WIDEO: WALKA JAKUB STRASZEWSKI vs AMIRSHOKH SAMADOV (-91kg)
WIDEO: Walka Jakub STRASZEWSKI vs Amirshokh SAMADOV (-91kg) - ćwierćfinał Młodzieżowych Mistrzostw Świata.
GILBERTO RAMIREZ vs SULLIVAN BARRERA W CZERWCU?
Gilberto Ramirez (40-0, 26 KO) polował na królów wagi półciężkiej - Artura Beterbijewa i Dimitrija Biwoła, ale wszystko wskazuje na to, że były mistrz WBO wśród superśrednich stoczy w międzyczasie jeszcze jeden pojedynek.
PORTER OPOWIADA O WYGRANEJ Z USYKIEM
Potraficie wyobrazić sobie, że jeden z obecnych pięściarzy królewskiej kategorii mógł kiedyś przegrać z półśrednim? Mówimy wszak o różnicy 25 kilogramów i sześciu dywizji. Zapraszamy na krótką opowieść Shawna Portera (31-3-1, 17 KO).
CANELO vs SAUNDERS - KOLEJNI ZAWODNICY NA KARCIE
Walkę Saula Alvareza (55-1-2, 37 KO) z Billym Joe Saundersem (30-0, 14 KO) oficjalnie ogłoszono pod koniec lutego, ale do niedawna nie znaliśmy jeszcze szczegółów undercardu. Dzisiaj możemy podać nieco detali dotyczących kolejnych bohaterów majowej gali.
JAKUB STRASZEWSKI PO WEJŚCIU DO STREFY MEDALOWEJ MISTRZOSTW ŚWIATA
WIDEO: Jakub STRASZEWSKI z medalem MISTRZOSTW ŚWIATA!
MMŚ: MEDALE TERESZCZAK I PARADY ORAZ PORAŻKA KUBICKIEJ
W dzisiejszej wieczornej serii młodzieżowych mistrzostw świata w Kielcach Polki zapewniły sobie dwa sobie kolejne medale - razem mamy ich już sześć po dominujących zwycięstwach Wiktorii Tereszczak i Darii Parady.
SZPILKA SPARUJE Z SIWYM, SZYKUJE SIĘ NA RÓŻAŃSKIEGO
Trwają sparingi Artura Szpilki przed hitową walką z Łukaszem Różańskim, która czeka nas 22 maja w Rzeszowie. 'Szpila' jest w świetnym humorze, dziś w swoim stylu pokazał kibicom sparingpartnerów, którzy wspierają go przed rzeszowską bitwą.
WIDEO: WALKA KAROLINA AMPULSKA vs AISHAGUL YELEUBAYEVA (-54kg)
WIDEO: Walka Karolina AMPULSKA vs Aishagul YELEUBAYEVA (-54kg).
MMŚ: STRASZEWSKI Z MEDALEM, WDARŁ SIĘ DO PÓŁFINAŁU!
Mamy medal Polaka na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kielcach! Jakub Straszewski (91 kg) po bardzo dobrej walce pokonał w ćwierćfinale 3:2 (30:27, dwa razy 29:28 i dwa razy 28:29) Uzbeka Amirszoka Samadowa.
MMŚ W KIELCACH: CZWARTY MEDAL DLA POLEK!
Mamy czwarty medal dla Polek na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kielcach. Wywalczyła go Karolina Ampulska (54 kg), wygrywając walkę ćwierćfinałową. Przegrała natomiast dość kontrowersyjnie Barbara Marcinkowska (69 kg).
JOSHUA W WALCE Z FURYM BEZ McCRACKENA W NAROŻNIKU?
Promotor mistrza świata IBF, WBA, WBO wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy, Eddie Hearn nie wyklucza, że AJ przystąpi do walki o wszystkie pasy z mistrzem WBC Tysonem Furym bez trenera Roberta McCrackena.
WIDEO: DENYS SALABAI vs SEBASTIAN KUSZ (-81kg)
WIDEO: Walka Denis SALABAI vs Sebastian KUSZ (-81kg).
SOBOTNIA GALA PAUL vs ASKREN WYGENEROWAŁA OGROMNE ZYSKI?
Sobotnia wygrana Jake'a Paula nad uznanym zawodnikiem MMA Benem Askrenem na gali PPV Triller Fight Club w Atlancie jest według wielu obserwatorów jednym z wyznaczników przyszłości bokserskiego biznesu.
JERMAINE FRANKLIN Z KORONAWIRUSEM, NIE ZMIERZY SIĘ Z SHAWEM
W organizmie Jermaine'a Franklina (20-0, 13 KO) wykryto koronawirusa i Amerykanin nie będzie mógł w czwartek walczyć w walce wieczoru gali w West Point ze swoim rodakiem Stephanem Shawem (14-0, 10 KO).
WIDEO: WALKA ALOCHON ABDULLAEV vs MATEUSZ URBAN (-69kg)
WIDEO: Walka Alokhon ABDULLAEV vs Mateusz URBAN (-69kg).
TYSON FURY: JOSHUA NIE JEST NAJTRUDNIEJSZY DO TRAFIENIA
- Muszę tylko kilka razy trafić go na górę i będzie po wszystkim. On nie ma zbyt dużego serca do walki - mówi Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) o szykowanym starciu z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) o status absolutnego mistrza świata wagi ciężkiej.
MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: ROZKŁAD JAZDY NA 19.04
Dziś kończymy serię ćwierćfinałów Młodzieżowych Mistrzostw Świata. Prezentujemy Wam rozkład jazdy.
ODCHUDZONY RUIZ CHWALI SIĘ ZDJĘCIEM
Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) ciężko popracował i teraz chwali się efektami tej pracy. Były mistrz świata wagi ciężkiej dziś wniósłby do ringu 116,5 kilograma.
WIDEO: WALKA NATALIA KUCZEWSKA vs SUSMA TAMANG (-48kg)
WIDEO: Walka Natalia KUCZEWSKA vs Susma TAMANG (-48kg) - ćwierćfinał Młodzieżowych Mistrzostw Świata.
MMŚ W KIELCACH: MEDAL KUCZEWSKIEJ, PORAŻKI URBANA I KUSZA
Wieczorna seria młodzieżowych mistrzostw świata w Kielcach przyniosła nam trzeci medal i dwie porażki. Do półfinału awansowała charyzmatyczna Natalia Kuczewska (48 kg), zapewniając sobie co najmniej brązowy krążek.
'DIABLO' WŁODARCZYK NA WOLNOŚCI
Krzysztof Włodarczyk na wolności.
CZERNINA: WOLNI OD POŻĄDANIA. UCHWYCONE W KADRZE
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Ebr publikujemy w 'Czerninie' część tekstów z książki 'Polskie pisanie o boksie'. Dziś tekst Michała Cetnarowskiego, a za tydzień Andrzeja Pastuszka.
WIDEO: WALKA PAWEŁ SULĘCKI vs AYDOS TAGAYBAEV (-60kg)
WIDEO: Walka Aydos TAGAYBAEV vs Paweł SULĘCKI (-60kg).
WIDEO: OLIWIA TOBOREK vs TATIANA BOGDANOVA (+81kg)
WIDEO: Oliwia Toborek (+81kg) pokonując Rosjankę Tatianę Bogdanową awansowała dziś do strefy medalowej Młodzieżowych Mistrzostw Świata.
SULĘCKI PODSUMOWAŁ WYSTĘP BRATA NA MMŚ: RODZINA JEST DUMNA!
Paweł Sulęcki pokazał się z bardzo dobrej strony podczas młodzieżowych mistrzostw świata.
DAVID ALLEN WRACA Z EMERYTURY
Jeszcze w listopadzie David Allen (18-5-2, 15 KO) deklarował, że nie wróci między liny. Było to spowodowane niepokojącymi objawami po ciosach otrzymywanych od Aleksandra Usyka (18-0, 13 KO) podczas sparingów. Brytyjczyk zdecydował się jednak na powrót.
JAKE PAUL vs TOMMY FURY NA KOLEJNEJ KASOWEJ GALI TRILLER PPV?
Po wczorajszej, błyskawicznej wygranej nad uznanym zawodnikiem MMA Benem Askrenem na gali PPV Triller Fight Club, niezwykle popularny Jake Paul (2-0, 2 KO) wyzywa na pojedynek brata mistrza WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego.
HEARN CHCIAŁBY GOŁOWKINA I CHARLO DLA ANDRADE
Promotor Demetriusa Andrade (30-0, 18 KO) Eddie Hearn nie jest zbyt zadowolony z jego wczorajszego występu, chciałby jednak zestawić go w pojedynkach unifikacyjnych z Giennadijem Gołowkinem (41-1-1, 36 KO) i Jermallem Charlo (31-0, 22 KO).
EUBANK JR: JESTEM JEDNYM Z KILKU, KTÓRZY MOGĄ SIĘ POSTAWIĆ CANELO
Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) już od jakiegoś czasu nie ustaje w poszukiwaniu kasiastego wyzwania. Brytyjczyk obrał na celownik wszystkich najlepszych średnich, jest także chętny na skok do dywizji super średniej.
MMŚ W KIELCACH: MEDAL TOBOREK, PORAŻKI SULĘCKIEGO I SZEREMETY
Po pierwszej serii niedzielnych zmagań na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kielcach mamy drugi medal dla Polski, który zapewniła sobie Oliwia Toborek, awansując do półfinału.