ŁUKASZ RÓŻAŃSKI: PRZEGRAŁEM Z WIĘKSZYM I LEPSZYM

Łukasz Różański (15-1, 14 KO) zwrócił się do swoich kibiców w mediach społecznościowych. Polak w piątkowy wieczór stracił pas WBC wagi bridger na rzecz Lawrence'a Okolie (20-1, 15 KO).

"Minęło prawie 48 godzin od mojej pierwszej w karierze przegranej walki. Przegranej z przeciwnikiem większym i lepszym. Chciałem wyzwania, to miałem. Dostałem bolesną lekcję, z której zamierzam wyciągnąć konsekwencje. Nie boli mnie tak bardzo fakt, że przegrałem, ale styl w jakim się to stało. Jest ciężki do pogodzenia się.

Co dalej? Zobaczymy. Na razie chciałbym zakończyć pewne sprawy, podreperować trochę zdrowie, a przede wszystkim skupić się na byciu z Rodziną. Drodzy Kibice! Dziękuję, że wypełniliście halę na Podpromiu prawie do ostatniego miejsca wierząc w moją wygraną, tak jak ja wierzyłem, a jeszcze bardziej dziękuję, że zostaliście ze mną do końca również i po walce. Przez ten weekend dostałem mnóstwo wiadomości i słów wsparcia, za które bardzo dziękuję. Mam wspaniałych ludzi wokół siebie i to jest największy sukces" - napisał były już mistrz świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: flownote
Data: 26-05-2024 21:55:57 
Łukasz rozważny gość.
 Autor komentarza: miller
Data: 26-05-2024 22:13:25 
Dlaczego Różański nic nie osiągnął na ringach amatorskich?

Aaaaa, no tak...toć co tam jakaś amatorka jak on PRAKTYK, ZAWODOWIEC Panie, a nie tam jakieś amatory.
No...widać było w sobotę.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-05-2024 23:15:42 
Okolie czysto trafiał Łukasza lewym prostym, prawym zresztą też.
Smith potrafił brać ciosy Okolie na uniki, to był jeden z kluczów do sukcesu.
Zatem Łukasz albo nie sparował z kimś podobnym, albo nie ma wystarczającego refleksu (refleks - bo on pierwszy odchodzi wraz z wiekiem).
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 27-05-2024 00:13:28 
"Przez ten weekend dostałem mnóstwo wiadomości i słów wsparcia, za które bardzo dziękuję."
Kibice są różni; jedni bezwarunkowo są ze swoim zawodnikiem na dobre i na złe. Drudzy starają się na spokojnie analizować sytuację, coś podpowiedzieć, niezależnie od tego czy zawodnik wygrał czy przegrał. Inni zawsze szukają dziury w całym i patrzą tylko jakby tu dokopać, niezależnie od wyniku, na tych szkoda czasu. Ale są i tacy którzy zawsze chętnie podłączą się pod sukces, ale opuszczą gdy podwinie się noga. Tym ostatnim dedykuję:

"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy"

Sir Alex Ferguson
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 27-05-2024 08:12:48 
"Przez ten weekend dostałem mnóstwo wiadomości i słów wsparcia, za które bardzo dziękuję."

- Dobrze że nie wchodził na bokser.org i komentarze wojowników klawiatury na YT bo już by nie był tak wdzięczny 😂
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 27-05-2024 10:21:34 
W amatorce - boks, zapasy, judo (przynajmniej tak było w ubiegłym stuleciu)- może tak być, że wychodzisz do walki nie wiedząc jak wygląda twój rywal, i w ciągu kilkudziesięciu sekund (wejście, przywitanie, ceremoniał) musisz zdecydować jak rozpoczniesz walkę. W sobotę obejrzałem pierwsze 2o sekund i wyszedłem, mówić do żony że chyba nie wyjdzie poza pierwsza rundę. Wszystko już powiedziano, ale rzuciło mi się w oczy jedno - Różański wyglądał jakby był zaskoczony wyglądem przeciwnika, a przez presję, czy brak doświadczenia zachowywał się jak byłby pierwszy raz w ringu z facetem, który przewyższa go zasięgiem o kilkanaście centymetrów. Dziwne.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 27-05-2024 10:41:09 
Z jednej strony Różański był mistrzem świata, więc nie ma się co dziwić, że kibice mieli większe oczekiwania. Do tego świat w którym żyjemy jest pełen tak prymitywnych organizmów jak @miller, które muszą się dowartościować i skopać leżącego kiedy jest okazja.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 27-05-2024 10:43:52 
Niestety, ale jak Szpilka potrafił skontrować Różańskiego i wtedy zaliczył nokdaun, widać to nie był przypadek.
 Autor komentarza: LesterMolester
Data: 27-05-2024 10:56:47 
I tak sporo Łukasz wyciągnął ze swojej kariery. No ale porażka jednak wstydliwa na tym poziomie.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 27-05-2024 11:20:38 
Od początku to był zły pomysł aby walczyć z Okolie brytole wiedzieli kogo wystawić na Różańskiego wcześniej mniejszy Ballev chciał z nim walczyć.To wszystko wina Wasilewskiego że Różanski na to poszedł bo nie robił mu walk tylko go spieniężył i robi to z każdym polskim pięściarzem. Takiego mamy promotora numer jeden, mam tylko taką nadzieje że grupa Rocky Boxing night przeskoczy Knockaut promotion bo tam się wydaje że bardziej budują pięściarzy u Andrzeja walczysz na ścięcie najgorszy promotor ever. Sam Różanski żadnej poważnej walki już nie dostanie to jest koniec!
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 27-05-2024 12:15:30 
@deeceWzp
Wasilewski to przede wszystkim biznesmen więc nie ma się co dziwić że spieniężył prawie 39 letniego, surowego technicznie pięściarza, bo na pewno Wasil sam znał wynik tej walkie przed rozpoczęciem.

Co się tyczy Różańskiego to mistrzem co by nie było był i w historii się zapisał i chwała mu za to.
Teraz niech odcina kupony na polskich galach [a rywali potencialnych ma bez liku]

A hejterzy co po nim cisną to tyle co sobie poklikają, bo to ich całe zajęcie w życiu i chcą w końcu zostać zaóważeni
 Autor komentarza: observer
Data: 27-05-2024 12:18:05 
mam swoje lata, tak sobie sledze ten box od lat 80 tych. Dzisiaj jakos wszystko opiera sie na pompowaniu zawodnikow z watpliwymi umijetnosciami, bo sa sympatyczni itd. Tylko potem kazdy sie dziwi ze ci zawodowcy, w powazniejszych walkach padaja, jak amatorzy. Do tego, ci wszyscy specjalisci od boksu, okreslani przez niektorych jako profesorowie boksu, dziwne ze ci czesto ze swoimi analizami, i przepowiedniami, leza totalnie w duuu... To wszystko jest powoli zalosne. Ale oczywiscie jest zawsze sympatycznie.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 27-05-2024 12:36:40 
Maksymalista

Jeszcze go broni haha każdy promotor dba o swojego zawodnika,Wasilewski to biznesmen to prawda ale i też fałszywy typ nic dziwnego że elita którą kiedyś miał jak Głowacki Szpilka Sulecki od niego odeszli, zaraz po tym Głowacki złapany na dopingu rozumiesz trochę coś z tego myśle że jednak nie. To samo na Szpilce wypromował się Różanski bo w taki sposób chciał z nim zakończyć kontrakt.Ale ty dalej tego nie rozumiesz bo jak ciebie czytam to zauważam że masz podobną mentalność do ludzi.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 27-05-2024 15:16:55 
""rzuciło mi się w oczy jedno - Różański wyglądał jakby był zaskoczony wyglądem przeciwnika, a przez presję, czy brak doświadczenia zachowywał się jak byłby pierwszy raz w ringu z facetem, który przewyższa go zasięgiem o kilkanaście centymetrów. Dziwne.""
.
Też odniosłem takie wrażenie. W akcie desperacji (długa pauza, fiasko rozmów z Jackiem) rzucili się na Okoliego, konia który w zasadzie był zawodnikiem wagi ciężkiej z o niebo lepszymi warunkami i zderzyli się ze ścianą.
Może sparingpartnerzy byli nieodpowiedni?
Szkoda Różańskiego, który nie nacieszył się z mistrzostwa, a styl przegranej trochę podkopuje jego wartość...
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 27-05-2024 23:56:04 
Za freak figts dobrze płacą. W Polsce kazdy kto gdzies tam troszke sie pokazal w tv, z glodu nie zginie. Polska myśl szkoleniowa górą! buahaha, przepraszam ale nie mogę się powstrzymać :D Polskie "gwiazdy" :D w UK nawet na bramkę do pubu by się nie zalapali:D tragedia.
 Autor komentarza: Przemus
Data: 28-05-2024 00:25:50 
chłopaki a właściwie ile róża dostał za walkę?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.