HAYE - KLICZKO NA STAMFORD BRIDGE ?

Obozy Davida Haye'a oraz Witalija Kliczki chcą, aby do starcia tych pięściarzy doszło na jednym ze wspaniałych obiektów piłkarskich w Londynie. Ponieważ Wembley może w czerwcu w gościć walkę Rickky Hattona, manager Ukraińca Bernd Boente pragnie ulokować ten bardzo ciekawy pojedynek na Stamford Bridge. Jest to obiekt, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa drużyna Chelsea Londyn, której właścicielem jest Roman Abramowicz. Stadion może pomieścić 42 tysiące widzów.

- To wspaniały obiekt, a w Chelsea gra także mój wielki rodak Michael Ballack. Walka niestety, nie może się odbyć wcześniej jak w czerwcu bo dopiero w maju kończy się sezon piłkarski. Teraz Witalij wraz ze swoim bratem udają się na wakacje na Florydę. Po powrocie, na początku roku zorganizujemy konferencję prasową, na której walka zostanie oficjalnie ogłoszona. Potem obaj pięściarze wykonają sporo prac PR'owych związanych z rozreklamowaniem ich wielkiego pojedynku, a następenie czeka ich ciężki trening - powiedział Boente.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cacodemon
Data: 16-12-2008 14:49:57 
Niech będzie gdziekolwiek, bo to będzie wielkie widowisko. Kliczko padnie na dechy. Haye ośmieszy tego machającego cepami Ukraińca
 Autor komentarza: Valetz
Data: 16-12-2008 14:56:24 
Myślę, że będzie odwrotnie ;););)
 Autor komentarza: Godsofwar1988
Data: 16-12-2008 14:58:39 
Od kiedy Kliczko wali cepami??
Bracia Kliczko to najlepsi technicznie mistrzowie od lat,a Haye będzie musiał walić cepami bo inaczej obskoczy kilka lewych prostych i finito Hayemaker!
 Autor komentarza: novaq
Data: 16-12-2008 15:52:09 
nawet jak wygra haye,to wladek pomsci brata,
 Autor komentarza: zbysiu
Data: 16-12-2008 16:15:34 
juz nic nie rozumie tu pisza ze wladimir bedzie z nim walczyl a tam ze witalij ktory tak na prawde bedzie z nim walczyl
 Autor komentarza: kuba2
Data: 16-12-2008 16:27:34 
"Bracia Kliczko to najlepsi technicznie mistrzowie od lat"
Dosyć stereotypowy pogląd. O ile można by ewentualnie to przyjąć w przypadku Wlada (mało zresztą wszechstronnego co nie przeszkadza mu w skutecznym rozgramianiu kolejnych rywali) to nazwać Vitka technikiem musi budzić mieszane uczucia. Kliczko to bokser walczący bardzo topornie, brzydko stylowo, robiący wiele rzeczy źle technicznie ale mającym po pierwsze bardzo celne oko, sporą jak na swoje gabaryty szybkość i wydolność , no i niedźwiedzią siłę. Vitek nie jest technikiem - to inteligentny siłacz z betonową szczęką który po prostu potrafi się bić.
 Autor komentarza: Emilio
Data: 16-12-2008 17:17:17 
To nie bedzie długa walka. Stawiam KO do 5 rundy dla Kliczki. Haye nie przekonuje mnie mimo wszystko. Fajnie, że robi troche szumu w nudnej ostatnimi czasy wadze cięzkiej ale Vitalij to nie Monte Barrett ani Tomasz Bonin. David nie przekonał mnie juz z Fragomenim, choć miał i walki, które zrobiły na mnie wrazenie, np szybkie pokonanie Enzo (Choc przyznam, ze po tym pojedynku zastanawiałem sie czy Haye był taki mocny czy Maccarinelli taki słaby :P) Mysle że sen Davida Haye'a o zdominowaniu wagi ciężkiej zakonczy sie wraz z ciosami Vitalija Kliczki. (Jako, że jest to mój pierwszy post na Bokser.org - niniejszym witam wszystkich!)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-12-2008 17:23:25 
Haye pyszczy ale chodzi o nabicie kabzy, to jest zwykła promocja i nic ponadto, czym więcej sie o nim mówi tym bardziej jest znany i oto chodzi, ja mam to gdzieś co on papla mnie interesuję, styl i umiejętności, a co jak co ale "Hayemaker" potrafi zrobić widowisko i jest to poparte sporym kunsztem bokserskim, niestety trudno coś takiego powiedzieć o braciach Kliczko, w porównaniu do Davida to niemowy, grzeczni chłopcy pochodzenia szlacheckiego owszem obecnie hegemoni ale wiecznie na tronie siedzieć nie można w końcu każdy król musi znaleść swojego pogromcę, ciekawe czy to bedzie Haye, obstawiam 50 na 50.
 Autor komentarza: mrb27
Data: 16-12-2008 17:51:30 
No i będzie wielkie widowisko ja bym obstawiał 90% dla Kliczki 10% dla Heya już jeden był bochater z Londynu co Kliczkę chciał znokaltować mowa o Wiliamsie każdy wie jak sie zakończył pojedeynek ze starszym z braci Kliczko.A Heya jaki on ma bilans w porównaniu z Kliczkami to bardzo mierny no Bonina znokaltował he he.W cięzkiej to on nic nie osiagnie to widać on tylko krzyczy sie wymandrza i nic wiecej nie robi a do Kliczki to mu jeszcze trochę brakuje
 Autor komentarza: mariuszbiegun
Data: 16-12-2008 18:38:33 
Nieeeeeee tylko nie w Angli ani w Niemczech tylko w USA .
 Autor komentarza: zbysiu
Data: 16-12-2008 19:31:14 
tez wolal bym w usa wieksze zaonteresowanie by bylo i ta wzawa i ten anonser michael bufer ale zas w angli walka szybciej by sie odbyla
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.