Archiwum wiadomości z dnia: 2019-03-16

 


NA ŻYWO: XVIII TURNIEJ PAWEŁ SKRZECZ ZAPRASZA...

Nadszedł czas na kolejną edycję cyklicznego turnieju w Warszawie przy Kinowej 19, gdzie w Akademii Walki zobaczymy zawodników, praktycznie z całego Mazowsza, do których dołączają reprezentanci klubów z innych województw. Zestawienie walk i wyniki dostępne będą na bieżąco w rozwinięciu. Ciekawym aspektem przekazu, jest walka Piotra i Jakuba, którzy zapewne skorzystają z dobrej passy swego starszego brata - Maćka Sulęckiego i także pokażą się z dobrej strony. Po walce jak odbiorą swoje pierwsze medale na pewno z nimi porozmawiamy.


NA ŻYWO: PUCHAR SERC - KRAKÓW

W Warszawie trwa XVIII Turniej Paweł Skrzecz Zaprasza... a w kulturalnej, dawnej stolicy rozpoczął się właśnie ciekawy Puchar Serc na Zabłociu. Przeplatane występami krakowskich artystów zobaczymy walki kadetów, juniorów i seniorów. Zestawienie w rozwinięciu.JOSH KELLY DOCENIA RUNOWSKIEGO

Informowaliśmy już Was o trudnej walce Przemysława Runowskiego (17-0, 3 KO) z perspektywicznym olimpijczykiem Joshem Kellym (8-0, 6 KO). 25-latek z Sunderlandu docenia klasę Polaka i wie, że nasz 'Kosiarz' łatwo mu skóry nie sprzeda.

SULĘCKI vs ROSADO: STATYSTYKI CIOSÓW

Statystyki ciosów nie zawsze oddają całą prawdę o pojedynku, ale w przypadku walki Macieja Sulęckiego (28-1, 11 KO) z Gabrielem Rosado (24-12-1, 14 KO) dobrze pokazują element, który zapewnił Polakowi dominację przez osiem rund - znakomitą pracę lewym prostym.


SULĘCKI POKONAŁ ROSADO I CZEKA JUŻ NA WALKĘ O PAS

Maciej Sulęcki (28-1, 11 KO) spełnił pokładane w nim nadzieje i pomimo momentami sporych tarapatów pokonał dziś podczas gali w Filadelfii mocnego Gabriela Rosado (24-12-1, 14 KO) jednogłośną decyzją sędziów. Tym samym Polak prawdopodobnie zapewnił sobie walkę o tytuł mistrza świata federacji WBO z Demetriusem Andrade (27-0, 17 KO).TAYLOR UNIFIKUJE, CAMPBELL PRZED CZASEM

Podczas gali w Filadelfii Luke Campbell (20-2, 16 KO) - oficjalny pretendent do pasa WBC wagi lekkiej, w walce dla podtrzymania aktywności najpierw posłał Adriana Younga (26-6-2, 20 KO) na deski w czwartej odsłonie, zaś w piątej dokończył dzieła zniszczenia.


ARCHIWUM BOKSER.ORG: SPARING - MACIEJ SULĘCKI vs MARIUSZ CENDROWSKI

Końcówka sierpnia 2011. Doświadczony olimpijczyk - Mariusz Cendrowski (21-3-2, 8 KO), przygotowuje się do kolejnej walki. Na sparingi do niego ściągnięto młodego i utalentowanego chłopaka. To był Maciej Sulęcki (7-0, 2 KO). Kamera BOKSER.ORG towarzyszyła obu pięściarzom od początków ich karier. Przy okazji nocnej walki Maćka prezentujemy Wam jego sparing z Mariuszem z sierpnia 2011. Materiał poglądowy. Dobrej zabawy.


SPENCE JR vs GARCIA: TYPY EKSPERTÓW

Miguel Angel Garcia (39-0, 30 KO) był już mistrzem świata wagi piórkowej, super piórkowej, lekkiej i junior półśredniej, jeśli więc pokona dziś w nocy świetnego Errola Spence'a Jr (24-0, 21 KO), zdobędzie tytuł w piątym limicie i na stałe zapisze się w kronikach bokserskich. Bukmacherzy stawiają na championa IBF dywizji półśredniej, a jak szanse pretendenta oceniają eksperci?