Archiwum wiadomości z dnia: 2022-02-06

 
VLOG RSC: PODSUMOWANIE BOKSERSKIEGO WEEKENDU

Ależ to był solidny, bokserski weekend. I w tym zacnym, bokserskim gronie był również jeden z polskich pięściarzy, Kamil Sokołowski (11-25-2, 4 KO), który wczoraj na gali w Cardiff postawił się Otto Wallinowi (23-1, 14 KO). O tym, oraz o innych ciekawych pojedynkach z ostatnich dni, opowiedział w swoim vlogu Andrzej Pastuszek. Zapraszamy!


JACY OJCOWIE, TACY SYNOWIE?

Historia zatoczy koło? Dwie walki Chrisa Eubanka i Nigela Benna to historia brytyjskiego, ale i światowego boksu. Wspaniałe 21 rund, szczera niechęć i wielkie umiejętności obu panów. Teraz szykuje się trzecia odsłona rywalizacji tych rodzin, ale do ringu mieliby wyjść ich synowie.
'NIE PYSKUJ DO RYWALI, KTÓRZY MOGĄ CIĘ ZRANIĆ W RINGU'

Kilka nokdaunów, duża przewaga jednego z zawodników i w konsekwencji jednogłośne zwycięstwo na punkty. Chris Eubank Jr (32-2, 23 KO) pokonał Liama Williamsa (23-4-1, 18 KO) na gali w Cardiff. - Jestem zaskoczony, że nie został zdyskwalifikowany. Ale przyjąłem to jak mężczyzna i ukarałem go tak, jak powiedziałem - mówił po walce wczorajszy zwycięzca.
WIDEO: KHALIL COE ZDEMOLOWAŁ O'SULLIVANA

Khalil Coe (2-0-1, 2 KO) podpisywał kontrakt zawodowy jako ten, który jednym ciosem ciężko znokautował legendarnego i wybitnego Julio Cesara La Cruza. Po niespodziewanym remisie w listopadzie Amerykanin dziś w nocy odprawił przed czasem Dylana O'Sullivana (1-1). Oto zapis tego krótkiego pojedynku.