ZMIANA RYWALA MACIEJA ZEGANA

Informowaliśmy ostatnio, że najbliższym rywalem Macieja Zegana (38-5,21 KO) ma być Ormianin Araik Sachbazjan. Plany się jednak zmieniły i piątkową walkę we Freizeit Arena w austriackim mieście Sölden Polak stoczy z reprezentantem Nikaragui Carlosem Winstonem Velasquezem (14-7-1,8 KO).

Występ "Boom Booma" obejrzeć będzie można na żywo w Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 20:30

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nowy44
Data: 02-12-2009 23:19:26 
Ciekawe czy Nikaragua to takie Czechy tylko na innym kontynencie. Facet ostatni raz walczyl w polowie listopada. Nie minie nawet miesiac! Ale super ze Polsat bedzie transmitowac. Najwazniejsze zeby pokazali walke Balzsaya z Gutknechtem.
 Autor komentarza: tonka
Data: 02-12-2009 23:42:04 
Hutkowskiemu zmieniano ze 3 razy rywala, ale ok, wyszło na Abdula. Teraz Maćkowi to samo. Polscy bokserzy nie często mają możliwość przygotować się pod konkretnych przeciwników. Pachnie hasłem: "Oby parę złotych dorobić", a to wszystko ze szkodą dla szermierki na pięści.
Zegan nie miał szczęścia w karierze, trzeba przyznać. Już przekręt z Gregorianem był bardzo złym prorokiem, później zasłużona przegrana z Natem, a dalej sami wiemy - równia pochyła i "walki praktycznie o nic", z całym szacunkiem dla panów: Cieślaka, Snarskiego etc.
Lubię Maćka i moim zdaniem zasługiwał na coś więcej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.