ALEXANDER RIPOSTUJE

Kilka dni temu Zab Judah (38-6, 26 KO) wyzwał do pojedynku Devona Alexandra (19-0, 12 KO), mistrza federacji WBC w wadze junior półśredniej. 22-letni champion przyjął rzuconą mu rękawicę, choć jak sam przyznał, póki co chce się skoncentrować na czekającym go 6 marca unifikacyjnym pojedynku z liderem organizacji IBF, Juanem Urango (22-2-1, 17 KO).

"Nie chcę wybiegać za bardzo w przyszłość, ale jeśli pokonam Urango i zdobędę drugi pas, będę bardziej niż szczęśliwy możliwością walki z Judah. Teraz nadszedł mój czas, a gadanie nic nie kosztuje. Ciekawe tylko, czy jak zobaczy co zrobiłem z Urango, czy nadal będzie taki chętny na walkę ze mną" - skomentował całą sprawę Alexander.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemo663
Data: 28-01-2010 12:21:30 
Judah próbuje się jeszcze załapać do obiegu, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jego czas już minął.Pojedynek z Alexandrem to na pewno byłoby spore wydarzenie medialne, ale czy sportowo Zab nawiązałby wyrównaną walkę z Devonem? Śmiem wątpić.Osobiście, jeśli chodzi o taką najbliższą przyszłość Alexandra, to najchętniej zobaczyłbym go z Kendallem Holtem.
 Autor komentarza: waden15
Data: 28-01-2010 12:53:02 
Holt to nie jest żadne wyzwanie dla Alexandra.
 Autor komentarza: Markoss
Data: 28-01-2010 15:19:27 
a ja akurat Holta cenie jest duzo lepszym pięściarzem niż wskazuje na to rekord....ma jaja i nie boi sie lać z najlepszymi. Alexander faworytem zgadza sie ale łatwej przeprawy nie widze przed nim w tej walce.
 Autor komentarza: przemo663
Data: 28-01-2010 17:01:18 
Waden, ale nie twierdzę, że Holt to wyzwanie: za takie uznaje dziś w tej kategorii: Khana, Bradleya, Ortiza, może Campbella.
Mówię tutaj o zawodnikach z zaplecza, bo jeszcze z takimi pewnie będzie się w tej najbliższej przyszłości spotykał ALexander.Holt to jest ciekawa opcja: twardy, bije dosyć mocno, doświadczony i niewyboksowany.Uważam, że na ten etap to ciekawsze propozycja niż Judah.Devon nie miałby łatwo, mielibyśmy ciekawą konfrontację stylów, liczę, że do takiej walki dojdzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.