MAYWEATHER SIĘ NIE KRYJE - PIERWSZE TRENINGI JUŻ W SIECI

Redakcja, Informacja własna

2015-03-03

W przeciwieństwie do Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO), który przed najważniejszą walką życia postanowił schować się przed światem, Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) nie zamierza unikać obiektywów.

Zobacz: PACQUIAO SCHOWANY PRZED ŚWIATEM

Amerykanin w poniedziałek oficjalnie rozpoczął obóz przygotoawczy do zaplanowanego na 2 maja pojedynku. Na jego sali treningowej było mniej ludzi niż zwykle, ale w blasku najlepszego boksera świata i tak ogrzewało się kilkadziesiąt osób, w tym trenerzy, ochroniarze i młodzi bokserzy, którzy z uwagą śledzili każdy ruch 38-latka. Pierwsze treningi Mayweathera mogą już też zobaczyć internauci - "Money" opublikował na Instagramie kilka krótkich filmików ze swojego gymu. Na portalu Shots pojawiły się natomiast zdjęcia - na jednym z nich widać Amerykanina na treningu w towarzystwie Alexa Arizy, który kilka lat temu pracował z Pacquiao, a od jakiegoś czasu należy do The Money Team.

Zobacz: PIERWSZE SPOTKANIE ZA 8 DNI

Jedno prawdopodobnie nie trafi ani na Instagrama, ani na Shots, w które Mayweather zainwestował i usilnie promuje, ani na żadną inną platformę - to sparingi pięściarza z Grand Rapids. Ta część jego przygotowań zwykle odbywa się za drzwiami zamkniętymi nawet dla telewizyjnych kamer, a jedyne, co pozwala filmować Amerykanin, to zakrwawione twarze swoich sparingpartnerów już po zakończonej sesji.