WILDER-ZHILEI, HRGOVIĆ-DUBOIS, BIWOŁ I INNI: TRANSMISJA
Wielki boks wraca do Rijadu. Już w sobotę gala 5 vs 5 - Queensberry kontra Matchroom. Jak, gdzie i kiedy obejrzeć tę imprezę?
PARYŻ 2024: BEREŹNICKI, STRASZEWSKI I BUDASZ - KOMPLET ZWYCIĘSTW!
Tak jak wczoraj Durkacz, tak i dziś Jakub Straszewski (80 kg) zanotował już drugie zwycięstwo na zawodach w Tajlandii, gdzie bokserzy walczą o ostatnie przepustki olimpijskie.
PAWEŁ 'GORILLA' WERSZYNIN: MOGĘ BIĆ SIĘ Z KAŻDYM NA GROMDZIE!
- Obiecałem rewanż Scarface'owi, ale nie ode mnie zależy kiedy i czy do niego dojdzie. Jedno jest pewne, mogą bić się z każdym. I jeszcze druga sprawa, nie zamierzam z nikim przegrać - mówi Paweł GORILLA Werszynin przed piątkową galą GROMDA 17.
HRGOVIĆ: UŁOŻĘ CIĘ DO SNU - DUBOIS: ZNOKAUTUJĘ CIĘ
- Widzę u niego duże bicepsy, ale nie widzę dużych jaj - mówi Filip Hrgović (17-0, 14 KO), który w sobotę spotka się z Danielem Dubois (20-2, 19 KO).
WILDER: MOJA SIŁA PRZECIWKO JEGO SILE
- To był naprawdę trudny obóz, moja agresja przekroczyła wszelkie granice i jestem gotowy na walkę - mówi Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO), który w sobotnią noc skrzyżuje rękawice z Zhangiem Zhilei (26-2-1, 21 KO).
ŁUKASZ RÓŻAŃSKI: PRZEGRAŁEM Z WIĘKSZYM I LEPSZYM
Łukasz Różański (15-1, 14 KO) zwrócił się do swoich kibiców w mediach społecznościowych. Polak w piątkowy wieczór stracił pas WBC wagi bridger na rzecz Lawrence'a Okolie (20-1, 15 KO).
PARYŻ 2024: DURKACZ WYGRAŁ DRUGĄ WALKĘ, PORAŻKA ROŚKOWICZA
40% planu wykonane. Damian Durkacz (71 kg) wygrał w Tajlandii już drugą walkę, ale żeby zdobyć kwalifikację olimpijską potrzebuje jeszcze trzech takich zwycięstw.
SZEF GROMDY: REWANŻ BALBOA vs DON DIEGO, MASA I TURNIEJ 80 KG
40 minut z Mariuszem Grabowskim, szefem organizacji GROMDA. Głównie o gali z numerem 17, walce o pas DON DIEGO vs BALBOA, turnieju wagi do 80 kilogramów i wątkach pobocznych. Zapraszamy!
GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA II - SOLÓWKA
Rewanż czy powtórka z rozrywki? DON DIEGO czy BALBOA? Przekonamy się już w piątek!
JACK CATTERALL CHCE TERAZ WALKI Z TEOFIMO LOPEZEM
Jack Catterall (29-1, 13 KO) zrewanżował się za jedyną, w dodatku kontrowersyjną porażkę i teraz chce zaatakować tytuł mistrza świata wagi junior półśredniej (63,5 kg).
TISZCZENKO NA DOPINGU! PAS WBA BRIDGER BEZ WŁAŚCICIELA!
Czy jest jakaś szansa dla Łukasza Różańskiego (15-1, 14 KO), by wrócić na mistrzowski tron w wadze bridger (101,6 kg)? Jest, nawet pomimo krótkiego i bolesnego lania z rąk Lawrence'a Okolie (20-1, 15 KO) w piątkowy wieczór w Rzeszowie.
MACHMUDOW I MBILLI NOKAUTUJĄ
Wielki i przerażający wyglądem Arslanbek Machmudow (19-1, 18 KO), choć nieco obnażony przez Agita Kabayela, wrócił na zwycięską ścieżkę.
CATTERALL DOPIĄŁ SWEGO I ZREWANŻOWAŁ SIĘ TAYLOROWI
Dwadzieścia siedem miesięcy po pierwszej walce i kontrowersyjnym werdykcie sędziów doszło do rewanżu. Tym razem Jack Catterall (29-1, 13 KO) dopiął swego i pokonał Josha Taylora (19-2, 13 KO).
LAWRENCE OKOLIE: TO NAJLEPSZY MOMENT W MOJEJ KARIERZE!
- To najlepszy moment w mojej karierze - powiedział Lawrence Okolie (20-1, 15 KO) tuż po efektownym zwycięstwie nad Łukaszem Różańskim (15-1, 14 KO), któremu wyszarpał pas WBC wagi bridger.
CHEAVON CLARKE MĘCZYŁ SIĘ, ALE PRZEŁAMAŁ ZORRO
Cheavon Clarke (9-0, 7 KO) zachował czyste konto, znów wygrał przed czasem, ale nie jest to chyba przyszła gwiazda kategorii cruiser, co niektórzy zdążyli już ogłosić.
MISZKIŃ: OKOLIE BYŁ OSTRY, ŁUKASZ ZNALAZŁ SWÓJ SUFIT
- Łukasz znalazł chyba swój sufit - powiedział Maciej Miszkiń po szybkiej porażce Łukasza Różańskiego (15-1, 14 KO) z Lawrence'em Okolie (20-1, 15 KO). Tym samym straciliśmy ostatniego mistrza świata.
MATEUSZ MASTERNAK POGRĄŻONY PO PORAŻCE RÓŻAŃSKIEGO
Długo porozmawialiśmy z Mateuszem Masternakiem po bolesnej porażce Łukasza Różańskiego (15-1, 14 KO), ale nie tylko o samej walce, lecz również kryzysie polskiego boksu. Kwadrans pełen smutnych refleksji.
PARYŻ 2024: ODCHUDZONY JAKUB STRASZEWSKI (80 kg) WYGRYWA
Dobrze idzie póki co Biało-Czerwonym w Tajlandii, gdzie rozgrywany jest ostatni turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich.
NA ŻYWO: 51. MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI
Zapraszamy na 51 edycje Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. W tym roku wracamy do Olkusza. Zestawienie walk i wyniki w rozwinięciu.
FURY AKTYWOWAŁ KLAUZULĘ REWANŻOWĄ NA WALKĘ Z USYKIEM
Bob Arum, szef grupy Top Rank i współpromotor Tysona Fury'ego (34-1-1, 24 KO), potwierdził, że jego zawodnik, już były mistrz świata wagi ciężkiej, oficjalnie aktywował klauzulę rewanżową na walkę z Aleksandrem Usykiem (22-0, 14 KO).
SŁOMKA: PASUJĘ DO GROMDY, ALE NA WALKĘ O PAS CHCĘ ZASŁUŻYĆ
- Jestem stworzony do boksu na gołe piąchy i pasuję do tego towarzystwa. Już teraz dużo nie odbiegam umiejętnościami od najlepszych, ale na walkę o pas mistrzowski chcę zapracować, a nie ją wykrzyczeć - mówi Jakub SŁOMKA Słomka przed galą GROMDA 17.
WŁODARCZYK PO PORAŻCE RÓŻAŃSKIEGO: JESTEM W**Y! TO BYŁ BŁĄD!
- Gdybym mógł, wskoczyłbym do ringu i przegryzł Okolie tętnicę. Jestem bardzo wk***y. Łukasz też potrafi prz***ć, jego czas jeszcze się nie skończył - powiedział wściekły po porażce Łukasza Różańskiego, mocno mu kibicujący Krzysztof Włodarczyk.
FUNDORA vs SPENCE JR W PAŹDZIERNIKU W DALLAS?
W momencie kiedy my żyjemy jeszcze wydarzeniami z Rzeszowa, za oceanem szykuje nam się konkretny pojedynek w kategorii junior średniej.
ŁUKASZ RÓŻAŃSKI ZE ŁZAMI W OCZACH: PRZEPRASZAM!
- Przepraszam - powiedział ze łzami w oczach Łukasz Różański (15-1, 14 KO), niestety już były mistrz świata wagi bridger. A Lawrence Okolie (20-1, 15 KO) znów pokazał, że na Polaków ma sposób...
OKOLIE ZDEMOLOWAŁ RÓŻAŃSKIEGO
Niecałą rundę potrwała pierwsza i ostatnia obrona pasa WBC kategorii bridger w wykonaniu Łukasza Różańskiego (15-1, 14 KO). Polak został zdeklasowany przez Lawrence'a Okoliego (20-1, 15 KO).
CZERKASZYN ZWYCIĘŻA PRZED CZASEM
Siedem rund konsekwentnego boksu i zaskakujące zakończenie. Fiodor Czerkaszyn (24-1, 15 KO) zwycięzył w siódmej rundzie Jorgę Cotę (31-7, 28 KO).
CIĘŻKI NOKAUT GARCII NA PŁAWECKIM
Kolejne mocne zwycięstwo Ihosvany'ego Garcii (13-0, 10 KO), który przed momentem ciężko znokautował Łukasza Pławeckiego (7-2-2, 4 KO).
PEWNE ZWYCIĘSTWO CZERKLEWICZA
Dobry, ofensywny boks i pewne zwycięstwo Jana Czerklewicza (13-1, 3 KO) nad bitnym Paulem Valenzuelą (28-12, 18 KO).
NOKAUT ŚLENDAKA, ZWYCIĘSKI ZARZECZNY
Pierwszy nokaut w zawodowej karierze Kamila Ślendaka (2-1, 1 KO), który przed momentem odebrał zero z rekordu Daniela Płonki (1-1, 1 KO) podczas gali Knockout Boxing Night 35 w Rzeszowie.
MATEUSZ MASTERNAK O WALCE RÓŻAŃSKI vs OKOLIE
Jeśli głębsza analiza walki Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO) z Lawrence'em Okolie (19-1, 14 KO), to oczywiście niezawodny Mateusz Masternak. Zapraszamy!