PULEW vs PAGE NA GALI MARCO HUCKA

Bardzo obecujący pięściarz kategorii ciężkiej Kubrat Pulew (3-0, 2 KO) w kolejnym zawodowym pojedynku na niemieckim rynku zmierzy się z doświadczonym i bardzo solidnym Zackiem Page'em (19-25-2, 7 KO). Choć rekord 36-letniego Amerykanina jest bardzo przeciętny jest to zawodnik, który stawiał zdecydowany opór wielu dobrym bokserom (Guilermo Jones, Jason Estrada, Cedric Boswell). Jego największym sukcesem było pokonanie byłego mistrza świata WBA w wadze półciężkiej Lou Del Valle (2006 r.).

 Pojedynek rozpocznie galę w Ludwigsburgu, datowaną na 5 grudnia. W walce wieczoru zmierzą się Marco Huck (26-1, 20 KO) i Ola Afolabi (14-1-3, 6 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: waden15
Data: 28-11-2009 22:00:53 
Zack Page to bardzo solidny bokser, ale Kubrat Pulev nie powinien mieć z nim żadnych problemów. Popularny amerykański tester walczący na przekroju wagi ciężkiej i cruiser miał okazję walczyć z takimi zawodnikami jak do niedawna uważany za prospekta wagi junior ciężkiej, Aaronem Williamsem, pogrmocą Michael'a Granta - Dominickiem Guinnem,byłym rywalem Tomasza Adamka, Jonathonem Banksem czy z kolejnym uciekinierem z Kuby - Mikem Perezem.

Sporym wyzwaniem za to będzie dla Pulewa skończenie przed czasem Page'a - do tej pory udało się to jedynie mocno bijącemu Alonzo Butlerowi i journeymanowi Roosveltovi Johnsonowi w debiucie na zawodowym ringu Zacka Page'a w limicie wagi cruiser.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.