WIDEO: CAŁA GALA WILDER vs STIVERNE II
WIDEO: Retransmisja gali Wilder vs Stiverne II.
CÓRKA MAYWEATHERA ARESZTOWANA ZA ATAK NOŻEM!
Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) ma spory ból głowy. Jego córka Iyanna została aresztowana za napaść z bronią w ręku. Poszło o pewnego mężczyznę i drugą kobietę.
WALLIN: NIE CZEKAM JUŻ NA TRZECIĄ WALKĘ FURY'EGO Z WILDEREM
Niektórzy ostrzegają Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) przed lekceważeniem Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) w trzeciej walce, ale dopełnieniem trylogii nie jest zainteresowany Otto Wallin (20-1, 13 KO), poprzedni rywal Tysona.
PORTER MOŻLIWĄ OPCJĄ DLA CRAWFORDA
Terence Crawford (36-0, 27 KO) to wielka gwiazda na miarę P4P. Jego problem polega na tym, że wielkie postacie wagi półśredniej boksują na konkurencyjnej stacji. Dlatego promujący go Bob Arum musi kombinować na różne sposoby.
LENNOX LEWIS WSPOMINA RYWALI I SWOJE NAJLEPSZE WALKI
Wielki Lennox Lewis (41-2-1, 32 KO) wspomina swoje największe walki i zwycięstwa. Nie mogło więc zabraknąć również wątku Andrzeja Gołoty, którego Anglik zdemolował w październiku 1997 roku w zaledwie 95 sekund.
WIDEO: RYAN GARCIA I JEGO NAJLEPSZE WALKI
WIDEO: Wybuchowy Ryan Garcia (20-0, 17 KO) i jego najlepsze walki.
WIDEO: PLATFORMA DAZN UDOSTĘPNIA WALKĘ GOŁOWKIN vs ROLLS
WIDEO: Walka Giennadij Gołowkin vs Steve Rolls.
EUBANK JR NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA SMITHIE I SAUNDERSIE
Informowaliśmy Was o tym, że Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) trenuje teraz pod okiem legendarnego Roya Jonesa Jr. Chris - podobnie jak jego wielki ojciec, również ma wiele do powiedzenia i skrytykował swoich rodaków za to, że uganiają się Saulem Alvarezem.
MUNGUIA I JEGO ZESPÓŁ CHĘTNI NA WALKĘ Z CANELO
Jaime Munguia (35-0, 28 KO) i jego ekipa są otwarci na potyczkę z Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO). Ewentualna walka tych wojowników wzbudziłaby w Meksyku ogromne zainteresowanie.
SHANNON BRIGGS KUSZONY WALKAMI NA GOŁE PIĘŚCI
Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) zbliża się powoli do pięćdziesiątki i dał już chyba sobie spokój z boksem na najwyższym poziomie. Teraz chce się sprawdzić w walce na gołe pięści.
ANTHONY YARDE NAJPIERW STRACIŁ OJCA, TERAZ BABCIĘ
Żaden inny pięściarz nie został tak dotknięty koronawirusem jak Anthony Yarde (19-1, 18 KO), zawodnik czołówki światowej wagi półciężkiej.
ANDRE WARD O POTENCJALNEJ WALCE BIWOŁA Z BETERBIJEWEM
Od kiedy Andre Ward zawiesił rękawice na kołku, waga półciężka nie ma prawdziwego lidera. Panującymi mistrzami są Artur Beterbijew (15-0, 15 KO), champion WBC i IBF, oraz zasiadający na tronie WBA Dmitrij Biwoł (17-0, 11 KO). Jak ocenia ich Ward?
OFICJALNIE - CZERWCOWY TERMIN WALKI JOSHUA vs PULEW ODWOŁANY
To wydawało się oczywistą oczywistością, ale teraz ogłoszono to oficjalnie. Planowano pierwotnie na 20 czerwca na piłkarskim stadionie Tottenhamu walka Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) odbędzie się w późniejszym terminie.
JOSHUA: KLICZKO BYŁ BESTIĄ I BIŁ NAJMOCNIEJ Z MOICH RYWALI
Anthony Joshua (23-1, 21 KO) mierzył się już z wielkimi wagi ciężkiej. Przegrał raz, przed czasem z Andym Ruizem Jr, ale pytany o najmocniej bijącego rywala wskazuje na Władimira Kliczkę.
GARCIA: NAWET BRAT I OJCIEC UWAŻAJĄ, ŻE JESTEM ZA MAŁY NA WAGĘ PÓŁŚREDNIĄ
Miguel Angel Garcia (40-1, 30 KO) na przekór innym, nawet na przekór swojej rodzinie, chce wciąż podbić wagę półśrednią. Wcześniej był mistrzem świata czterech niższych kategorii.
PETER FURY: WILDER MOŻE JESZCZE WRÓCIĆ W DOBRYM STYLU
Peter Fury - wujek i były trener Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), którego zresztą doprowadził do mistrzostwa świata, wierzy, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) może jeszcze namieszać w wadze ciężkiej.
AMIR KHAN ROZWAŻA POWAŻNIE SPORTOWĄ EMERYTURĘ
Amir Khan (34-5, 21 KO) poważnie rozważa zakończenie kariery. Anglik ma 33 lata i jeszcze teoretycznie dobry czas przed sobą, ale czuje się spełniony i brakuje mu wyzwań.
JEDEN Z ROSYJSKICH TRENERÓW ZARAŻONY PO POWROCIE Z LONDYNU
Na Anglików spadła już fala krytyki za to, że nie odwołano wystarczająco szybko kwalifikacji olimpijskich. Teraz poinformowano, że z turnieju w Londynie z pozytywnym wynikiem na koronawirusa powrócił jeden z rosyjskich trenerów.
ANDRZEJ FONFARA OFICJALNIE MENEDŻEREM OLASIA
Michał Olaś (9-0, 8 KO) w grudniu zeszłego roku podjął decyzję o poważnych zmianach w swoim sportowym życiu i wyjeździe do USA, gdzie pomagać mu miał Andrzej Fonfara. Teraz panowie sformalizowali swoją współpracę.
PROMOTOR JOSHUY: JEŚLI WILDER SIĘ ZGODZI, ZAWALCZYMY OD RAZU Z FURYM
Anthony Joshua (23-1, 21 KO) ma nadzieję, że uda się dogadać z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO), ten weźmie atrakcyjną sumkę w ramach zadośćuczynienia i odstąpi od prawa rewanżu z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).
ANDY RUIZ JR: CHCĘ WALKI Z FURYM O PAS WBC
Informowaliśmy już Was o tym, że Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) od poniedziałku wrócił na salę treningową. Meksykanin nie ukrywa, że chętnie zaatakowałby pas WBC wagi ciężkiej, który należy obecnie do Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).
BAKOLE MUSI SIĘ OSTRO TŁUMACZYĆ
Nad Martinem Bakole (15-1, 10 KO) zebrały się czarne chmury i należący do szerokiej czołówki wagi ciężkiej reprezentant Kongo musi się tłumaczyć.
JARRELL MILLER: JESTEM LEPSZY NIŻ JOSHUA, FURY CZY WILDER
Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) na początku roku związał się kontraktem z grupą Top Rank i z nadzieją patrzy w przyszłość. - Jestem najlepszy na świecie - przekonuje pogromca Wacha (TKO 9) i Adamka (KO 2).
SZPILKA ROZSTANIE SIĘ Z WASILEWSKIM I GRUPĄ KNOCKOUT PROMOTIONS?
Czy Artur Szpilka (24-4, 16 KO) rzeczywiście chce odejść z grupy Andrzeja Wasilewskiego?
KIBICE BOKSERSCY DOCELOWO SKORZYSTAJĄ NA KORONAWIRUSIE?
- Mam nadzieję, że w czerwcu odbędą się pierwsze walki, a jestem prawie pewien, że w lipcu gale już będą normalnie rozgrywane - mówi Eddie Hearn, być może najpoważniejszy i najmocniejszy obecnie promotor bokserski.
SZPILKA PRZESZEDŁ OPERACJĘ BARKU
Artur Szpilka (24-4, 16 KO) poinformował, że przeszedł operację kontuzjowanego barku. Pięściarz z Wieliczki potwierdził, że czeka go teraz dłuższa przerwa.
TEDDY ATLAS O WALKACH JOSHUA vs PULEW ORAZ WHYTE vs POWIETKIN
Teddy Atlas, znany trener i analityk bokserski, wziął na tapetę walki Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) oraz Dilliana Whyte'a (27-1, 18 KO) z Aleksandrem Powietkinem (35-2-1, 24 KO).
KUDRIASZOW Z FAJFEREM, TISZCZENKO CHCE SIĘ SPRAWDZIĆ POZA ROSJĄ
Rosjanie doczekają się walki swoich rodaków w limicie wagi junior ciężkiej. Notowany na pierwszym miejscu w rankingu federacji IBF Rusłan Fajfer (25-1, 16 KO) spotka się z czternastym na tej liście Dmitrijem Kudriaszowem (24-3, 23 KO).
BEST I FACED: MIKE WEAVER
Były mistrz świata wagi ciężkiej - Mike Weaver (41-18-1, 28 KO), jako kolejny odpowiedział na pytania magazynu The Ring z cyklu 'Best I Faced'.
TRZECH POLAKÓW W RANKINGU IBF
Federacja International Boxing Federation opublikowała najnowszy ranking. A w nim doszukamy się trzech polskich pięściarzy.