ŻEBY ZOBACZYĆ KASZUBSKIE STOLEMY MUSISZ BYĆ Z NAMI NA GALI W ŻUKOWIE
Już w piątek gala KAPEO Rocky Boxing Promotions w Żukowie, czyli kolejna gala organizowana przez Krystiana Każyszkę.
TOMMY FURY WYPADA - JAKE PAUL DA REWANŻ WOODLEYOWI?
Planowana na 18 grudnia walka Jake Paul (4-0, 3 KO) kontra Tommy Fury (7-0, 4 KO) nie dojdzie do skutku. Anglik, młodszy kuzyn Tysona, zgłosił kontuzję.
ZAWODNIK KSW W BOKSIE: UWIELBIAM OGLĄDAĆ ŁOMACZENKĘ
Świetny zapaśnik i zawodnik MMA ponownie wyjdzie do walki bokserskiej. Daniel Rutkowski zawalczy z Damianem Kiwiorem.
DAVIS vs CRUZ: STATYSTYKI I PUNKTACJA RUNDA PO RUNDZIE
Walka była ciasna. Ostatecznie Gervonta Davis (26-0, 24 KO) pokonał nieznacznie Isaaca Cruza (22-2-1, 15 KO). Prezentujemy Wam statystyki ciosów oraz punktację sędziów - runda po rundzie.
RYAN GARCIA: MAYWEATHER NIE MOŻE WIECZNIE CHRONIĆ DAVISA!
Ryan Garcia (21-0, 18 KO) od dawna upomina się o walkę z Gervontą Davisem (26-0, 24 KO). A dziś, po słabszej walce Davisa z Isaakiem Cruzem (22-2-1, 15 KO), ponowił w swoim stylu zaproszenie do tańca.
O KROK OD SENSACJI - 'CZOŁG' DAVIS Z TRUDEM POKONAŁ CRUZA
Po dużo trudniejszym niż się spodziewaliśmy pojedynku Gervonta Davis (26-0, 24 KO) pokonał Isaaca Cruza (22-2-1, 15 KO) i obronił (wice)mistrzowski pas WBA wagi lekkiej.
SEBASTIAN FUNDORA WYGRYWA ELIMINATOR WBC Z GARCIĄ
W eliminatorze do pasa World Boxing Council wagi junior średniej Sebastian Fundora (18-0-1, 12 KO) pokonał na pełnym dystansie Sergio Garcię (33-1, 14 KO).
ADAMES NIEZNACZNIE LEPSZY OD DEREWIANCZENKI W ELIMINATORZE WBC
W fajnej walce, będącej częścią eliminatora do pasa WBC wagi średniej, Carlos Adames (21-1, 16 KO) pomimo kryzysu w końcówce pokonał faworyzowanego Siergieja Derewianczenkę (13-4, 10 KO).
VLOG RSC: TOP 10 BOKSERÓW WAGI CIĘŻKIEJ 2021 (FURY, USYK, JOSHUA)
Jak wygląda obecna sytuacja w wadze ciężkiej? Kto przewodzi stawce? Kto numerem dwa, trzy itd? Zapraszamy na Vlog RSC autorstwa Andrzeja Pastuszka.
SBN 10: POLACY LEPSI OD NORWEGÓW, ŁONIEWSKI Z ADAMCEM NA REMIS
W walce wieczoru gali Suzuki Boxing Night w Kielcach, na zasadach boksu zawodowego, Daniel Adamiec zremisował po sześciu rundach z Michałem Łoniewskim. Wcześniej w pojedynkach w boksie olimpijskim Polacy byli lepsi od Norwegów.
NA ŻYWO: MEMORIAŁ STANISŁAWA DRAGANA - NOWA HUTA
Dziś jesteśmy na hali Hutnika przy Suchych Stawach w Krakowie, bo od godziny 14:00 rozpoczną się pojedynki pięściarskie podczas Memoriału Stanisława Dragana.
HANEY vs DIAZ - OFICJALNE KARTY PUNKTOWE
Haney pokonał Diaza jednogłośnie na punkty. Zapoznajcie się z oficjalnymi kartami punktowymi.
OPETAIA WYGRAŁ Z RUSSELLEM. TERAZ BRIEDIS?
Jai Opetaia prawdopodobnie w pierwszej połowie 2022 zawalczy w Australii z Mairisem Briedisem.
SOKOŁOWSKI U WASILEWSKIEGO? 'CIEKAWY POMYSŁ'
Kamil Sokołowski (11-23-2, 4 KO) w wadze bridger oraz w barwach KnockOut Promotions? Taki pomysł w kategorii wyzwania dla grupy KnockOut Promotions rzucił na Twitterze jeden z użytkowników.
'CZOŁG' DAVIS I CRUZ W LIMICIE (WIDEO)
Gervonta Davis (25-0, 24 KO) oraz Isaac Cruz (22-1-1, 15 KO) w limicie wagi lekkiej wynoszącym 135 funtów, czyli 61,2 kilograma. W stawce (wice)mistrzowski pas federacji WBA.
HANEY WYPUNKTOWAŁ DIAZA I OBRONIŁ PAS WBC WAGI LEKKIEJ
Tydzień temu mieliśmy przewrót w limicie 61,2 kilograma. Dziś jednak faworyzowany Devin Haney (27-0, 15 KO) zrobił co do niego należy i obronił tytuł mistrza świata wagi lekkiej federacji WBC.
HRGOVIĆ ZASTOPOWAŁ AHMATOVICIA, McCASKILL OBRONIŁA TYTUŁ
Bez najmniejszych kłopotów Filip Hrgović (14-0, 12 KO) dopisał do swojego rekordu wygraną nad kolejnym niepokonanym zawodnikiem. Emir Ahmatović (10-1, 7 KO) poległ w trzecim starciu.
YARDE UDANIE ZREWANŻOWAŁ SIĘ ARTHUROWI (WIDEO)
W rocznicę punktowej porażki Anthony Yarde (22-2, 21 KO) udanie zrewanżował się Lyndonowi Arthurowi (19-1, 13 KO). I to z nawiązką, bo przed czasem.
KAMIL SOKOŁOWSKI ZNÓW ODPRAWIŁ NIEPOKONANEGO RYWALA
Kamil Sokołowski (11-23-2, 4 KO) to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej. Co udowodnił przed momentem podczas gali w Londynie.
DEKALOG GROMDY - 10 NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD (WIDEO)
Powiedzmy sobie szczerze. W dzisiejszym świecie nie ma już zasad. Wszystko stało się szare i na opak. A szczególnie w świecie sportów walki. Ale nie w świecie GROMDA. Tutaj mamy jasne i proste zasady.
NA ŻYWO: FINAŁ MAŁOPOLSKIEGO GRAND PRIX - NOWA HUTA
Zapraszamy na finałowe starcia Małopolskiego Grand Prix do legendarnej hali Hutnika na Suchych Stawach w Krakowie. Zestawienie i wyniki walk w rozwinięciu.
THE RING: TYSON FURY WRACA DO TOP 10 RANKINGU P4P, CANELO LIDEREM
Magazyn The Ring uaktualnił swój ranking P4P, czyli najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie. Na tę listę wrócił Tyson Fury (31-0-1, 22 KO).
TYSON vs FOREMAN? ARUM: 30 LAT TEMU FOREMAN ZNOKAUTOWAŁBY MIKE'A
Mike Tyson (50-6, 44 KO) i George Foreman (76-5, 68 KO) - niedoszły pojedynek legend był na tapecie w pierwszych latach ostatniej dekady XX wieku. Obaj panowie dzielili ze sobą nawet jedną kartę, ale do ich boju nigdy nie doszło.
PLANT: UDOWODNIŁEM, ŻE NALEŻĘ DO TOPU, CHCĘ CHARLO I BENAVIDEZA
Caleb Plant (21-1, 12 KO) przerywa milczenie po porażce z Saulem Alvarezem (57-1-2, 39 KO). Niecały miesiąc temu Amerykanin radził sobie naprawdę dzielnie, ale uległ najlepszemu super średniemu w jedenastej odsłonie.
MAYWEATHER JR: CANELO TO TEN SAM PIĘŚCIARZ, ENNIS JEST ŚWIETNY
Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) znowu aktywny. Po zaoferowaniu swoich usług Anthony'emu Joshui (24-1, 22 KO) i stwierdzeniu, że Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) unika Davida Benavideza (25-0, 22 KO), Piękniś poruszył jeszcze inne tematy.
KHAN: BROOK JEST ZAZDROSNY - BROOK: KHAN NIGDY NIE CHCIAŁ TEJ WALKI
Amir Khan (34-5, 21 KO) i Kell Brook (39-3, 27 KO) - dwaj zwaśnieni rywale, którzy przez dekadę nie mogli dograć swojego pojedynku. W końcu rodacy dogadali się na 19 lutego, a ciśnienie stale rośnie.
ZAPOMNIANE BITWY: NONITO DONAIRE vs FERNANDO MONTIEL
Nonito Donaire (41-6, 27 KO) to jeden z tych, którzy bez wątpienia będą pamiętani przez wiele lat. Jeden z jego wspaniałych spektaklów postanowił przybliżyć Wojtek Czuba w swoim cyklu 'Zapomniane bitwy'.
BEST I FACED: JUAN DIAZ
Przez pierwszę dekadę XXI wieku Juan Diaz (42-4, 21 KO) uznawany był za jednego największych graczy na rynku wagi lekkiej. Nic dziwnego - Amerykanin dzierżył w pewnym momencie trzy pasy i ma na rozkładzie kilka naprawdę mocnych nazwisk.
CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (4 GRUDNIA)
To będzie długa noc, trwająca około dwanaście godzin. Co, gdzie i o której oglądać? Wychodzimy Wam naprzeciw i prezentujemy ściągawkę Kibica!
ANTHONY JOSHUA: JESTEM ZŁY I KAŻDEGO DNIA TA ZŁOŚĆ NARASTA
Anthony Joshua (24-2, 22 KO) pod koniec września stracił pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej na rzecz Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO), jednak złość i ból po tamtej porażce czuć do dzisiaj.