Archiwum wiadomości z dnia: 2018-09-30

 
WERWEJKO NIE DAŁ RADY DEMIREZENOWI

Niestety Siergiej Werwejko (8-2, 6 KO) swojego pierwszego wyjazdowego pojedynku w karierze nie będzie wspominał dobrze. Ukrainiec z polskim paszportem przegrał podczas gali w Hamburgu przed czasem w ósmej rundzie z miejscowym Ali Erenem Demirezenem (10-0, 10 KO).


'NA ROZGRZEWKĘ PRZED MŁODZIEŻÓWKĄ'

W oczekiwaniu na Młodzieżowe Mistrzostwa Mężczyzn, które w tym roku odbędą się w Sulejowie, zobaczmy zmagania - zapoczątkowane pasmem sukcesów kobiet przed laty doprowadziły właśnie do takich imprez jak Młodzieżowe Mistrzostwa Kobiet. Szczegóły w rozwinięciu.


NA ŻYWO: WARSZAWSKA GRANDA PIĘŚCI

Zapraszamy na bezpośrednią relację z Legia Fight Club, gdzie trwa właśnie trzydziesta piąta edycja Warszawskiej Grandy. Imprezy, która znana jest już nie tylko na Mazowszu, ale i w całym kraju - dlatego jest tak bogaty wachlarz umiejętności zaprezentują zawodnicy na hali przy Łazienkowskiej 6a. Zestawienie walk i wyniki na bieżąco w rozwinięciu.HELENIUS ROZPRAWIŁ SIĘ PRZED CZASEM Z TEPEREM

Wydawało się, że Robert Helenius (28-2, 17 KO) najlepsze czasy ma już dawno za sobą, tymczasem rosły Fin podczas gali w niemieckim Waldenbuchu pokonał przed czasem w ósmej rundzie Erkana Tepera (19-3, 12 KO) i wygląda na to, że wkrótce ponownie otrzyma ofertę jakiegoś ciekawego pojedynku.