ARTYSTA NOKAUTU WILDER BRUTALNIE ŚCINA BREAZEALE'A (WIDEO)
Wczorajsza brutalna egzekucja na Dominiku Breazeale'u była pokazem mocy ''Brązowego Bombardiera''.
WILDER: JESTEM SZCZĘŚLIWY, BREAZEALE MOŻE WRÓCIĆ DO RODZINY
Wilder twierdził kilka dni temu, że chce zabić rywala, jednak nareszcie trochę ochłonął i zachował minimum przyzwoitości.
ADAM KOWNACKI I LUIS ORTIZ GOTOWI I CHĘTNI NA WALKĘ Z WILDEREM!
Adam Kownacki (19-0, 15 KO) oraz Luis Ortiz (31-1, 26 KO) chętni na starcie z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). - Będę na niego od początku nacierał. Taki mam styl i na pewno go nie zmienię - zapowiada odważny i bezkompromisowy Polak.
WILDER vs BREAZEALE: STATYSTYKI CIOSÓW
Statystyki ciosów walki Wilder vs Breazeale pozornie są mało potrzebne, jednak pozwalają sformułować kilka wniosków na temat tego brutalnego pojedynku.
GARY RUSSELL POBIŁ MARTINEZA I RZUCIŁ WYZWANIE SANTA CRUZOWI
Gary Russell Jr (30-1, 18 KO) rozprawił się przed czasem z dawnym championem - Kiko Martinezem (39-9-2, 28 KO), broniąc tym samym po raz czwarty tytuł mistrza świata wagi piórkowej federacji WBC.
JOYCE ZDEMOLOWAŁ USTINOWA - TERAZ CHCE WILDERA BĄDŹ JOSHUĘ
Joe Joyce (9-0, 9 KO) - wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej, teraz z równym powodzeniem startuje w gronie zawodowców. Anglik pokonał przed czasem jeszcze większego niż on Aleksandra Ustinowa (34-4, 25 KO).
WOJNA BŁYSKAWICZNA! WILDER SZYBKO UPORAŁ SIĘ Z BREAZEALE'EM
To była krótka, ale emocjonująca walka. Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) w pierwszej rundzie znokautował Dominika Breazeale'a (20-2-, 18 KO) i już po raz dziewiąty obronił swój pas!
BILLY JOE SAUNDERS MISTRZEM ŚWIATA WBO W WADZE SUPER ŚREDNIEJ
Brytyjczyk Billy Joe Saunders zdobył tytuł mistrza świata w drugiej kategorii wagowej, pokonując Shefata Isufiego.
KAPITALNY WYSTĘP JOSHA TAYLORA, BARANCZYK ZDEKLASOWANY
Nowy mistrz Josh Taylor pokazał dziś w Glasgow boks światowej klasy, o jakości porównywalnej z najlepszą szkocką whisky. Dzielny Białorusin Iwan Baranczyk został zdeklasowany.
WASZYM ZDANIEM: SAUNDERS, WBBS ORAZ WILDER vs BREAZEALE
Dwie ciekawe gale w Wielkiej Brytanii, ale przede wszystkim Brooklyn i starcie Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) z Dominikiem Breazeale'em (20-1, 18 KO) o pas WBC wagi ciężkiej. To jest temat dla Was - kibiców!
POTWORNA DOMINACJA INOUE, RODRIGUEZ ROZBITY W DRUGIEJ RUNDZIE
Egzekucja w wykonaniu japońskiej bestii, czyli Naoyi Inoue, jednego z najlepszych w tej chwili pięściarzy świata.
DUŻE PIENIĄDZE DLA WILDERA I BREAZEALE'A
Konkurencja wychodzi na dobre. Na własnym przykładzie widzi to Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO), patrząc na swoją gażę za dzisiejsze starcie z Dominikiem Breazeale'em (20-1, 18 KO).
CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (18 MAJA)
Co, gdzie i o której oglądać? Jak co tydzień prezentujemy Wam ściągawkę kibica.
TRENER FURY'EGO: PO WALCE Z TYSONEM WIDAĆ ZMIANY W PSYCHICE WILDERA
Ben Davison, który od czasu powrotu stoi w narożniku Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), przekonuje, że jego podopieczny mocno naruszył Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) podczas grudniowej walki.
WILDER: TEŻ RYZYKUJĘ ŻYCIE, WIĘC MOGĘ MÓWIĆ CO ZECHCĘ
Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) nic sobie nie robi z głosów krytyki i nie wycofuje się ze swoich słów o zadaniu śmierci w ringu. W nocy walka mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC z Dominikiem Breazeale'em (20-1, 18 KO).
MAX KELLERMAN: WILDER NIE POWINIEN BYĆ KARANY ZA SWOJE SŁOWA
Znany dziennikarz Max Kellerman stanął w obronie mistrza świata wagi ciężkiej Deontaya Wildera, który twierdzi, że chce zabić w ringu rywala.
TRENER WILDERA O NOWYM PODEJŚCIU DO PRZYGOTOWAŃ PRZED WALKĄ
Trener mistrza wagi ciężkiej opowiada o elementach, które zostały wprowadzone do przygotowań kontrowersyjnego Wildera.
MOŻLIWA WALKA MASTERNAKA Z GOULAMIRIANEM WE FRANCJI?
Walka Masternaka z Ormianinem miałaby się odbyć w czerwcu we Francji, zwycięzca miałby stoczyć walkę o pełnoprawny pas WBA.
ŁAPIN SZYKUJE TAKTYKĘ NA WALKĘ GŁOWACKIEGO Z BRIEDISEM
Trener Krzysztofa Głowackiego zwraca szczególną uwagę na specyfikę boksu Mairisa Briedisa i szykuje rozwiązania taktyczne na wielką walkę.
UDANY POWRÓT RYANA BURNETTA, TERAZ CELEM DONAIRE
Wczoraj Burnett powrócił do gry w Belfaście, wygrywając przez TKO z Filipińczykiem Jelbirtem Gomerą.
WYGRANA, ALE OSTATECZNIE NIEODBYTA WALKA MARCO HUCKA
Jak nie idzie, to nie idzie. Może coś o tym powiedzieć Marco Huck (41-5-1, 28 KO). Były król kategorii cruiser przeniósł się na stałe do wagi ciężkiej, a swoją karierę do Ameryki. Niestety dla niego nie wiedzie się mu ostatnio.
FOTORELACJA: CEREMONIA WAŻENIA PRZED WALKĄ WILDER vs BREAZEALE
Broniący tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) zanotował 223.25 funta, czyli 101.25 kg. Jego rywal - Dominic Breazeale (20-1, 18 KO), i tak był dużo cięższy. Pretendent wniósł na skalę 115.75 kg.
CIEKAWY RYWAL DLA CZERKASZYNA
Fiodor Czerkaszyn (12-0, 8 KO) poznał nazwisko kolejnego rywala. Chodzi oczywiście o galę KnockOut Boxing Night w Rzeszowie zaplanowaną na 6 lipca.
BREAZEALE: NIE BOJĘ SIĘ SIŁY WILDERA, POKONAŁ GO JUŻ FURY
- Kiedy on mnie trafi czystym ciosem, wszystkim co ma, a ja się uśmiechnę mu w twarz, Wilder pomyśli sobie wtedy 'O ku..a'. Jestem gotowy na niego i jego ciosy - zapowiada Dominik Breazeale (20-1, 18 KO) przed walką z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO).
NA ŻYWO: CEREMONIA WAŻENIA PRZED WALKĄ WILDER vs BREAZEALE
Zapraszamy do oglądania ceremonii ważenia przed jutrzejszą walką Deontaya Wildera z Dominikiem Breazeale'em.
WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ W GLASGOW. PROBLEMY JOSHA TAYLORA
Josh Taylor nie osiągnął wymaganego limitu wagowego, a organizatorzy turnieju WBSS dodatkowo utrudnili mu sprawę.
McDONNELL O MOCY UDERZENIA INOUE: JEST NAPRAWDĘ POWAŻNA
O sile japońskiego ''Potwora'' opowiada Jamie McDonnell, którego Inoue zdemolował w pierwszej rundzie. Jutro Japończyk stoczy walkę w półfinale turnieju WBSS.
YIGIT ANALIZUJE STARCIE TAYLORA Z BARANCZYKIEM - WALCZYŁ Z OBOMA
Już jutro w Glasgow czekają nas półfinały turnieju WBSS, w tym świetnie zapowiadająca się walka w wadze junior półśredniej - Josh Taylor kontra mistrz IBF Iwan Baranczyk.
WILDER: ZAPŁACĘ ZA JEGO POGRZEB - BELLEW: ON JEST TOTALNYM IDIOTĄ!
- Zapłacę za pogrzeb Dominika Breazeale'a - mówi Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO). - Trzeba być absolutnym kretynem, idiotą najwyższej rangi, żeby wygadywać takie rzeczy - irytuje się Tony Bellew, wielki wojownik z Liverpoolu.
HATTON O WALCE GORMAN vs DUBOIS: MÓJ ZAWODNIK WYGRA PRZED CZASEM
Już 13 lipca w Londynie dojdzie do hitowej walki brytyjskich prospektów wagi ciężkiej - Nathan Gorman skrzyżuje rękawice z Danielem Dubois.