PRZED ZBYSZKO POLOCOLA BOXING SHOW

Dobiegają końca przygotowania do ostatniego w tym roku startu pięściarzy. 19 grudnia zawodnicy Andrzeja Gmitruka wystąpią na ZBYSZKO POLOCOLA BOXING SHOW. Impreza będzie okazją na sportowe podsumowanie roku 2009, ale zanim to nastąpi, pięściarzy czeka ostatni tydzień sparingów. Na zaproszenie kolegi z teamu przyjechali oni do Dzierżoniowa, gdzie Piotr Wilczewski mieszka i trenuje swoich podopiecznych. Pod okiem mistrza Świata TWBA (interim) młodzi zawodnicy zdobywają pierwsze bokserskie szlify. I właśnie w Dzierżoniowie pięściarze Andrzeja Gmitruka spędzą ostatnie dni zgrupowania.

- Jesteśmy w dobrej formie, waga jest, kondycja też. To już ostatni tydzień sparingów - mówi Piotr. W Radomiu Wilczewski zmierzy się z 29-letnim Litwinem Jurijsem Boreiko. - To twardy zawodnik, chociaż w ostatnich walkach nie poszło mu najlepiej. Walczył z naprawdę dobrymi rywalami na przykłąd Francuzem Christophem Canclaux. To niezły zawodnik, ma na koncie 40 wygranych w 25 przed czasem. Myślę, że pokażemy z Jurijsem dobry boks - dodaje.

Do walki w Radomiu, przygotowuje się również 23-letni Dariusz Sęk. Zdaniem Andrzeja Gmitruka to obiecujący zawodnik.

- Darek to przede wszystkim młody, ale bardzo ambitny chłopak. Ma serce do boksu i ciężko pracuje - mówi. Warto przypomnieć, że już druga walka Darka zakontraktowana była na 6, a nie jak zazwyczaj na 4 rundy. - Darek był do niej dobrze przygotowany, duży nacisk położyliśmy na treningach na kondycję. To było pewne ryzyko, zawsze jest w przypadku zawodnika, który dopiero zaczyna w boksie zawodowym, ale czasami opłaca się postawić wyżej poprzeczkę pięściarzowi, w którym widzi się potencjał - tłumaczy Andrzej Gmitruk.

Rywalem Darka w Radomiu będzie 25-letni Martins Kukuls z Litwy, legitymujący się 33 walkami. - To doświadczony zawodnik, mimo ujemnego rekordu. Dla mnie to przede wszystkim kolejny rywal i chcę się pokazać w tej walce z jak najlepszej strony - mówi Darek.

Joanna Czarnik


ZBYSZKO POLOCOLA BOXING SHOW już 19 grudnia w Radomiu.
 Start o godzinie 18.00

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olaf
Data: 09-12-2009 23:29:23 
ZBYSZKO POLOCOLA BOXING SHOW...
 Autor komentarza: Sake1986
Data: 09-12-2009 23:32:17 
mam nadzieje ze sa jeszcze bilety bo nie mialem czasu isc kupic
 Autor komentarza: Szancu
Data: 09-12-2009 23:51:11 
to gala bokserska czy jakis festyn :P ?
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 10-12-2009 00:34:03 
Wilczewski mnie nigdy do siebie nie przekona!!!
 Autor komentarza: tonka
Data: 10-12-2009 00:41:16 
Lukaszenko
Mnie chyba też, choć życzę jak najlepiej.
Sromotna porażka ze Stevensem w Newark obnażyła niestety ogromną przepaść poziomów "fajtera" rodem z NY, a nim.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 10-12-2009 00:47:27 
tonka
ja tez zle nie zycze, po tych ostatnich zadymach na forum to niepoprawne hehe
Wilczewski jak dla mnie slaby jest fizycznie, nie ma uderzenie..nie wiaze z nim zadnych nadzieji..a ze Stevensem!!!!..maskara to byla choc Curtis trzeba prawde powiedziec ze niezle sie zaprezentowal..
 Autor komentarza: tonka
Data: 10-12-2009 00:55:26 
Podobno ma walczyć eliminatora z Jessie Brinkleyem. Curtis opuka dawną gwiazdę bokserskiego reality show "Contender". On jest dość groźny, natomiast Jessie to średniak przez duże Ś. Gomez czy Mora z tamtej edycji programu są o niebo lepsi i bardziej perspektywiczni.
Stevens, gdy już wygra eliminatora, to wejdzie do ringu z Bute? Dobrze mówię? Bo jeżeli tak, to na pas szans nie ma.
 Autor komentarza: posejdon
Data: 10-12-2009 01:17:47 
Panowie na salę,siedzicie w tych wypchanych fotelach,pierdzicie,pijecie piwo i tyjecie.Do roboty boks dla Was.
Spełnijcie swoje marzenia,nie tylko w snach.Dajcie parę groszy na biednych bokerów,grzechy zostaną Wam odpuszczone.A macie ich co nie miara.Zblizają sie Święta więc daje Wam przebaczenie za te bzdury ktore piszecie.
 Autor komentarza: voli001
Data: 10-12-2009 16:40:05 
Bilety jeszcze powinny być bo jak kupowałem ostatnio na MOSIRze w Radomiu to pan z recepcji mówił, że słabo "idą". (A było to we wtorek ) Ja bez problemu kupiłem bilet za 20zł czyli ten pod ringiem
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 10-12-2009 17:06:05 
Co do biletów ja juz mam prawie 2 tygodnie. To, że nie będzie szału z ludźmi można było sie spodziewać. Idą w końcu święta i ludziska mający mało wspólnego z boksem czy też srednio kibicujący temu sportowej wola wydać złotówki na "karpia" i sie chyba nie dziwię. ja też mam bilety te pod ringiem, ale na nich nie ma opisanych miejsc więc będzie sieka z siadaniem na pewno...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.