CANELO MÓGŁ WALCZYĆ Z CHARLO, A POTEM BENAVIDEZEM - WYBRAŁ INACZEJ
Co naprawdę stało za rozstaniem Saula Alvareza (60-2-2, 39 KO) z Alem Haymonem i jego galami z cyklu PBC? Wygląda na to, że Canelo jednak migał się trochę od walki z Davidem Benavidezem (28-0, 24 KO).
49. GALA SNARSKIEGO - BARTŁOMIEJ PRZYBYŁA W WALCE WIECZORU
Dariusz Snarski zapowiedział dziś już 49. galę swojej grupy. Impreza pod nazwą Białystok Boxing Night odbędzie się 6 kwietnia. A kogo zobaczymy w akcji?
GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD - BEZAPELACYJNIE, DO SAMEGO KOŃCA! (WIDEO)
Przed komisją weryfikacyjną staje bijok. Czy jest Pan gotowy walczyć na gołe pięści na gali GROMDA? Bezapelacyjnie, do samego końca! GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD już w piątek!
WAŃCZYK DLA WRACAJĄCEGO ŁUKASZA WIERZBICKIEGO
Poznaliśmy drugą parę gali MB Boxing Night 18, która odbędzie się już 22 marca w Legnicy. Tym razem to zestawienie polsko-polskie.
PABLO CESAR CANO ODWIESZA RĘKAWICE NA KOŁEK
Pablo Cesar Cano (35-9-1, 25 KO) ogłosił niespodziewanie zakończenie kariery w wieku 34 lat.
WIDEO: 11 DNI DO WALKI - TRAILER GALI JOSHUA vs NGANNOU
Już tylko 11 dni! W następny weekend naprzeciw siebie staną Anthony Joshua (27-3, 24 KO) i Francis Ngannou (0-1). Oto oficjalny trailer ich walki.
PROMOTOR JOSHUY: STRESUJĘ SIĘ WALKĄ AJ-a Z NGANNOU
- Ta walka powie nam dużo o przyszłości Ngannou. Jeśli przegra przez nokaut, zostanie zdominowany, to wróci do MMA. Ale jeśli przegra po dobrej walce, a tym bardziej jeśli wygra, chyba już na dobre zostanie w boksie - mówi promotor Anthony'ego Joshuy.
JOYCE CHĘTNY NA LETNIĄ WALKĘ Z JOSHUĄ
Joe Joyce (15-2, 14 KO) chętnie spotkałby się z Anthonym Joshuą (27-3, 24 KO) na dopinanej gali Matchroom vs Queensberry w Arabii Saudyjskiej.
CANELO CHCE WALCZYĆ TRZY RAZY W TYM ROKU
Eddie Hearn potwierdził prowadzone negocjacje z Saulem Alvarezem (60-2-2, 39 KO), który chce w tym roku wystąpić trzy razy, co w ostatnich dwunastu latach zdarzyło mu się tylko raz (2021).
ESPN: MUNGUIA DLA CANELO 4 MAJA W LAS VEGAS
Salvador Rodriguez z ESPN jako pierwszy podał informację o rozłamie współpracy Saula Alvareza (60-2-2, 39 KO) z PBC. Ten sam dziennikarz zdradza szczegóły następnej walki Canelo.
MICHAŁ 'BUŁA' BAŃBUŁA PRZED FINAŁEM Z BASQUE NA GROMDA 16!
- To nie będzie ani łatwa ani krótka walka, ale moje zwycięstwo! Lewa, lewa i bum, a po prawym do domu - mówi Michał 'BUŁA' Bańbuła przed walką z Sereyem 'BASQUE' Landerem na piątkowej gali GROMDA 16. Transmisja na żywo w systemie PPV na GROMDA.tv.
NAJLEPSZY PIĘŚCIARZ ŚWIATA WOLNYM AGENTEM - KTO GO PODPISZE?
Terence Crawford (40-0, 31 KO) znów najbardziej łakomym kąskiem na rynku. Król zestawień P4P stał się właśnie wolnym agentem.
PO TRYLOGII Z JONAKIEM ROBINSON SPRAWDZI FORMĘ WELTERA
Gala MB Boxing Night 18 już 22 marca w Legnicy. A skoro Legnica, to w roli głównej oczywiście Karol Welter (15-1, 4 KO).
BLISKO 50-LETNI 'POPO' FREITAS WCIĄŻ MOCNO BIJE
My w sobotę mieliśmy walkę Adamek vs Khalidov, natomiast w Brazylii w jeszcze dziwniejszej walce udział wziął Acelino Freitas (41-2, 34 KO).
WIDEO: ADAMEK vs KHALIDOV - OSTATNIE CHWILE 'GÓRALA' W SZATNI
Już po wszystkim - Tomasz Adamek pokonał przed czasem Mameda Khalidova w sobotni wieczór. Teraz prezentujemy Wam nagranie z szatni 'Górala' na minuty przed wyjściem do oktagonu.
BERLANGA RWIE SIĘ DO WALKI Z CANELO
Edgar Berlanga (22-0, 17 KO) w dobrym stylu pobił Padraiga McCrory'ego (18-1, 9 KO), wyczuł swoją szansę poprzez zamieszanie na rynku i rzuca wyzwanie Saulowi Alvarezowi (60-2-2, 39 KO).
SBN 27: POLACY POKONALI AZERÓW
Reprezentacja Polski pokonała Azerbejdżan 10:8 podczas niedzielnej gali Suzuki Boxing Night 27 w Lublinie.
CANELO PRZENIESIE SIĘ NA DAZN NA WALKI Z BERLANGĄ I MUNGUIĄ?
Saul Alvarez (60-2-2, 39 KO) prawdopodobnie nie wypełni umowy z Alem Haymonem, dla którego powinien stoczyć jeszcze dwie walki. Bardzo możliwe, że Canelo wróci pod skrzydła Eddiego Hearna.
ADAMEK: CZUŁEM PO KAŻDYM CIOSIE NA DÓŁ, ŻE KHALIDOV CIĘŻKO ODDYCHA
- W ostatniej rundzie czułem po każdym ciosie na dół, że on coraz ciężej oddycha. A jak widzisz, że ktoś się krzywi, to ciągniesz po dołach dalej - powiedział zwycięski Tomasz Adamek, który pokonał przed czasem Mameda Khalidova.
DO 68. RAZY SZTUKA!
Tak naprawdę to było największe zwycięstwo sobotniej nocy. Jego autorem okazał się 'Bałtycki Bombardier', czyli Genadij Krajevskij (1-67).
FURY vs USYK: IGOR JAKUBOWSKI O WALCE O 4 PASY WAGI CIĘŻKIEJ
Dwanaście tygodni zostało do unifikacji wszystkich pasów wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (34-0-1, 24 KO) a Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO). Na kogo stawia nasz olimpijczyk Igor Jakubowski?
WYNIKI WEEKENDU (23/24.02.2024)
Sporo działo się w ten weekend, o czym nie zdążyliśmy napisać szerzej. Teraz nadrabiamy zaległości, prezentując Wam wyniki ciekawszych walk.
BERLANGA (22-0) WRÓCIŁ DO NOKAUTOWANIA - TERAZ CANELO?
Edgar Berlanga (22-0, 17 KO) pierwszych szesnastu rywali kończył w pierwszej rundzie, potem pięć kolejnych walk rozegrał na pełnym dystansie. Dziś w nocy zastopował Padraiga McCrory'ego (18-1, 9 KO).
KAMIL KUŹDZIEŃ PEWNY SWEGO: BOHDANOW MI NIE ZAGROZI
- W sposobie boksowania Ukraińca nie widzę niczego, co może mi zagrozić - mówi Kamil Kuździeń (10-0, 3 KO) przed walką z Dmytro Bohdanowem (8-5, 5 KO) na gali Dzierżoniów Boxing Night, która odbędzie się 15 marca.
KAMIL SZEREMETA TYLKO ZREMISOWAŁ Z MINĄ
Dobra walka w daniu głównym gali KBN 33 w Białymstoku. Miejscowy Kamil Szeremeta (25-2-2, 8 KO) na remis z Abelem Miną (17-3-1, 9 KO).
ADAMEK vs KHALIDOV: WYPOWIEDZI PO WALCE
Mamed Khalidov radził sobie bardzo dobrze, kontuzja zmusiła go jednak do poddania walki z Tomaszem Adamkiem. Prezentujemy Wam wypowiedzi zawodników tuż po ogłoszeniu werdyktu.
TOMASZ ADAMEK POKONAŁ KHALIDOVA!
Dobre dziewięć minut i niespodziewane zakończenie. Tomasz Adamek pokonał Mameda Khalidova!
FIODOR CZERKASZYN WRÓCIŁ NA ZWYCIĘSKĄ ŚCIEŻKĘ
Dobry matchmaking i rywal dla Fiodora Czerkaszyna (23-1, 14 KO) na powrót po pierwszej porażce w karierze. Jairo Delgado (11-3, 8 KO) zapracował godnie na każdą złotówkę zapisaną w kontrakcie.
'DIABLO' WŁODARCZYK WYGRAŁ JUBILEUSZOWĄ, 70. WALKĘ W KARIERZE
W swoim jubileuszowym, już 70. zawodowym pojedynku, Krzysztof Włodarczyk (65-4-1, 44 KO) pokonał Pablo Cesara Villanuevę (12-5-1).
TUZIN IHOSVANY'EGO GARCII
W końcu test i od razu agresywniejszy, a dzięki temu lepszy Ihosvany Garcia (12-0, 9 KO). Na własnej skórze odczuł to Dmytro Fedas (8-6-2, 5 KO), ceniony w Europie journeyman.