RUIZ: NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, AŻ ZAKOŃCZĘ KARIERĘ AJ'A NA PUSTYNI
Jak informowaliśmy dzisiaj, mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr oficjalnie ogłosił swój udział w rewanżowej walce z Anthonym Joshuą w Arabii Saudyjskiej. Oto treść oświadczenia Meksykanina.
McGIRT O STRATEGII I MENTALNOŚCI KOWALIOWA PRZED WALKĄ Z YARDE
Trener mistrza świata WBO wagi półciężkiej Siergieja Kowaliowa, Buddy McGirt twierdzi, że Rosjanin odnalazł swoją dawną mentalność i pokaże to w dzisiejszej walce z obowiązkowym pretendentem, Anthonym Yarde.
EDDIE HEARN NACISKAŁ NA ANDY'EGO RUIZA ZA POMOCĄ POZWU SĄDOWEGO
Jak dowiedzieliśmy się wczoraj w nocy czasu polskiego, promotor Anthony'ego Joshuy, Eddie Hearn naciskał w tym tygodniu na Andy'ego Ruiza Juniora za pomocą pozwu sądowego w sprawie walki Joshua vs Ruiz II w Arabii Saudyjskiej.
NAVARRETE BRONI TYTUŁU 14 WRZEŚNIA, RYWALEM WNUK LEGENDY
Meksykański mistrz świata WBO wagi super koguciej, Emmanuel Navarrete nie zwalnia tempa i kolejną walkę stoczy już 14 września podczas gali w Las Vegas, gdzie walką wieczoru będzie pojedynek Tyson Fury vs Otto Wallin.
MISTRZOSTWA EUROPY SENIOREK W ALCOBENDAS: WYNIKI LOSOWANIA POLEK
Dziś w hiszpańskim Alcobendas rozpoczną się mistrzostwa Europy seniorek w boksie. Reprezentacja Polski - na czele z trenerką Karoliną Michalczuk i trenerem Wołodymirem Dołhunem - jest już po losowaniu.
WILDER O WALCE NA WYSPACH, WIELKICH PLANACH I WIĘZI Z ORTIZEM
Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder przebywa w tej chwili w Wielkiej Brytanii, gdzie budzi duże zainteresowanie kibiców i mediów. Oto, co miał do powiedzenia telewizji Sky Sports, która bardzo mocno wspiera brytyjski boks.
HEARN MOCNO STAJE W OBRONIE JOSHUY: PIEPRZYĆ WSZYSTKICH!
Promotor Anthony'ego Joshuy, Eddie Hearn broni nowego wizerunku byłego mistrza świata, który pozwolił sobie ostatnio m.in. na bezpardonowy atak na Lennoxa Lewisa. Według Hearna porażka z Andym Ruizem odsłoniła przed Joshuą prawdę o świecie boksu.
JOSHUA: NIE CHCĘ TERAZ SŁYSZEĆ O FURYM I WILDERZE
Anthony Joshua znacznie zaostrzył w ostatnim czasie ton swoich wypowiedzi. AJ intensywnie przygotowuje się do rewanżowej walki z Andym Ruizem Juniorem. Były mistrz świata nie chce słyszeć o Tysonie Furym i Deontayu Wilderze.
FRANK WARREN OBSZERNIE O WALCE KOWALIOW vs YARDE
Przed Wami obszerne fragmenty ciekawego tekstu, w którym promotor Frank Warren przedstawia swoje zdanie na temat jutrzejszego pojedynku Yarde vs Kowaliow w Czelabińsku - ze szczególnym uwzględnieniem aspektów historycznych i taktycznych.
DEREWIANCZENKO: CZAS GOŁOWKINA DOBIEGA KOŃCA
Siergiej Derewianczenko (13-1, 10 KO) jest raczej skazywany na pożarcie przez Giennadija Gołowkina (39-1-1, 35 KO). On sam wierzy jednak, że czas wielkiego Kazacha dobiega powoli końca i to on zagarnie wakujący pas federacji IBF wagi średniej.
WIDEO: KOWALIOW I YARDE W LIMICIE!
WIDEO: Ważenie przed walką Siergiej Kowaliow vs Anthony Yarde.
HEARN: JOSHUA WYGRA W REWANŻU Z RUIZEM NA PUNKTY
Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), musiał dopłacić Andy'emu Ruizowi Jr (33-1, 22 KO) kilka milionów dolarów więcej niż zakładał, ale jest przekonany, że jego zawodnik odzyska 7 grudnia pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.
KOWALIOW I YARDE W LIMICIE
Zarówno broniący pasa WBO Siergiej Kowaliow (33-3-1, 28 KO), jak i pretendujący do niego Anthony Yarde (18-0, 17 KO), bez problemów osiągnęli limit wagi półciężkiej.
GOŁOWKIN ZOSTAWIA CANELO ZA SOBĄ: ZOBACZYMY CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ
- To ryzykowna walka - mówi Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO), który liczył co prawda na dopełnienie trylogii z Canelo, ale ostatecznie spotka się 5 października w Nowym Jorku z Siergiejem Derewianczenką (13-1, 10 KO).
RUIZ DOSTANIE DUŻO WIĘCEJ - REWANŻ Z JOSHUĄ 7 GRUDNIA!
Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) dopiął swego. Kiedy wyjdzie do rewanżu z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), na który właśnie się zgodził, dostanie kilka milionów dolarów więcej niż zakładano. Wielki rewanż 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej!
ZWYCIĘSKI HORN ZAPEWNI SOBIE WALKĘ Z MURATĄ POD KONIEC ROKU
Jeff Horn (19-1-1, 13 KO) za osiem dni skrzyżuje rękawice z Michaelem Zerafą (26-3, 15 KO). Stawka właśnie mocno wzrosła, bo jeśli wygra ten pierwszy, jeszcze w tym roku dostanie walkę mistrzowską.
WIDEO: ANTHONY YARDE NA TRENINGU MEDIALNYM PRZED WALKĄ Z KOWALIOWEM
WIDEO: Anthony Yarde - trening przed walką z Kowaliowem.
ANGULO WSKAKUJE W MIEJSCE TRUAX I SPOTKA SIĘ Z QUILLINEM
Już tydzień temu informowaliśmy Was o kontuzji Caleba Truax, przez co nie mogło dojść do jego rewanżu z Peterem Quillinem (34-1-1, 23 KO) w ostatni dzień sierpnia. Ale były mistrz świata wagi średniej zaboksuje z innym, równie ciekawym rywalem.
WILDER: W REWANŻU Z FURYM BĘDĘ BARDZIEJ OPANOWANY I CIERPLIWY
Nauczony doświadczeniami Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zapewnia, że w rewanżu z Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO) zaboksuje inaczej niż w pierwszej walce.
FURY: ORTIZ SWÓJ PRIME MIAŁ 45 LAT TEMU
W lutym 2020 roku ma dojść do rewanżowej walki między Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO) i Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Zanim do tego dojdzie, obydwaj muszą pokonać swoich najbliższych rywali.
KOWALIOW vs YARDE: GRAJ I WYGRYWAJ Z STS-em!
Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od starcia Siergieja Kowaliowa (33-3-1, 28 KO) z Anthonym Yarde'em (18-0, 17 KO). Z tej okazji firma STS przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę dla swoich graczy.
HEARN: PRZED GOŁOWKINEM WIELE CIEKAWYCH OPCJI
- Cieszę się z tej współpracy - mówi Giennadij Gołowkin (39-1-1, 35 KO), który kilka miesięcy temu podpisał kontrakt na starty na antenie platformy streamingowej DAZN, a teraz związał się promotorskim kontraktem z Eddie Hearnem.
FREDDIE ROACH ZNALAZŁ 'NOWEGO PACQUIAO'
18 lat temu mało znany Manny Pacquiao zapukał do drzwi Wild Card Gym. Nadal wygrywa, ale ma już 41 lat. Niedługo zawiesi rękawice na kołku, ale Freddie Roach nie martwi się tym faktem, bo jak twierdzi, znalazł właśnie 'nowego Pacquiao'.
RADCZENKO CHCE REWANŻU Z BALSKIM
Siergiej Radczenko (7-4, 2 KO) nie straszy może rekordem, ale umiejętnościami już jak najbardziej. Ukrainiec posyłał na deski Głowackiego i Balskiego i jednemu z nich znów rzuca rękawice.
PETER FURY: JOSHUA BOKSUJĄC Z DALEKA POWINIEN WYGRAĆ Z RUIZEM
Peter Fury - sławny angielski trener, przekonuje, że jeśli tylko Anthony Joshua (22-1, 21 KO) będzie realizować konsekwentnie założenia taktyczne, powinien pokonać w rewanżu Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO).
WIDEO: KOWALIOW I YARDE SPOJRZELI SOBIE Z BLISKA W OCZY
WIDEO: Siergiej Kowaliow i Anthony Yarde - spotkanie oko w oko.
OSTATECZNIE FIEDOSOW PRZYWITA USYKA W WADZE CIĘŻKIEJ?
Aleksander Usyk (16-0, 12 KO) znalazł chyba w końcu nowego partnera do tańca. Znakomitego Ukraińca w wadze ciężkiej ma powitać Andriej Fiedosow (31-3, 25 KO).
MŁODZI ZBIERAJĄ SZLIFY (FOTORELACJA)
Po raz drugi w Piszu odbywają się zgrupowania Kadr Wojewódzkich w boksie - Pomorskiego i Podlaskiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Dodatkowo w sparingach udział biorą zawodnicy KS Jurand Szczytno, Champion Wołomin i KS Ring Kociewie.
JOE WARD ZADEBIUTUJE 5 PAŹDZIERNIKA W NOWYM JORKU
Joseph Ward - jeden z ciekawszych debiutantów w tym roku, rozpocznie zawodową karierę 5 października w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku.
PARKER CZEKA NA SYGNAŁ W SPRAWIE WALKI Z CHISORĄ
Joseph Parker (26-2, 20 KO) siedzi na walizkach i czeka na samolot do Las Vegas. Nowozelandczyk jest gotowy na rozpoczęcie obozu w każdej chwili. Wciąż czeka jednak na potwierdzenie walki z Dereckiem Chisorą (31-9, 22 KO).