AVANESYAN NOWYM RYWALEM ENNISA

David Avanesyan (30-4-1, 18 KO) dostał niespodziewaną szansę. Nieszczęście jednego okazuje się szczęściem drugiego.

Jaron Ennis (31-0, 28 KO) - mistrz świata wagi półśredniej federacji IBF, miał zarezerwowaną datę na 13 lipca i galę w swojej Filadelfii. Naprzeciw niego miał stanąć Cody Crowley, obowiązkowy challenger narzucany przez IBF. Ten jednak nie przeszedł pomyślnie badań wzroku, o czym informowaliśmy Was tydzień temu.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania nowego rywala dla championa. A dziś grupa Matchroom poinformowała, że w rolę pretendenta wcieli się właśnie Avanesyan.

- Szczerze mówiąc ten nowy rywal jest w mojej ocenie lepszy niż ten pierwotnie zapowiadany. On da mi lepszą walkę, a na tym najbardziej mi zależy - powiedział Ennis.

- Dziękuję za tę szansę. Jaron wyrasta na wielką gwiazdę, więc 13 lipca sprawdzimy, ile prawdy jest w tych zachwytach nad nim - stwierdził z kolei Ormianin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 11-06-2024 21:27:14 
O fajnie, ciekawe jak wypadnie na tle Avanesyana względem Crawforda. Ormianin raczej nie będzie w stanie go pokonać, ale może dac bardzo ciężką walkę (przynajmniej potencjalnie), w każdym razie jest na tyle mocny, żeby w miarę dokłądnie wskazać miejsce, gdzie teraz Ennis się znajduje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.