Archiwum wiadomości z dnia: 2020-07-17

 WALKA SIDORENKO Z PIĄTKOWSKĄ MOŻLIWA BEZ UDZIAŁU LICZIKA?

Była mistrzyni świata wagi junior średniej Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO) pokonała Karinę Kopińską w czerwcu, a Sasza Sidorenko (9-0, 1 KO) zrobiła to samo w lipcu. Teraz obie zawodniczki wstępnie zgadzają się na walkę, ale problemem jest to, że są prowadzone przez tego samego trenera, Andrzeja Liczika. Czy da się to jakoś rozwiązać i doprowadzić do hitowego starcia Ewy z Saszą?WYBUCHOWY FELIX VERDEJO

Felix Verdejo (27-1, 17 KO) z wielkiego prospekta stał się w pewnym momencie jednym z wielu. Na szczęście zrozumiał swoje grzeszki, wziął się ostro do pracy, co na własnej skórze odczuł właśnie niepokonany do dzisiaj Will Madera (15-1-3, 8 KO).


ŚMIERĆ TRZECH KAZACHSKICH BOKSERÓW W WYPADKU DROGOWYM

Wczoraj informowaliśmy Was o śmierci 24-letniego prospekta Travella Maizona w wypadku samochodowym, niestety dziś dobiegły wieści o kolejnej tragicznej śmierci pięściarzy na drodze. W mieście Atyrau zginęło trzech bardzo młodych, kazachskich bokserów amatorskich, którzy niedawno zostali włączeni do szerokiej seniorskiej kadry: Elaman Rachmetolla, Nurkem Nurymow i Sunkar Telmanow.

MIKEY GARCIA: PACQUIAO MOŻE BYĆ ZDOLNY DO POKONANIA GOŁOWKINA

Trener Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO), Freddie Roach wspomniał na początku czerwca o niezwykle śmiałym, wręcz szalonym pomyśle walki filipińskiego mistrza świata WBA wagi półśredniej z kazachskim mistrzem świata IBF wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO). I choć trudno sobie taki pojedynek wyobrazić, budzi on emocje. Ostatnio na temat starcia wielkich legend zabrał głos były mistrz świata Mikey Garcia.