PRZERWA FLOYDA BEZ ZNACZENIA

Już 19 września pojedynkiem z Juanem Manuelem Marquezem (50-4-1, 37 KO) wraca między liny po blisko 2-letniej przerwie były lider list P4P Floyd Mayweather Jr (39-0, 25 KO).

Trener Roger Mayweather jest zdania, że długi rozbrat z ringiem nie powinien szczególnie odbić się na formie "Pięknisia".

- Jeśli zawodnik ma talent, ludzie nie są w stanie nawet zauważyć, że boksuje po dłuższej przerwie.- twierdzi szkoleniowec- Sugar Ray Leonard odpoczywał pięć i pół roku, miał uszkodzoną siatkówkę, a mimo to był w stanie wygrywać z najlepszymi średnimi na świecie (…) Muhammad Ali miał przerwę trzyletnią.

- Floyd nie będzie więc jedynym gościem, który wraca po długim czasie do boksu.- kontynuuje Roger Mayweather- To łączy większość wspaniałych pięściarzy- mieli przerwę w startach, a jednak w walce wciąż prezentowali się świetnie. O wynikach pojedynków decydują umiejętności. To jest tu najważniejsze.

Autor komentarza: rogal
Data: 12-09-2009 11:57:00
Kusi mnie ten kurs ponad 4zł na Marqueza, bo wg mnie ma on duże szanse na zwycięstwo.

A o tym, że przerwa nie musi być negatywna niech świadczy choćby powrót Vitalija Kliczko.

pozdrawiam

Autor komentarza: barteksz300
Data: 12-09-2009 11:59:22
Tak to łączy wspaniałych pięściarzy. Ale on nie jest wspaniałym pięściarzem. tyle razy mu nie słusznie dawali sędziowie zwyciestwo że żall poprostu. np: z De La Hoyą. to była kradzież.

po walce tak to bedzie wwyglądać Mayweather (40-1 TKO- 25 TKO)
Marquez (51-4-38 TKO) to chyba jasne. MAYWEATHER NIE WYTRZYMA 11 rund.

stawiam na Marqueza wygra przez TKO około 11 rundy
 Autor komentarza: mch
Data: 12-09-2009 12:08:24
A świstak siedzi.....

Poza tym Floyd nie ma 25 zwycięstw przez TKO, są także czyste KO lub przez poddanie się.

Jeśli Marquez ma wygrać przed czasem to raczej na początku, im dłużej walka będzie trwać, to przewaga Floyda będzie się umacniać. Przykład walka z Judahem.
Data: 12-09-2009 12:09:32
a ja daje przykład Diaz - Marquez.
Data: 12-09-2009 12:14:06
albo Marquez - Pacquiao . Chyba każdy widział te 2 walki. No moim zdaniem Paquiao w jednej walce przegrał.
 Autor komentarza: mikef
Data: 12-09-2009 13:50:42
Z tego co się orientuję, to Floyd wygrał 39 walk, więc barteksz300 jeśli stawiasz na wygraną Marqueza to raczej bilans Floyda nie będzie wyglądał 40-1. Nie zgadzam się też z twierdzeniem, że nie jest wspaniałym pięściarzem, bo jest. Nie zdobyłby tylu tytułów w innym przypadku. Fakt faktem, że Floyd nie podejmuje walki, ale jest skuteczny. Wszyscy patrzą na walkę z DLH, bo Oscar szedł do przodu ciągle i napierał, ale co z tego skoro większość ciosów było zblokowanych. Floyd to cwaniak, spryciarz, jest bardzo naturalny w ringu, a tego nie da się nauczyć, z tym się człowiek rodzi, więc należy mu się szacunek. Co do walk Marquez - Pacquiao to racja, Marquez wygrał jedną walkę. Pozdrawiam
Data: 12-09-2009 15:34:03
jak uważasz. Wiadomo Floyd to nie jest byle jaki pięściarz , ale on raczej nie ma dużych szans z Marquezem. Może i racja że DLH napierał i większość ciosów było blokowane albo unikane. ale w ringu Floyd wtedy prawie nic nie robił oprucz paru ciosów na całe 12 rund.

pozdrawiam
 Autor komentarza: kazan
Data: 12-09-2009 21:50:55
Floyd jest błyskotliwym pięsciarzem i nadal jest w czołówce p4p. Marquez ma wielkie serce do walki, wielkie umiejętności, właśnie jemu będę kibicował, ale szanse wg. mnie są wyrównane. Dla mnie niewielkim faworytem jest jednak "Piękniś". Ma genialną obronę i pasują mu zawodnicy, którzy mają parcie przeciwnika, bo Floyd doskonale walczy z kontry. Podsumowując - trzymam kciuki za Marqueza, jeżeli dobierze odpowiednią taktykę, odniesie sukces.
 Autor komentarza: supertramp
Data: 12-09-2009 22:45:35
floyd jest min faworytem bo jakos dziwnie lubia go sedziowie (jest na to kilka przykładów)i pzy wyrownanej walce wygra decyzją
Data: 13-09-2009 01:08:22