Archiwum wiadomości z dnia: 2020-06-26

 

WAŻENIE: OSKAR SAFARYAN vs ADAM KULIK (+91kg)

Adam Kulik od jakiegoś czasu jest numerem jeden naszej wagi super ciężkiej. Ale to Oskar Safaryan zdobył złoto Mistrzostw Polski. W piątkowy wieczór spróbują sobie i trenerom udowodnić, kto powinien reprezentować nasz kraj na imprezach międzynarodowych. Na rozgrzewkę zobaczcie obu na wadze.


MATEUSZ MASTERNAK PRZED WALKĄ Z RADCZENKĄ

Dziś wieczorem Mateusz Masternak spotka się na dystansie ośmiu rund z Siergiejem Radczenką, który rzucał na deski Głowackiego, Szpilkę i Balskiego. Mateusz balansuje pomiędzy boksem zawodowym a kwalifikacjami olimpijskimi. I właśnie o jego sytuacji porozmawialiśmy krótko po ceremonii ważenia.WARREN I HEARN O NEGOCJACJACH W SPRAWIE WALK FURY vs JOSHUA

Współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Frank Warren i promotor mistrza świata IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) - Eddie Hearn, zaczynają mówić jednym głosem o coraz większych szansach na przyszłoroczne walki Brytyjczyków o wszystkie pasy. Przed organizatorami jeszcze masa pracy, jednak wydaje się, że sprawy przybierają korzystny obrót.