CIEŚLAK - KAMAU O IBF YOUTH

Nie Niemiec Bihes Barakat, jak anonsowano pierwotnie, a Kenijczyk Samwel Kamau (11-1-1, 10 KO) będzie rywalem Krzysztofa "Skorpiona" Cieślaka (10-0, 2 KO) w pojedynku o młodzieżowe mistrzostwo świata federacji IBF wagi super piórkowej podczas zaplanowanej na 5 czerwca gali PMG Play Babilon Promotion w Wołominie.

Jak poinformował redakcję BOKSER.ORG promotor imprezy, którą na żywo pokaże Canal+ Sport, Tomasz Babiloński, Barakat podczas treningu złamał nogę.

W Wołominie wystąpić mają także: Krzysztof Szot (3-0, 0 KO), Paweł Głażewski (4-0, 2 KO), Krzysztof Głowacki (4-0, 2 KO), Daniel Urbański (10-5-2, 3 KO), Karlo Tabaghua (9-0, 7 KO), Mariusz Welc (2-0, 1 KO), Anicet Hojdys (3-0, 2 KO) i Paweł Babicki (4-2, 2 KO).

GŁAŻEWSKI, SZOT, GŁOWACKI 31 MAJA  >>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 20-05-2009 22:57:00 
Ostatnio jak rozmawiałem z Panem Tomkiem na gali w Gdyni mówiłem, że ten Niemiec to ryzykowny rywal. Ale teraz, jest jeszcze groźniej.

Ten Kenijczyk jest twardy i ma czym trzepnąć. Porażkę poniósł niejednogłośną na punkty, remis jest techniczny.


Wg mnie duże wyzwanie dla niedoświadczonego jeszcze Cieślaka.


Dużo czasu na przygotowania nie ma. Cieślak musi pokazać swój top.


Zauważyłem, że IBF youth to dużo poważniejsze zawody niż WBC youth, tutaj rywale z lipną karierą nie wchodzą do walki o pas. Na WBC dzieją się różne cyrki.


Powodzenia Skorpion, walcz mądrze.


Korzystając z okazji:

podziękowania dla zawodników Bullita, za okazaną sympatię i poświęcony czas kibicom ( w tym mnie )

Szczególne pozdrowienia dla : Rafała Jackiewicza, Pawła Kołodzieja ( mega uprzejmy gość, znów bez wachania zatrzymuje się by pogadać o swojej karierze, pozuje do zdjęcia - Harnaś, jesteś w porządku, mam nadzieję, że walka o której wspominałeś dojdzie do skutku i ruszysz w kierunku jakiegoś trofeum ), dzięki dla Tomka Bonina - walcz dalej, masz kibiców, i Andrzeja Wawrzyka, też super gość.


I ukłon dla Yale, podziękowałem na gali, jak obiecałem.

To był porządny bokserski wieczór.

Wracajcie nad morze jak najszybciej.


pozdrawiam
 Autor komentarza: kelIf
Data: 21-05-2009 02:38:40 
Zobaczymy, czy Kamau nabił rekord na kelnerach, czy faktycznie jest taki mocny. Zapowiada się w każdym bądź razie ciekawie...
 Autor komentarza: mch
Data: 21-05-2009 22:55:46 
Na rozkładzie to ma samych początkujących. Z jednym co ma bilans 11-0 to wygrał niejednogłośnie na pkt. Zobaczymy co pokaże na ringu, to wielka niewiadoma.
 Autor komentarza: kelIf
Data: 22-05-2009 13:02:11 
No właśnie różnie może być. Walczył w sumie tylko u siebie. Z drugiej strony koleś, który walczył ze Snarą w Białymstoku też miał być cienki bolek, a okazało się, że ostry zawodnik był.
 Autor komentarza: mielny09
Data: 04-06-2009 17:29:10 
W Warce w tamtym roku jak Skorpion walczyl, pokazal jak na swoje male jak narazie doswiadczenie dobry boks. Do dzis mam fotke. Spoczko koles. Pozderka i powodzonka Krzysiu ;))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.