KONFERENCJA: DIAMOND BOXING NIGHT

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa przed zapowiadaną na 6 marca pierwszą galą Diamond Boxing Night. Formuła gal jest autorskim pomysłem promotora Andrzeja Grajewskiego, a polegać ma na bardzo otwartej formie, tak aby każdy polski zawodnik, każdego polskiego promotora mógł się pokazać przed szerszą publicznością. Pan Grajewski zaprasza do współpracy wszystkie grupy promotorskie, namawia aby na Diamond Boxing Night polscy pięściarze walczyli z zagranicznymi.

VIDEO. CAŁA KONFERENCJA PRASOWA PRZED DIAMOND BOXING NIGHT >>

Konferencja trwała prawie godzinę, poruszono na niej wiele bardzo ciekawych tematów. Wśród mówców był promotor Andrzej Grajewski, wraz z trzema zawodnikami którzy stoczą pojedynki wieczoru, czyli Damian Jonak, Maciej Zegan i Mateusz Masternak. W rozwinięciu prezentujemy video relację z całej konferencji prasowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: radek
Data: 28-01-2010 01:11:30 
Barkley duza prosba, sprobojcie zrobic cos z dzwiekiem nagran, bo mimo wytezonego wsluchiwania sie nie jestem w stanie zrozumiec 20% nagrania i pewnie nie tylko ja. jesli jest to kwestia sprzetu to moze "wydzierzawic" fragmencik powierzchni reklamowej firmie handlujacej takim sprzetem w zamiast za wyposazenie Was w profesjonalne narzedzia. dodtakowo na koniec nagnia mozna puscic dwu sekurandowa migawke - podziekowanie za pomoc techniczna w nagraniu dla tej firmy, czy tez np partner techniczny bokser.org - firma taka i taka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.