NOKAUT ŚLENDAKA, ZWYCIĘSKI ZARZECZNY

Pierwszy nokaut w zawodowej karierze Kamila Ślendaka (2-1, 1 KO), który przed momentem odebrał zero z rekordu Daniela Płonki (1-1, 1 KO) podczas gali Knockout Boxing Night 35 w Rzeszowie.

Mocniej rozpoczął rzeszowianin, polując na obszerne sierpy zarówno na korpus, jak i głowę. Potrwało to mniej więcej minutę, a już chwilę potem oglądaliśmy pierwszy nokdaun po lewym haku na wątrobę Płonki.

Druga runda również zaczęła się od ataków przegranego, ale gdy w połowie odsłony Ślendak trafił lewym sierpowym i dołożył kilka mocnych uderzeń, było już po wszystkim.

Wcześniej Tobiasz Zarzeczny (6-0, 2 KO) zanotował szóste zawodowe zwycięstwo, wygrywając jednogłośną decyzją sędziów z Danielem Przewieślikiem (3-14-2, 3 KO).