BENAVIDEZ: WYGRAM PRZED CZASEM - GWOZDYK: ŻADNYCH WYMÓWEK
- Trenowałem bardzo ciężko, a wszystko z nastawieniem, żeby wygrać to przez nokaut - mówi David Benavidez (28-0, 24 KO) przed sobotnim starciem z Aleksandrem Gwozdykiem (20-1, 16 KO).
CANELO DOSTAŁ OD IBF JESZCZE WIĘCEJ CZASU - PRZETARG WE WTOREK
Już po raz drugi władze International Boxing Federation poszły na rękę Saulowi Alvarezowi (61-2-2, 39 KO), odsuwając w czasie przetarg na obowiązkową obronę ze swoim oficjalnym challengerem.
WOKÓŁ WAGI CIĘŻKIEJ (12 CZERWCA 2024)
Wychodzimy Wam naprzeciw. Oto kolejna dawka informacji z samej tylko królewskiej kategorii.
GWOZDYK: POKAŻĘ BENAVIDEZOWI COŚ NOWEGO
- Wierzę, że zbudowałem najlepszą formę - mówi Aleksander Gwozdyk (20-1, 16 KO) przed sobotnią potyczką z Davidem Benavidezem (28-0, 24 KO).
OPETAIA: JEŚLI CANELO I BENAVIDEZ PRZYJDĄ DO CRUISER, NIE ODMÓWIĘ IM
Jai Opetaia (25-0, 19 KO) to duży zawodnik wagi cruiser, panujący mistrz świata federacji IBF. I nawet dla mocnych nazwisk nie zamierza iść na ustępstwa.
RANKING IBF: DUŻY SKOK MASTERNAKA, NAJWYŻEJ CIEŚLAK
Organizacja International Boxing Federation uaktualniła swój ranking, w którym doszukamy się czterech naszych pięściarzy z prawami pretendenta.
CLARKE: DUBOIS POWALIŁ MNIE NA SPARINGU, ALE STAWIAM NA JOSHUĘ
Frazer Clarke (8-0-1, 6 KO) dobrze zna obu panów, bo sparował z jednym i drugim. I choć to Daniel Dubois (21-2, 20 KO) położył go na deski, on stawia na Anthony'ego Joshuę (28-3, 25 KO).
SAUDYJCZYCY CHCĄ ZAWODOWEJ LIGI BOKSU I DAJĄ OLBRZYMIE PIENIĄDZE
Saudyjczycy już wnieśli boks na wyższy poziom, dając nam najlepsze walki. Teraz mają nowy pomysł na promocję tej dyscypliny.
JUŻ W SOBOTĘ - BILLAM-SMITH I RIAKPORHE OBIECUJĄ SOBIE NOKAUT
- Skończę go przed czasem! - zapowiada żądny rewanżu Chris Billam-Smith (19-1, 13 KO). Mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBO już w sobotę spotka się z Richardem Riakporhe'em (17-0, 13 KO).
SMUTNE WYZNANIE TRZYKROTNEGO MISTRZA ŚWIATA WAGI CIĘŻKIEJ
- Jestem dziś spłukany - przyznaje Michael Moorer (52-4-1, 40 KO), były mistrz świata wagi półciężkiej i trzykrotny mistrz świata wagi ciężkiej.
WOKÓŁ WAGI CIĘŻKIEJ (11 CZERWCA 2024)
Jeden z Waszych ulubionych formatów. Skrót wiadomości z samej tylko wagi ciężkiej.
AVANESYAN NOWYM RYWALEM ENNISA
David Avanesyan (30-4-1, 18 KO) dostał niespodziewaną szansę. Nieszczęście jednego okazuje się szczęściem drugiego.
BRANDUN LEE ZMIENIA MENADŻERA, POWRÓT JUŻ W LECIE
Brandun Lee (28-0, 23 KO) został wybrany zgodnie na prospekta roku 2021, ale od sezonu 2022 do tego momentu stoczył zaledwie cztery walki. Pora więc na zmiany.
JOSHUA-DUBOIS: SHEERAZ, OPETAIA, WYCZEKIWANY REWANŻ?
Żadna walka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale rysuje się powoli obraz gali Saudyjczyków, którzy zorganizują ją 21 września - tym razem na Stadionie Wembley w Londynie.
WIDEO: KOMPLETNIE PIJANY TYSON FURY WYPROSZONY Z BARU
Tyson Fury (34-1-1, 24 KO) źle zniósł pierwszą porażkę w karierze. Widać to niestety na najnowszym nagraniu.
MASTERNAK: USYK JEST NA RÓWNI Z ALIM, FOREMANEM I FRAZIEREM
- Usyk zamknął wszystkim usta. Mówili, że nie przeskoczy gabarytów, siły itd, a on wygrywał i to na wyjazdach. Po walce z Furym historia boksu na pewno go zapamięta - mówi Mateusz Masterna (48-6, 32 KO), wielki fan Aleksandra Usyka (22-0, 14 KO).
BEZZĘBNY BRONER NIE ZAMIERZA KOŃCZYĆ KARIERY
Pomimo ostatnich niepowodzeń Adrien Broner (35-5-1, 24 KO) odrzuca ideę zakończenia przez siebie kariery.
ROY JONES JR: USYK JUŻ WIE, ŻE MOŻE ZRANIĆ FURY'EGO
Roy Jones Jr po raz pierwszy został mistrzem świata w wadze średniej, a doszedł do pasa WBA wagi ciężkiej. Teraz w krainie olbrzymów dominuje 'mały ciężki' Aleksander Usyk (22-0, 14 KO). Jak długo?
REWANŻ CLARKE'A Z WARDLEYEM NA GALI JOSHUY?
Pogłoski o tym słychać było już od kilku dni, a teraz prace nad taką walką potwierdza Ben Shalom, czyli promotor, który zorganizował pierwsze starcie.
PRZED HANEYEM OBOWIĄZKOWA OBRONA
Devin Haney (31-1, 15 KO) pomimo porażki zachował pas WBC, ponieważ Ryan Garcia o 1,5 kg przekroczył limit wagi junior półśredniej, a do tego wpadł na dopingu. Teraz przed mistrzem obowiązkowa obrona.
TRENER FURY'EGO PRZYGOTOWUJE ANDERSONA DO WALKI Z BAKOLE
Javan 'Sugar' Hill przygotowuje Jareda Andersona (17-0, 15 KO) do najbliższej walki. A Książę Turki Alalshikh sugeruje, iż był to jego pomysł.
MANNY PACQUIAO WRACA 28 LIPCA
Federacja Rizin ogłosiła oficjalnie walkę Manny'ego Pacquiao (62-8-2, 39 KO) na swojej gali.
TRENER BAKOLE: MARTIN ZASTOPUJE ANDERSONA, CHCEMY ZHILEIA
Billy Nelson wierzy w Martina Bakole (20-1, 15 KO) do tego stopnia, iż przewiduje zwycięstwa swojego podopiecznego przed czasem nad Zhangiem Zhileiem (27-2-1, 22 KO) i Jaredem Andersonem (17-0, 15 KO).
CHISORA: TYLKO STARA, OSTRA WERSJA FURY'EGO MOŻE POBIĆ USYKA
Tylko stara, wredna wersja Tysona Fury'ego (34-1-1, 24 KO) jest w stanie zwyciężyć Aleksandra Usyka (22-0, 14 KO), przynajmniej według Dereka Chisory (34-13, 23 KO).
BEST I FACED: SHANNON BRIGGS
Wracamy z kolejną odsłoną ankiety Best I Faced autorstwa magazynu The Ring. Dzisiaj w roli głównej Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO), który na przełomie wieków należał do szerokiej czołówki kategorii ciężkiej.
BENAVIDEZ KWESTIONUJE ODPORNOŚĆ GWOZDYKA, MARZY O WADZE CIĘŻKIEJ
Przed debiutem w kategorii półciężkiej David Benavidez (28-0, 24 KO) jest wyraźnie pewny siebie, wskazując na słabe strony Aleksandra Gwozdyka (20-1, 16 KO).
'CIĘŻKI' MARCIN BRZESKI (10-0) WSTAŁ Z DESEK I WYGRAŁ PRZED CZASEM
Po blisko ośmioletniej przerwie karierę wznowił Marcin Brzeski (10-0, 8 KO), niepokonany pięściarz wagi ciężkiej.
MANNY PACQUIAO ZAATAKUJE BARRIOSA I PAS WBC WAGI PÓŁŚREDNIEJ?
Odejście Terence'a Crawforda z wagi półśredniej i porzucenie wszystkich czterech pasów mistrzowskich być może skłoni legendę do powrotu.
NA ŻYWO: 52. MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX W BOKSIE
Zbliża się południe, a My już mamy dla was walki pięćdziesiątej drugiej edycji Międzynarodowego Grand Prix Małopolski. Przed nami prawie 60 pojedynków wraz ze sparingami - zestawienie w rozwinięciu.
RYAN GARCIA ARESZTOWANY
Ryan Garcia (25-1, 20 KO) miał swoje kilka minut, gdy pobił Devina Haneya, teraz jednak przeżywa trudne godziny.