PORAŻKA JULIO CESARA CHAVEZA JUNIORA NA GALI W TIJUANIE
Powrót Julio Cesara Chaveza Juniora okazał się totalnym fiaskiem. Były mistrz świata wagi średniej przegrał wczoraj w Tijuanie z rodakiem - Mario Cazaresem - jednogłośnie na punkty.
ROBERT PARZĘCZEWSKI O WALCE CHUSANOWEM I MISTRZOWSKICH ASPIRACJACH
WIDEO - Robert Parzęczewski o Chusanowie: Unikać półdystansu.
KRZYSZTOF TWARDOWSKI PRZED REWANŻEM Z PODŁUCKIM
WIDEO: Krzysztof Twardowski przed rewanżem z Piotrem Podłuckim.
CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (26 WRZEŚNIA 2020)
To chyba najciekawszy tegoroczny dzień dla kibiców sportów walki. Co, gdzie i o której oglądać? Wychodzimy Wam naprzeciw i prezentujemy ściągawkę kibica!
ZHILEI Z JOSHUĄ W PEKINIE? TO JEDNA Z OPCJI NA PRZYSZŁOŚĆ
Tydzień temu informowaliśmy Was o tym, że Zhang Zhilei (21-0, 16 KO) - wicemistrz olimpijski wagi super ciężkiej sprzed dwunastu lat, podpisał kontrakt z Eddie Hearnem. A brytyjski promotor nie wyklucza jego walki z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO).
DAVID LEMIEUX WRACA WALKĄ Z BEZPIECZNYM RYWALEM
David Lemieux (41-4, 34 KO) przez dwa ostatnie lata stoczył tylko jedną walkę. Były kontuzje, odwodnienie tuż przed niedoszłym startem i inne perypetie, ale w końcu były mistrz świata wagi średniej wraca.
TONY YOKA ZDEMOLOWAŁ JOHANNA DUHAUPASA W PIERWSZEJ RUNDZIE
Bitwa o Francję w Paryżu - walka mistrza olimpijskiego z Rio Tony'ego Yoki z byłym pretendentem do tytułu zawodowego mistrza świata Johannem Duhaupasem - zakończyła się ekspresowym zwycięstwem 28-letniego prospekta wagi ciężkiej.
OGRÓD FURMANA (2): WALKA DORTICOS vs BRIEDIS
W każdy piątkowy wieczór 'Ogród Furmana'. Tym razem o jutrzejszym finale turnieju WBSS i starciu Yuniela Dorticosa (24-1, 22 KO) z Mairisem Briedisem (26-1, 19 KO). Zapraszamy!
McGREGOR SZOKUJE: ZAWALCZĘ Z PACQUIAO NA BLISKIM WSCHODZIE
Conor McGregor (MMA 22-4, boks 0-1) zapowiada, że wróci do boksu na kolejną hitową walkę. Tym razem jego rywalem miałby być Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO).
TYSON FURY PRZEDSTAWIA: MÓJ BRAT ROMAN, NOWY BOKSER W FAMILII
W zeszłym roku na zawodowstwo przeszedł brat Tysona Fury'ego, Tommy Fury, a dziś poznaliśmy bokserskie plany Romana Fury'ego - innego brata olbrzyma z Wilmslow.
WAŻENIE: LAURA GRZYB vs MONICA GENTILI
WIDEO: Ważenie przed walką Laura Grzyb vs Monica Gentili.
WAŻENIE: ŁUKASZ WIERZBICKI vs OCTAVIAN GRATII
WIDEO: Ważenie przed walką Łukasz Wierzbicki vs Octavian Gratii.
WAŻENIE: KAMIL KUŹDZIEŃ vs KACPER SALABURA
WIDEO: Ważenie przed walką Kamil Kuździeń vs Kacper Salabura.
WAŻENIE: MICHAŁ LEŚNIAK vs MIROSLAV SERBAN
WIDEO: Ważenie przed walką Michał Leśniak vs Miroslav Serban.
WAŻENIE: KRZYSZTOF TWARDOWSKI vs PIOTR PODŁUCKI
WIDEO: Ważenie przed rewanżem Krzysztof Twardowski vs Piotr Podłucki.
WAŻENIE: ROBERT PARZĘCZEWSKI vs SZERZOD CHUSANOW
WIDEO: Ważenie przed walką Robert Parzęczewski vs Szerzod Chusanow.
WAŻENIE PRZED WIELKĄ GALĄ BRACI CHARLO W UNCASVILLE (WIDEO)
Bohaterowie walk wieczoru jutrzejszej wielkiej gali PBC w Uncasville zmieścili się w limitach podczas ważenia. Czeka nas pięć starć o mistrzostwo świata.
WAŻENIE: SEBASTIAN ŚLUSARCZYK vs PAWEŁ CZYŻYK
WIDEO: Ważenie przed walką Sebastian Ślusarczyk vs Paweł Czyżyk.
TONY YOKA vs JOHANN DUHAUPAS - DZIŚ CIĘŻKA BITWA O FRANCJĘ
Już dziś w Paryżu dojdzie do długo wyczekiwanej bitwy o Francję - walki mistrza olimpijskiego z Rio i jednego z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej Tony'ego Yoki z byłym pretendentem do tytułu zawodowego mistrza świata Johannem Duhaupasem.
WAŻENIE: JASIEWICZ vs MĄDRY
WIDEO: Ważenie przed walką Aleksander Jasiewicz vs Denis Mądry.
NOWE NABYTKI GRUPY QUEENSBERRY POLAND - TYM RAZEM DWAJ ROSJANIE
Grupa Queensberry Poland - owoc współpracy Mariusza Krawczyńskiego z Francisem Warrenem - miesiąc temu informowała o podpisaniu kontraków z utytułowanymi polskimi zawodnikami boksu olimpijskiego. Dziś ogłoszono kolejnych zawodników grupy.
NA ŻYWO OD 16:00: ĆWIERĆFINAŁY MP JUNIORÓW (RING A)
Wyłoniliśmy już pierwszych medalistów Mistrzostw Polski Juniorów 2020. Pora na drugą serię ćwierćfinałów. Prezentujemy Wam walki na żywo z ringu A. Rozpiska w rozwinięciu.
NA ŻYWO OD 16:00: ĆWIERĆFINAŁY MP JUNIORÓW (RING B)
Wyłoniliśmy już pierwszych medalistów Mistrzostw Polski Juniorów 2020. Pora na drugą serię ćwierćfinałów. Prezentujemy Wam walki na żywo z ringu B. Rozpiska w rozwinięciu.
WYCZEKIWANE STARCIE BERCHELTA Z VALDEZEM 12 GRUDNIA
O starciu Miguela Berchelta (37-1, 33 KO) z Oscarem Valdezem (28-0, 22 KO) na szczycie kategorii super piórkowej mówiono od dawna. Panowie mocno zakończą rok 2020, bo fajerwerki będą na pewno.
NA ŻYWO: WAŻENIE PRZED WALKĄ BRIEDIS vs DORTICOS (WIDEO)
Zapraszamy na relację na żywo z ceremonii ważenia przed jutrzejszą walką Yuniela Dorticosa (24-1, 22 KO) z Mairisem Briedisem (26-1, 19 KO) w finale turnieju World Boxing Super Series.
NA ŻYWO OD 11:00: ĆWIERĆFINAŁY MP JUNIORÓW (RING A)
Wchodzimy w najważniejszą fazę XXVII Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów. Prezentujemy Wam walki na ringu A. Rozpiska w rozwinięciu.
NA ŻYWO OD 11:00: ĆWIERĆFINAŁY MP JUNIORÓW (RING B)
Wchodzimy w najważniejszą fazę XXVII Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów. Prezentujemy Wam walki na ringu B. Rozpiska w rozwinięciu.
DAZN OFERUJE CANELO NOWY KONTRAKT - GWARANTOWANE 20 MILIONÓW ZA WALKĘ
Był pozew sądowy, żądania ogromnego odszkodowania, a teraz próba pojednania i wyjścia z tego jakimś kompromisem. Platforma streamingowa DAZN proponuje Saulowi Alvarezowi (53-1-2, 36 KO) renegocjacje umowy i nowy kontrakt.
KELL BROOK DOSTANIE 2 MILIONY - WALKA Z CRAWFORDEM 14 LISTOPADA
Kell Brook (39-2, 27 KO) doczekał się swojej szansy. I będzie to walka z najwyższej półki. Były mistrz wagi półśredniej zaatakuje tron WBO w tym samym limicie i zasiadającego na nim Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO).
PARZĘCZEWSKI PEWNIAKIEM STS-u DO WYGRANEJ NAD CHUSANOWEM
Robert Parzęczewski (25-1-0, 16 KO) nie miał praktycznie kariery amatorskiej, z kolei Szerzod Chusanow (21-1-1, 9 KO) zdobywał medale mistrzostw świata. Ale w 2020 roku bukmacherzy firmy STS w roli zdecydowanego faworyta stawiają Polaka.