PRZYSZŁOŚĆ ENNISA: CROWLEY, STANIONIS, BARRIOS I CRAWFORD?
Jaron Ennis (31-0, 28 KO) ma już tymczasowy pas IBF kategorii półśredniej, ale znając plany aktualnego mistrza - Terence'a Crawforda - już lada chwila stanie się pełnoprawnym czempionem.
RUIZ JR Z PROBLEMAMI: CELOWAŁ DO BYŁEJ DZIEWCZYNY Z KARABINU
Już długi czas minął od ostatniego występu Andy'ego Ruiza (35-2, 22 KO), a według ostatnich doniesień, i w jego życiu prywatnym nie układa się zbyt dobrze.
HANEY vs GARCIA: STATYSTYKI CIOSÓW
Chyba już wszystko zostało powiedziane na temat wczorajszego hitowego boju pomiędzy Devinem Haneyem (31-1, 15 KO) a Ryanem Garcią (25-1, 20 KO). Dla formalności podajemy Wam statystyki ciosów przygotowane przez Compubox.
HANEY vs GARCIA: WYPOWIEDZI BOKSERSKIEGO ŚWIATA
Pojedynek Devina Haneya (31-1, 15 KO) z Ryanem Garcią (25-1, 20 KO) budził nie lada emocje, jeszcze bardziej zaskoczył wszystkich rezultat - prezentujemy Wam wybrane wypowiedzi przedstawicieli świata boksu.
PRZYGNĘBIONY HANEY: BIJMY SIĘ PONOWNIE
- Wrócę do gry - zapowiada przygnębiony Devin Haney (31-1, 15 KO), który kilka godzin temu poniósł pierwszą w swojej karierze porażkę.
ZWYCIĘSKI MASTERNAK: NIE BYŁO ŁATWO, RYWAL CHCIAŁ WYGRAĆ
- Trudno było mi się w niego wgryźć, w końcu jednak zaczął wchodzić mój prawy i wtedy wiedziałem już, że jest dobrze. Rywal przyjechał tu, aby sprawić niespodziankę - powiedział po wygranej przed czasem Mateusz Masternak (48-6, 32 KO).
RYAN GARCIA: PIŁEM KAŻDEGO DNIA, A I TAK POKONAŁEM HANEYA
- Sędzia ringowy Harvey Dock fatalnie wykonywał swoją pracę - narzeka Ryan Garcia (25-1, 20 KO), który niespodziewanie pokonał Devina Haneya (31-1, 15 KO).
MICHAŁ CIEŚLAK PO 'CZASÓWCE' NAD DIAZEM
- Zawsze byłem silny, dlatego teraz muszę pracować nad tym, aby nie bazować na tej sile, tylko również na sprycie i 'bajerce' - powiedział Michał Cieślak (26-2, 20 KO) po szybkiej i efektownej wygranej nad Juanem Diazem (10-1, 10 KO).
OFICJALNIE: DAVIS vs MARTIN I BENAVIDEZ vs GWOZDYK 15 CZERWCA
Pisaliśmy o tym dawno temu, teraz to już jednak oficjalna informacja. Już 15 czerwca wielka gala w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.
FURY, MELIKUZIJEW, WHATELEY, DEREWIANCZENKO - WYNIKI Z NOCY
Bardzo dużo ciekawych walk odbyło się w sobotnią noc. Nie o wszystkim napisaliśmy szerzej, więc teraz nadrabiamy zaległości.
RYAN GARCIA 3 RAZY PRZEWRÓCIŁ I POKONAŁ DEVINA HANEYA!
Duża niespodzianka. Ryan Garcia (25-1, 20 KO) nie tylko pokonał Devina Haneya (31-1, 15 KO), ale w dodatku na pełnym dystansie. Mistrzowski pas WBC wagi junior półśredniej pozostaje przy pokonanym, bo pretendent przekroczył limit na ważeniu.
TRUDNA, ZWYCIĘSKA WALKA - 'MASTER' PRZED CZASEM!
Bardzo trudna, efektowna i zakończona sukcesem walka Mateusza Masternaka (48-6, 32 KO). Bo Jean Olivier (15-3-2, 10 KO) przyjechał do Wrocławia, żeby wygrać.
MICHAŁ CIEŚLAK ROZJECHAŁ KRÓLA NOKAUTU
Mocno bijący i dotąd niepokonany Juan Diaz (10-1, 10 KO) trafił na świetnie dysponowanego Michała Cieślaka (26-2, 20 KO). Wciąż panujący mistrz Europy wagi junior ciężkiej nie dał mu szans!
TUZIN WOŁCZECKIEGO, UDANY REWANŻ ŚLENDAKA
Rafał Wołczecki (12-0, 8 KO) w swoim Wrocławiu, przed swoimi kibicami, zanotował efektowne zwycięstwo. A wszystko kosztem sprowadzanego niemal na ostatnią chwilę Damiana Ezequiela Bonellego (24-14, 20 KO).
BEDNAREK NOKAUTUJE, GARDZIELIK NA PUNKTY
Trwa gala KBN 34 we Wrocławiu. Przed momentem Kamil Gardzielik (18-0, 4 KO) wypunktował Pavla Semjonova (26-26-2, 10 KO).
ANDRZEJ WASILEWSKI O POWROCIE MASTERNAKA
Cztery miesiące po nieudanym ataku na pas WBO wagi junior ciężkiej dziś wieczorem między linami zamelduje się Mateusz Masternak (47-6, 31 KO). Jakie plany na najbliższą przyszłość? Odpowiada jego promotor Andrzej Wasilewski.
ŚCIĄGAWKA KIBICA (20 KWIETNIA 2024)
Przed nami długa sobotnia noc. Co, gdzie i o której oglądać? Oto nasza ściągawka Kibica!
CHISORA O WALCE FURY'EGO Z USYKIEM: TYSON MOŻE SZUKAĆ PODBRÓDKA
Derek Chisora analizuje wszystkie za i przeciw przed zbliżającą się walką Tysona Fury'ego (34-0-1, 24 KO) z Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO). Mierzył się z jednym i drugim, a na kogo stawia?
HANEY vs GARCIA: KURSY I TYPY
Devin Haney i Ryan Garcia zmierzą się w walce o pas WBC w kategorii super lekkiej. Kursy bukmacherskie i nasz typ na walkę Haney vs Garcia. Gdzie oglądać?
MICHAŁ CIEŚLAK: CHCĘ BYĆ MISTRZEM ŚWIATA, A NIE EUROPY
Mistrzostwo Europy to nie jest ostateczny cel Michała Cieślaka (25-2, 19 KO). Jego interesuje wyłącznie mistrzostwo świata. Póki co musi pobić Juana Diaza. O tej walce, ale również planach na przyszłość, porozmawialiśmy z Michałem po ważeniu.
GARCIA DUŻO ZA CIĘŻKI, ZAPŁACI 1,5 MILIONA KARY! HANEY W LIMICIE (WIDEO)
Devin Haney (31-0, 15 KO) wiedział co robi, domagając się za każdego funta nadwagi pół miliona dolarów. A Ryan Garcia (24-1, 20 KO) wygłupił się po raz kolejny i da mistrzowi WBC kategorii junior półśredniej drugą wypłatę.
MICHAŁ CIEŚLAK vs JUAN DIAZ - CEREMONIA WAŻENIA
Nasz mistrz Europy Michał Cieślak (25-2, 19 KO) czy osiłek z Wenezueli Juan Diaz (10-0, 10 KO)? Odpowiedź już jutro. Póki co zobaczcie obu podczas ceremonii ważenia.
DWA ZWYCIĘSTWA POLAKÓW NA MISTRZOSTWACH EUROPY
Dwa zwycięstwa naszych pięściarzy po dwóch dniach Mistrzostw Europy. Impreza odbywa się w Belgradzie.
MASTERNAK vs OLIVIER - CEREMONIA WAŻENIA
Jutro wieczorem w swoim Wrocławiu Mateusz Masternak (47-6, 31 KO) skrzyżuje rękawice z solidnym Jeanem Olivierem (15-2-2, 10 KO). Oto wideo z ceremonii ważenia obu pięściarzy.
NOWICKI, KUŹDZIEŃ I MACIEC WRACAJĄ W PIONKACH
Ciężkie działa wytaczają włodarze Tymex Boxing Promotions na galę Olavoga Boxing Night 17 maja w Pionkach. Kibice zobaczą w akcji m.in. Kamila Kuździenia, Łukasza Maćca, Tomasza Nowickiego i Niemca Sahana Abaya. Transmisja w TVP Sport.
OPETAIA O LEGENDACH SPARINGU Z FURYM: TO GŁUPIE I IRYTUJĄCE
Żyjemy w tak dziwnych czasach, że nawet jeśli plotka wyszła od anonima z internetu, to inni ją chwytają. Bo kiedyś plotkę musiał rzucić w eter przynajmniej ktoś troszkę poważny...
CHARLO PRZYBLOKUJE WALKĘ CRAWFORDA?
Jermell Charlo (35-2-1, 19 KO) aktywował status 'mistrza w zawieszeniu' federacji WBA, a to oznacza, że zablokuje pomysł na walkę mistrzowską w nowym limicie Terence'a Crawforda (40-0, 31 KO).
MORRELL Z KALAJDZICIEM O PAS WBA REGULAR WAGI PÓŁCIĘŻKIEJ
O wszystkim pisaliśmy cztery dni temu, ale jeszcze ze znakiem zapytania. Władze World Boxing Association wydały jednak pozwolenie i o walce można pisać już oficjalnie.
CHISORA: Z TYM TRENEREM JOSHUA POBIJE I FURY'EGO, I USYKA
Derek Chisora (34-13, 23 KO) jest przekonany, że z Benem Davisonem w narożniku Anthony Joshua (28-3, 25 KO) weźmie udany rewanż na Aleksandrze Usyku (21-0, 14 KO) i nie da szans Tysonowi Fury'emu (34-0-1, 24 KO).
ŁUKASZ RÓŻAŃSKI: BĘDZIE CIĘŻKO, MUSZĘ MIEĆ ZDROWIE
Łukasz Różański (15-0, 14 KO) dobrze wie, co powinien robić, by uwypuklić słabsze strony Lawrence'a Okolie (19-1, 14 KO), a wykorzystać swoje atuty. Walka o należący do rzeszowianina pas WBC wagi bridger już 24 maja!