PRZEMEK MAJEWSKI KONTUZJOWANY

Niestety nie dojdzie do skutku zapowiadany przez nas na 8 sierpnia kolejny pojedynek Przemka Majewskiego (11-0, 7 KO). Przypominamy, że "The Machine" miał wystąpić na gali boksu zawodowego w Atlantic City w 8-rundowym pojedynku z Amerykaninem Willisem Lockettem (12-8-5, 5 KO).

-Niestety nie powalczę w następną sobotę w Atlantic City! - powiedział w rozmowie z BOKSER.ORG zmartwiony Przemek.

Mam rozcięcie nad lewym okiem. Dzisiaj na sparringu, po wcale nie mocnym ciosie, otworzyło się to samo cięcie, którego doznałem w ostatniej walce z Latifem Mundy. Może troszeczkę za szybko chciałem wrócić na ring, a kontuzja nie zagoiła się do końca. Teraz z pewnością muszę znaleźć troszkę wolnego czasu, ale tylko od ...sparringów, bo zamierzam pozostać w dobrej kondycji, żeby tylko być gotowym podjąć następną walkę! - zakończył Majewski.

Życzymy Przemkowi jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności i wyleczenia urazów, które doznał w niezwykle twardym boju z Latifem Mundy. Po tamtym pojedynku Przemkowi założono 10 szwów nad lewym okiem i 3 klamry na głowie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Danny
Data: 01-08-2009 10:49:46 
Przemek to kozak,ma szanse cos osiągnąć,tego mu życze!
 Autor komentarza: przemo663
Data: 01-08-2009 12:41:18 
Mam jedno pytanie.Przemek na BoxRecu figuruje jako Patrick Majewski.Wie ktoś czy to jest błąd czy faktycznie w USA po prostu jest również znany pod takim imieniem?
 Autor komentarza: Yaras72
Data: 01-08-2009 12:58:19 
"Patrick" łatwiej wymówić Amerykanom niż Przemysław/Przemek... To oczywiste. promowany jest od początku kariery jako "Patrick", ale z czasem powinno sie to zmienić.
 Autor komentarza: przemo663
Data: 01-08-2009 13:19:22 
Dziękuje panie Jarosławie za wyjaśnienia.Tak się oczywiście domyślałem, ale mimo wszystko chciałem się upewnić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.