tu się z kolegą zgodzę
 Autor komentarza: Woody100
Data: 13-02-2010 11:04:22 
GoldenBoy

Widze że strasznie się podnieciłeś. Spuść troche pary.
 Autor komentarza: RAF1
Data: 13-02-2010 11:08:40 
Jeśli walka odbędzie się w Polsce to moim marzeniem jest, Podpromie w Rzeszowie Włodar + Cygan i hala będzie pękać w szwach, lepszego miejsca w Polsce nie ma!!!
pozdro
 Autor komentarza: tenarus
Data: 13-02-2010 11:21:16 
czekajcie to Wlodarczyk powiedzial cos w stylu ze Master pije mleko z dodatkami? a Mateusz chce pozwac go za oskarzenie o stosowanie dopingu tak? bo te slowa nic w zasadzie nie znacza dla sadu a mi sie tak wydaje ze to byla tylko ironiczna wypowiedz Diablo ze Masternak jest tak zbudowany bo sie najadl odzywek az mu na plecach pryszcze wyszly ale to tylko moja opinia pozdrawiam obu piesciarzy ;)
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 11:27:00 
nie poruszajcie juz prosze tego tematu bo znowu sie zrobi rozmowa o dupie

oni sobie to wyjasnia miedzy soba i nie ma co dolewac oliwy do ognia

nasze kibicow zadanie to trzymanie kciukow za obydwu
 Autor komentarza: czerwony
Data: 13-02-2010 11:30:32 
O mamo, ale buc z niego. Gdyby przyznał, że walnął jedno słowo za dużo... ale on idzie w zaparte, "swoje wie".

Chyba nie pozostaje nic innego, jak sąd, bo co innego mógłby zrobić Master? Zniżyć się do jego poziomu i zacząć się odgryzać tak debilnie, jak drewniany tancerz?
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 11:30:34 
DogSector - po pierwsze to Masternak nie Masterniak
po drugie to Master nie jest w BKP tylko u Gmitruka
po trzecie nie slyszalem zeby ktorys z chlopakow chcial uciekac do usa, zreszta ci ktorzy maja takie aspiracje to jezdza z Wasilewskim do stanow i mysle ze po to wlasnie BKP wspolpracuje w wariorsami
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 11:31:30 
wyjatkiem jest Jonak ale to osobna historia kolesia ktoremu chyba nikt w dziecinstwie nie opowiadal bajek wiec teraz wierzy we wszystkie ktore uslyszy
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 11:32:44 
czerwony - a pomyslales ze zostaje jeszcze wzniesienie sie ponad ten poziom i olanie tematu?
 Autor komentarza: czerwony
Data: 13-02-2010 11:36:25 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik czerwony piszący z IP: 88.156.92.39 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.
odyniec, a niby dlaczego master ma odpuścić? Bo Diablo jest fajny? dla Polski? Dla dobra narodu? Zejdź na ziemię. Koleś przegiął i skoro jest bucem w zaparte to... niech sobie będzie.
 Autor komentarza: czerwony
Data: 13-02-2010 11:37:59 
Jedyne sensowne rozwiązanie: Diablo przeprasza i korzy się za głupie słowa, oczywiście publicznie - jest po sprawie.

Najgłupsze rozwiązanie: Diablo publicznie idzie w zaparte, bo "swoje wie".

Wybrał opcję nr 2. Autor komentarza: Van
Data: 13-02-2010 11:50:56 
GoldenBoy

Walka z Masterniakiem nie da mu nic pod względem sportowym ;)
Pomyśl trochę.
Kim jest Masterniak ?
Poza tym jak Ty sobie to wyobrażasz ?
Masterniak powiedział, że chce z nim walki, a Włodarczyk ma od razu do niego lecieć i rzucać wszystko po drodze ?
Bądźmy ludźmi ;)
 Autor komentarza: kali
Data: 13-02-2010 11:55:55 
Poniższa wiadomość łamie postanowienia regulaminu. Użytkownik kali piszący z IP: 87.207.29.77 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.
Ten Włodarczyk to jest poprostu BUC!! zamiast przeprosic,to on wie swoje,hahha słoma mu z butów wystaje.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 12:02:13 
nie mowie ze ma odpuscic tylko ze ma taka opcje
 Autor komentarza: czerwony
Data: 13-02-2010 12:12:37 
odyniec, racja, opcja taka istnieje, mam nadzieję, że jednak otrzeźwienie jednak nastąpi.
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 13-02-2010 12:17:17 
odyniec: wyjatkiem jest Jonak ale to osobna historia kolesia ktoremu chyba nikt w dziecinstwie nie opowiadal bajek wiec teraz wierzy we wszystkie ktore uslyszy

A ty wiesz jaki ma kontrakt podpisany Jonak, że takie głupoty wypisujesz??

Uporczywie bronisz Krzyśka, ja powiem tak i nie zmienie tego, akcja zdziecmi super sprawa "Brawo" , z Masterem akcja żenada i jest żenadą, że do teraz nie przeprosił
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 12:18:41 
czerwony - ja sie zastanawiam co w tym naszym narodzie (i w nas) siedzi ze sie lubimy tak napierd..c miedzy soba zamiast trzymac sie razem i sie wspierac
jak ogladam gale BKP to widze ze chlopaki sa z soba blisko ze kibicuja sobie na wzajem ze gratuluja i pomagaja
mysle ze w innych grupach jest taka samo wiec czemu sie żrą miedzy soba przeciez nie sa dla siebie zadna praktycznie konkurencja a nawet jakby byli to postawa sportowa wymaga utrzymania jakiegos poziomu - mysle ze to czerpanie wzorcow z USa gdzie byle gamon krzyczy co mu slina na jezyk przyniesie zeby tylko kamery byly na niego skierowane, i nie mowie tu tylko o diablo bo mam nadzieje ze sie zachowa wlasciwie i przeprosi, ale ogolnie coraz czesciej takie glupie gadki
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 12:20:09 
Ironmen - wybacz ze odpusze ten temat bo znowu bedzie ze sie czepiam kogos

sorry
pozdrawiam
 Autor komentarza: kazan
Data: 13-02-2010 12:37:50 
Cunn od Adamka pojechałby Włodarczyka, bo punktowałby go z dystansu. Dystans i wykorzystywanie warunków fiz. to sposób na Diablo, który potrafi sie tylko kleic i walczyć w półdysansie. Dlatego uważam też, że Master przy dobrej taktyce poradziłby sobie z Diablo.
 Autor komentarza: czerwony
Data: 13-02-2010 12:38:52 
odyniec, to że w BKP zawodnicy są razem jest bardzo OK. rzecz jest zupełnie banalna. Między grupami istnieje rywalizacja (bardzo dobrze!), to jest też bardzo pozytywne. Ale od rywalizacji między grupami do jawnego przegięcia pały w przypadku Diablo jest naprawdę droga daleka. Sama rywalizacja jest solą boksu zawodowego - bezpodstawne zarzuty już nie.
 Autor komentarza: Rossi46
Data: 13-02-2010 12:44:16 
Włodarczyk nadmuchiwany miszcz !!
 Autor komentarza: allyn
Data: 13-02-2010 12:47:01 
Odyniec - zdaje się, że jednak nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Stwierdzam tylko, że ta walka dałaby mu na pewno więcej aniżeli obicie kolejnego kelnera z ujemnym rekordem.
 Autor komentarza: bonkers
Data: 13-02-2010 12:59:13 
a jednak można z sensem odpowiedzieć na pytanie typu "Mateusz chce walczyć z tobą..." Szkoda że poniesło go w TV ale może dzięki temu paradoksalnie w przypadku porażki z frago polsat sypnie kasą i postawi mu mastera w ringu -myśle że medialnie taka bitwa sprzedała by się dobrze... :)
 Autor komentarza: ziemek
Data: 13-02-2010 13:26:53 
odyniec
za kilka lat to Diablo będzie walczył na telefon a Masternak będzie walczył o pasy dobrych federacji albo ich bronił. Bo nie sądzę ,że będzie tak długo atrakcyjnym towarem dla Wasilewskiego
 Autor komentarza: ribbentropgolotov
Data: 13-02-2010 13:30:10 
Oj chłopaki nie jeczcie ciagle z tym Diablo. Zachowal sie jak burak, obrazil Mastera, stanie przed sadem to zobaczymy. Ja bylbym za Masterem ( choc uwazam, ze dla niego za wczesnie na taka walka )

Nie przezywajcie tak tej wypowiedzi Wlodarczyka, Jackiewicz juz by powiedzial ze Wam gowno z nogawki wylatuje :D
 Autor komentarza: Dinas
Data: 13-02-2010 13:32:54 
Nie jest wcale za wcześnie na walke Masternak - Włodarczyk, jest za późno dla Diabła :) z kim on teraz walczył i jak się pocił, to jest słabiak, a do tego zachowuje się jak .... nie napisze bo ny mnie bloknęli
 Autor komentarza: bokser1
Data: 13-02-2010 14:07:55 
pewnie nie chce walki z masternakiem bo sie boi a cuningham jest o wiele lepszy terz niz jak walczyl z wlodrczykiem wczesniej nie daje teraz szans wlodarczykowi z nim zreszta najpierw jest wloch a on tez skory nie odda i nie zdziwilbym sie jakby znowu diabla zaskoczyl bo atrakcyjnego widowiska po wlodarczyku nie mozemy sie spodziewac tyle
 Autor komentarza: bimber
Data: 13-02-2010 15:36:29 
Krzychu stuknij makarona a później jako już stary wiarus pokaż młodzieży gdzie jej miejsce :)

A tak trochę poważniej myślę że wszystko zależy od walki z frago jeśli rudy wygra to prędko do walki z masternakiem(śmieszy mnie ta jego ksywka) nie dojdzie ale jeśli miał bym typować to stawiam KO w ostatnich rundach na korzyść rudego. jest to obiektywna ocena.
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 13-02-2010 15:41:01 
bimber a na czym swój obiektywizm opierasz, na ostatnich walkach Krzyśka>>?? Brak oddechu i obijanie kelnerów? On męczył się z 41 l dziadkiem
 Autor komentarza: Valetz
Data: 13-02-2010 15:45:47 
czemu redakcja daje ostrzeżenia za nazwanie Włodarczyka bucem, a w poprzednich dniach gdy było pełno wulgaryzmów nawet jako głupich przerywników, to nawet nie zareagowała??
 Autor komentarza: ziemek
Data: 13-02-2010 15:48:12 
ironmen
jedyna szansa Krzyśka to ,że Fragomeni też już nie jet tym bokserem którym był wcześniej i spuchnie a Włodarowi wyjdzie ten jego "słynny" lewy sierp :)
 Autor komentarza: bonkers
Data: 13-02-2010 16:04:25 
akurat o frago bym się nie martwił , z tego co widziałem to prezentuje równą formę acz bez rewelacji, diablo natomiast walczy coraz gorzej (tych sparingów z kelnerami nie licze )i jak się chłopak teraz nie przełamie to będzie w sytuacji BJ Floresa
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 13-02-2010 16:14:23 
Valetz bo tu jednego Pana w oczy koli jak mówią źle o pięściarzach z BKP. Panowie skonczmy ten temat, fajnie, że Diablo się angażuje w takie sprawy a z Masterem to inna sprawa, ja już z tego tematu spadam bo nudny się robi.
 Autor komentarza: Valetz
Data: 13-02-2010 16:37:47 
nazwiesz bucem to źle, a jak pełno k*** itp. to w porządku :/// Najlepsze jest to, że dzieci wchodzą na ten portal też :/
 Autor komentarza: Woody100
Data: 13-02-2010 16:53:17 
Ku.wa mać! A z kim walczył Masternak że go tak stawiacie wyżej od Włodarczyka????

Diablo boksował 24 rundy z Cunninghamem, walczył z Fragomenim, był mistrzem świata IBF.
A Masternak??? Najwiekszym jego osiagnięciem jest pokonanie Janika!

Rozumiem że wasza sympatia jest po stronie Masternaka, ale więcej zdrowego rozsądku w ocenach.
 Autor komentarza: saimon
Data: 13-02-2010 16:56:17 
allyn - 100% poparcia. Dokładnie, co mu daje walka na poziomie sparingu z leszczem z zadupia. Staje do walki z Masterem i sprawdza swoją szybkość, zwinność, elastyczność, siłę...
Jest śmierdzącym tchórzem, obłudnym bokserem i chciałbym, aby pas zdobył inny Polak, bo jak dla mnie jest dnem.
Szacunek w boksie zdobyć można talentem i wartościowymi zwycięstwami oraz swoją osobą. U Krzyśka tego często, za często brakuje.
 Autor komentarza: bonkers
Data: 13-02-2010 17:06:16 
chyba trochę przesadziłeś...
 Autor komentarza: Woody100
Data: 13-02-2010 17:07:45 
saimon

Ty wartościowy człowieczku.
 Autor komentarza: klakun
Data: 13-02-2010 17:51:37 
Moze niech najpierw skończy podstawówkę...wieczorowo.
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 13-02-2010 19:48:21 
Woody

to Cunn boksował włodarczyka, za pierwszym razem miał farta a za drugim spotkała go kara, z Fragomenim to była walka ??? wyjątkowo niski poziom, raczej dyszeli sobie na karki niż boksowali.. Bycie przypadkowym, chwilowym mistrzem raczej się nie liczy, a tak wyglądał patronat włodarczyka, zdobył przypadkiem pas i szybko go oddał :)

Więc te jego osiągnięcia, hmm porywające nie są :)

Teraz obija drugiej klasy mistrzów, a sam chce być uważany za championa światowej klasy... śmieszny gość, a ostatnio jeszcze pokazał jakim jest prostakiem, niestety tym zachowaniem zraził do siebie jedynych kibiców w Polsce (bo na świecie mało kto o nim wie...) a Master przez swoje zachowanie zyskał w oczach wielu, więc się nie dziw że po diabełku ludzie jadą jak po łysej kobyle...
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 13-02-2010 19:52:56 
Autor komentarza: odyniec
Data: 13-02-2010 12:18:41
jak ogladam gale BKP to widze ze chlopaki sa z soba blisko ze kibicuja sobie na wzajem ze gratuluja i pomagaja


a co mają innego robić, oni są jak nasi wodzowie polityczni Jarosław i Lech, zawsze zdani tylko na siebie, bo nikt ich nie lubił :D
 Autor komentarza: darek4370
Data: 13-02-2010 20:12:47 
Ktoś wcześniej wspomniał gdzie aktualnie jest Włodarczyk a gdzie Masternak.Przecież to proste, Włodarczyk jest głową w nocniku i nic więcej nie osiągnie chyba że przypadek na krótką chwile da mu jakiś pas.Masternak zawodnik młody i ma talent i oby go nie zmarnował.
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 13-02-2010 20:18:02 
Taki diablo wejdzie tu przeczyta nasze wypowiedzi i powie "banda mat*łów, co oni wiedzą", a prawda w oczy kole :) Bez kibiców to sobie co najwyżej można w domu na PlayStation powalczyć :)
 Autor komentarza: zin
Data: 13-02-2010 23:33:00 
Jeszcze pier....... , że on lepiej walczył z Cunnem , a to co Cunn pokazał z Adamkiem , to jemu by pasowało. Czyli Cunn z Adamkiem zawalczył byle jak , a Diablo wspiął się na wyżyny.
 Autor komentarza: endriu
Data: 14-02-2010 10:01:13 
Oj tam to są takie przymiarki czy raczej badanie rynku przez polsat, będzie ciekawiej
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 14-02-2010 11:50:23 
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,51172,1598526,1,czasopisma.html :)
 Autor komentarza: Valetz
Data: 14-02-2010 12:35:21 
GoldenBoy - ja tam Jarka i Lecha lubię :D Nie no, ale jak nie lubię ogólnie BKP, to przyznaję, że fajnie to wygląda jak wszyscy tam sobie gratulują, uśmiechają w ringu i nawet prozaicznie poklepią po ramieniu. W jednych grupach tego nie widać, a tutaj czuć taką jedność, niezależnie od opinii wobec BKP.
 Autor komentarza: pragaa
Data: 14-02-2010 13:44:12 
pan bóg stworzył rudego aby uważać na niego
 Autor komentarza: Woody100
Data: 14-02-2010 13:58:20 
GoldenBoy

Włodarczyk przegrał obie walki z Cunninghamem fakt, może i walczył słabo z Fragomenim. Ale nie zmienia to faktu że był mistrzem świata IBF, i walczył na bardzo przyzwoitym poziomie 24 rundy z Cunninghamem.
Na dziń dzisiejszy Masternak nie osiagnął czegoś takiego, a o takich walkach może sobie na dzień dzisiejszy pomażyć.
Oczywiście Diablo zachował sie ja burak, no ale osiągniecia ma lepsze i tego nie podważysz.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.