JUŻ W SOBOTĘ - BILLAM-SMITH I RIAKPORHE OBIECUJĄ SOBIE NOKAUT

- Skończę go przed czasem! - zapowiada żądny rewanżu Chris Billam-Smith (19-1, 13 KO). Mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBO już w sobotę spotka się z Richardem Riakporhe'em (17-0, 13 KO).

To właśnie Riakporhe zadał aktualnemu championowi WBO na granicy 90,7 kilograma jedyną porażkę w jego karierze zawodowej. Pięć lat temu posłał go na deski w siódmej rundzie, a po dziesięciu wygrał stosunkiem głosów dwa do jednego.

Sobotnie starcie będzie dla CBS drugą obroną tytułu. W pierwszej, w połowie grudnia, zastopował Mateusza Masternaka.

- To dla niego zbyt duży przeskok. Ostatnio walczył w małych halach, ja na stadionie. Do tego miałem lepszych rywali niż on. Jestem w stu procentach pewny, że wygram to przed czasem - dodał Billam-Smith.

- Moi rywale zawsze mówią w podobnym tonie, tylko że te zapowiedzi kończą się na niczym. Znów go pokonam, tylko tym razem przez nokaut. Zrobiłem duże postępy, a biję naprawdę bardzo mocno - stwierdził w podobnym tonie Riakporhe.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 12-06-2024 14:13:15 
Jeżeli ta porażka(wygrana) z Masterem go rozwinęła jak Duboisa porażka z Usykiem to ma szansę wygrać. Porównanie z dupy ale tak sobie napisałem dla rozrywki.
Nie widziałem ich pierwszej walki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.