KAMIL ŁASZCZYK I KAMIL GARDZIELIK BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MME

Kamil Łaszczyk (54 kg) nie zdołał rozstrzygnąć półfinałowego starcia z Elvinem Isaevem (AZE) na swoją korzyść. Walka miała wyrównany przebieg i końcowy sukces był bardzo blisko. Jednak ostatecznie to zawodnik Azerbejdżanu zwyciężył 3:2. Pomimo przegranej Polak zasłużył na słowa pochwały. Stoczył w turnieju cztery trudne pojedynki, z których trzy rozstrzygnął na swoją korzyść i zdobył brązowy medal MME.

W kolejnej walce, której stawką także był awans do finału MME do ringu wyszedł Kamil Gardzielik (64 kg), który zmierzył się z Markiem Heffronem (ENG). Również Gardzielik stoczył emocjonujący pojedynek, w którym zaprezentował spory pięściarski potencjał. Anglik był jednak nieco szybszy i zwyciężył naszego reprezentanta 6:3. Ringowy bilans Kamila Gardzielika na ringu w Szczecinie to dwa zwycięstwa, przy jednej przegranej i brązowy medal - drugi dla Polski.

Przypominamy że możliwe jest oglądanie transmisji na żywo poprzez nasz serwis www.live.bokser.org. Prosimy o używanie tylko protokoły Real Player, inne z powodu problemów technicznych z internetem nie działają.

Oba wywalczone medale to duży sukces samych zawodników, ich szkoleniowców klubowych i reprezentacyjnych oraz całego polskiego boksu. Jutro o awans do finału szczecińskich MME walczyć będą: Krystian Sielawa (60 kg) z Kiriłem Ramantsevichem (BLR) oraz Cezary Samełko (81 kg) z Marcusem Okosunem (GER).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.