YAFAI I HATTON WYGRYWAJĄ W LONDYNIE PRZED CZASEM
Galal Yafai (4-0, 3 KO) niedawno dowiedział się o dzisiejszym starcie, ale mistrz olimpijski wagi muszej pozostaje w formie cały czas i pokazał kibicom dobry boks.
JOSHUA vs FRANKLIN: PORAŻKA BOCIAŃSKIEGO NA ROZPISCE
Trwa gala Joshua vs Franklin w Londynie. Przed momentem Daniel Bociański (11-3, 2 KO) przegrał z obiecującym Johnem Hedgesem (8-0, 2 KO).
HANEY: ŁOMACZENKO JEST MAŁY, ALE WAŻNIEJSZE JEST BOKSERSKIE IQ
- Łomaczenko jest mały, ale w ringu rozmiar nie walczy - mówi Devin Haney (29-0, 15 KO), bezdyskusyjny mistrz świata wagi lekkiej, który 20 maja przystąpi do obrony wszystkich czterech pasów w konfrontacji z Wasylem Łomaczenką (17-2, 11 KO).
NA ŻYWO: WALKI Z ROZPISKI GALI JOSHUA vs FRANKLIN
Trwa gala w Londynie. Za nami już walka Petera Kadiru (15-1, 8 KO). Zapraszamy na relację na żywo z pierwszych walk z głębokiej rozpiski.
CHRIS BYRD I PRIMA APRILIS - 23 LATA OD WYGRANEJ NAD KLICZKĄ
Z początku wydawać by się mogło, że był to primaaprilisowy żart, ale dokładnie 23 lata temu siejący postrach Witalij Kliczko doznał szokującej porażki z niedocenianym, dużo mniejszym Chrisem Byrdem, tracąc na jego rzecz pas WBO wagi ciężkiej.
W WIEKU 77 LAT ZMARŁ ZNAKOMITY KEN BUCHANAN
Smutne wiadomości napłynęły z Wielkiej Brytanii. W wieku 77 lat zmarł wspaniały Ken Buchanan (61-8, 27 KO), najwybitniejszy w historii szkocki pięściarz.
JOSHUA JAK KLICZKO, WRÓCI PO PERYPETIACH NA DŁUGO NA SZCZYT?
Bernd Bonte latami prowadził karierę braci Kliczko jako ich menadżer. Dziś wieczorem w Londynie jako promotor wystawia Petera Kadiru (14-1, 7 KO), a w daniu głównym wystąpi Anthony Joshua (24-3, 22 KO).
GDZIE OBEJRZEĆ WALKĘ JOSHUA-FRANKLIN? ŚCIĄGAWKA KIBICA!
To będzie długa noc. Co, gdzie i o której oglądać? Oto nasza ściągawka Kibica!
CHISORA: TO NIEWDZIĘCZNY RYWAL DLA JOSHUY
- Dla AJ-a to walka z rodzaju być albo nie być - mówi Dereck Chisora przed jutrzejszym starciem Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) z Jermaine'em Franklinem (21-1, 14 KO).
RAMIREZ I DOGBOE W LIMICIE PRZED WALKĄ O PAS WBO (WIDEO)
Zarówno Robeisy Ramirez (11-1, 7 KO) - dwukrotny mistrz olimpijski, jak i Isaac Dogboe (24-2, 15 KO), osiągnęli wymagany limit wagi piórkowej przed walką o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO.
TRZY NOWE NABYTKI EDDIEGO HEARNA
Eddie Hearn stracił ostatnio na rzecz konkurencyjnej grupy Boxxer dwóch zawodników. Teraz więc zasilił szeregi Matchroom Boxing trzema innymi pięściarzami.
MICHAŁ LEŚNIAK 'WYBRAŁ' PATRYKA VEGĘ ZAMIAST WIERZBICKIEGO
Nie jest tajemnicą, że Mateusz Borek chciał doprowadzić do walki Michała Leśniaka (17-2-1, 4 KO) z Łukaszem Wierzbickim (22-1, 8 KO). Być może wróci do tego pomysłu, póki co jednak ich drogi się rozeszły.
ZNAMIEC ZASKOCZYŁ MISTRZA EUROPY - 4 FINAŁY POLAKÓW W KOWNIE
Dobrze radzą sobie polscy pięściarze podczas Turnieju im. Algirdasa Socikasa w Kownie. Wyniki w rozwinięciu.
ŁOMACZENKO O WALCE Z HANEYEM: TO MOJA OSTATNIA SZANSA
Trzydzieści pięć lat plus słabsza, choć wygrana ostatecznie walka z Jamaine'em Ortizem sprawiają, że mało kto stawia na Wasyla Łomaczenkę (17-2, 11 KO) w potyczce z Devinem Haneyem (29-0, 15 KO). Ukrainiec jednak uspokaja swoich kibiców.
WILDER: MAM NADZIEJĘ, ŻE JOSHUA NIE ZLEKCEWAŻYŁ FRANKLINA
Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) ma nadzieję, że Anthony Joshua (24-3, 22 KO) na poważnie przygotował się do jutrzejszej walki z Jermaine'em Franklinem (21-1, 14 KO). - Inaczej dostanie po dupie - ostrzega Amerykanin.
WIDEO: ODCHUDZONY FRANKLIN, JOSHUA NAJCIĘŻSZY W KARIERZE!
Napięcie rośnie. Anthony Joshua (24-3, 22 KO) najcięższy w karierze przed jutrzejszą walką z Jermaine'em Franklinem (21-1, 14 KO).
NA ŻYWO: WAŻENIE PRZED WALKĄ JOSHUA vs FRANKLIN
Już jutro wyczekiwany powrót Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) w starciu z Jermaine'em Franklinem (21-1, 14 KO). Zapraszamy na relację na żywo z ceremonii ważenia.
CZEMU NIE DOSZŁO DO WALKI FURY vs USYK? BO SAUDOWIE PŁACĄ DUŻO LEPIEJ!
Czemu tak naprawdę nie doszło do walki Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) z Aleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO)? To chyba sporo wyjaśnia...
KTO DLA USYKA? MENADŻER: PRZEBADANY DUBOIS ALBO HRGOVIĆ
Egis Klimas - menadżer Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO), naciska na dodatkowe medyczne testy dla Daniela Dubois (19-1, 18 KO), które mają uwiarygodnić Anglika jako pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej.
DEVIN HANEY: WYGRYWAJĄC Z ŁOMACZENKĄ TWORZĘ SWOJE DZIEDZICTWO
Devin Haney (29-0, 15 KO) może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Już 20 maja zmierzy się z Wasylem Łomaczenką (17-2, 11 KO). Ewentualna wygrana da mu asa w rękawie.
WIDEO: ŁOMACZENKO I HANEY TWARZĄ W TWARZ
Devin Haney (29-0, 15 KO) wystawi 20 maja na szalę wszystkie cztery pasy wagi lekkiej. W rolę pretendenta wcieli się kapitalny Wasyl Łomaczenko (17-2, 11 KO). Dziś panowie spotkali się na pierwszej konferencji prasowej i z bliska popatrzyli sobie w oczy.
GIENNADIJ GOŁOWKIN ZAWIESI RĘKAWICE NA KOŁKU?
Giennadij Gołowkin (42-2-1, 37 KO) w lutym oddał pas IBF, a w marcu tytuł WBA wagi średniej. Nie jest już mistrzem świata. Spekulowano, że szuka atrakcyjniejszych wyzwań, tymczasem Erik Morales sugeruje, że Kazach przymierza się do sportowej emerytury.
ZA OCEANEM PRZYPOMNI SIĘ MICHAŁ OLAŚ
Już dawno przestaliśmy się chyba łudzić, że Michał Olaś (12-0, 11 KO) może podjąć rękawicę z kimś naprawdę mocnym. A szkoda, bo papiery miał naprawdę duże... Były mistrz Polski wagi ciężkiej kolejny pojedynek stoczy 8 kwietnia w Rosemont.
WARDLEY I COFFIE ZAPOWIADAJĄ MOCNĄ WALKĘ
Zanim między linami zameldują się Joshua i Franklin, wcześniej kibicom pokażą inni zawodnicy wagi ciężkiej. O kontynentalny pas organizacji WBA powalczą Michael Polite Coffie (13-3, 10 KO) z mistrzem Wielkiej Brytanii, Fabio Wardleyem (15-0, 14 KO).
JOSHUA: ZNOKAUTUJĘ FRANKLINA W OKOLICACH 10. RUNDY
- Dla Franklina to najgorszy moment na walkę ze mną. A im więcej gada, tym głębszy grób sobie kopie - mówi zmotywowany Anthony Joshua (24-3, 22 KO).
DANIEL DUBOIS: ZNOKAUTUJĘ USYKA I ZSZOKUJĘ ŚWIAT
- Zszokuję świat! - odgraża się Daniel Dubois (19-1, 18 KO), obowiązkowy pretendent dla Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) z ramienia World Boxing Association.
ODCHUDZONY FRANKLIN: JESTEM GOTOWY NA FAJERWERKI Z JOSHUĄ
Jermaine Franklin (21-1, 14 KO) narzekał przed walką z Dillianem Whyte'em, że miał mało czasu na przygotowania. Teraz miał go więcej i jak twierdzi, podczas obozu zgubił aż 12,7 kilograma.
LENNOX LEWIS: FURY I USYK MUSZĄ WALCZYĆ MIĘDZY SOBĄ
- To jest era trzech-czterech zawodników, a najlepszy w tej erze jest Fury. Teraz musimy jednak zobaczyć jego walkę z Usykiem - mówi Lennox Lewis, ostatni z mistrzów wagi ciężkiej uważany za tego absolutnego i bezdyskusyjnego.
ZACHWYCONY JOSHUA: TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH TRENERÓW NA ŚWIECIE
Anthony Joshua (24-3, 22 KO) wraca z przekonaniem, że w narożniku stanie mu teraz jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy trener w świecie boksu. A pierwszym testerem będzie za kilkadziesiąt godzin Jermaine Franklin (21-1, 14 KO).
ALEKSY KUZIEMSKI O WALCE RÓŻAŃSKI vs BABIĆ
- Taktycznie Łukasz Różański powinien sobie poradzić w walce z Babiciem - mówi Aleksy Kuziemski, olimpijczyk z Aten (2004) i dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata. Starcie Różański-Babić o pas WBC kategorii bridger już 22 kwietnia!