OPETAIA: JEŚLI CANELO I BENAVIDEZ PRZYJDĄ DO CRUISER, NIE ODMÓWIĘ IM

Jai Opetaia (25-0, 19 KO) to duży zawodnik wagi cruiser, panujący mistrz świata federacji IBF. I nawet dla mocnych nazwisk nie zamierza iść na ustępstwa.

Pięściarz z Sydney oczywiście nie zejdzie do wagi półciężkiej, deklaruje natomiast, że dla Saula Alvareza (61-2-2, 39 KO) czy Davida Benavideza (28-0, 24 KO) zawsze będzie otwarty. Póki co champion IBF wstępnie jest szykowany na galę 21 września w Londynie, gdzie w daniu głównym ma zaboksować Anthony Joshua.

- Książę Turki Alalshikh spytał mnie, czy dla Canelo bądź Benavideza zejdę do wagi półciężkiej. Odpowiedziałem, że nie dam rady i te walki muszą odbyć się w kategorii cruiser. Nic poniżej górnej granicy mojej dywizji. Jeśli więc oni będą otwarci na walkę ze mną w mojej kategorii, bardzo chętnie podejmę się takiego wyzwania. Takim walkom i rywalom po prostu się nie odmawia. Inna sprawa, że przeskok Canelo z wagi super średniej do cruiser to raczej nie byłby dla niego zbyt dobry pomysł - powiedział Opetaia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 12-06-2024 15:42:36 
Benavidez pewnie tak, Wielki Bankomat na pewno nie. Już półciężka okazała się dla niego o jeden krok za daleko a teraz, nadal walczą w niej Bivoł i Beterbijew do tego dołączyli Morell i Benavidez, schyłkowy Meksykanin na pewnie tam nie zawita.

Cruiser to już zupełna fantastyka naukowa. Bo walczy tam właśnie Opetaia, do tego Gilberto Ramirez i Riakhpore, którzy rudego dawcę emerytur roznoszą, na co z pewnością nie ma on specjalnej ochoty. Z pewnością też wolałby uniknąć przykrej ewentualności zwanej "powrót Usyka do cruiser". Bo Saudowie na pewno by to sfinansowali, ale mogę się założyć, że Canelo nie miałby ochoty kończyć kariery wpierdolem życia.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-06-2024 17:32:45 
E tam jakiś Badou Jack oczywiście w Cruiser z limitem 82 kg w dniu walki dało by radę . Jack nawet jakiś tam pasek ma :). jeszcze by się dla pewności przydało aby ze 3-4 lata miał więcej... Las Vegas, Morretti, Weisfeld - a rudy łeb twardy więc po 12 rundzie razem dadzą radę :))))
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-06-2024 19:08:24 
Canelo kombinowal z tym cruiserem, ale musialby sie wtedy zgodzic uklad gwiazd czyli jakis trefny, pasujacy stylowo mistrz z przypadku.

Opetaia? :))))

Usyk byl kiedys nawet na celowniku, a tu by jedna reka dostal lomot.
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 12-06-2024 19:08:32 
Taaaa już widzę jak rudy idzie do cruiser jak Bivol go w półciężkiej wyjaśnij. To już jest śmieszne, te żebranie o wypłatę życia od Canelo. Brakuję jeszcze, żeby go ktoś z ciężkiej wyzwał na walkę ;D
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 12-06-2024 21:51:16 
No bo przecież był czas, że sparingpartnerzy Alvaro Canela przypisywali mu siłę uderzenia równą zawodnikowi z ciężkiej. Plan był taki, że idzie do criuser i bije jednego z mistrzów, a potem skacze do HW i walczy o pas ze swoim kolegą z Meksyku. Ale nie wypaliło...
 Autor komentarza: Indiana
Data: 13-06-2024 10:03:55 
@Wesley94

Jak Opetaia może zebrzać o wypłatę z Canelo skoro stawia warunek że może z nim walczyć tylko jak Rudy przejdzie do jego wagi?
Ty jesteś niedojebany intelektualnie czy po prostu IQ 70?
 Autor komentarza: SWJar
Data: 13-06-2024 15:05:48 
Ale kombinuje ten Turki Canelo z cruiserami w półciężkiej. Ogólnie fajne ma pomysły, ale tu już odlot.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.