RÓŻAŃSKI - OKOLIE. ZNAMY KURSY BUKMACHERSKIE!

Jedynie 10 dni dzielą nas od pierwszej obrony pasa w wykonaniu Łukasza Różańskiego. Mistrz WBC w kategorii bridger zmierzy się z doskonale znanym polskim kibicom Lawrencem Okolie.

Brytyjczyk w ostatnich latach niejednokrotnie pokonywał polskich pięściarzy. Nikodema Jeżewskiego skończył w 2. rundzie sięgając po pas WBO International w dywizji cruiser, a pełnoprawny tytuł zdobył pokonując Krzysztofa Głowackiego. Przed dwoma laty jednogłośną decyzją zwyciężył też z Michałem Cieślakiem.

Lawrence Okolie stracił pas dywizji cruiser i postanowił spróbować swoich sił w wyższej kategorii. Anglik otrzymał walkę o pas z Łukaszem Różańskim, który błyskawicznie rozbił Alena Babicia w starciu o pas. Pięściarze zmierzą się w main evencie gali KnockOut Boxing Night 35 w Rzeszowie.

Okolie potężnym faworytem w walce z Różańskim

Poznaliśmy pierwsze kursy bukmacherskie na walkę o pas kategorii bridger. Łukasz Różański jest stawiany w roli potężnego underdoga. Jego zwycięstwo można typować z kursem 3.40 [OBSTAWIAM]. To oznacza, że stawiając 100 zł na Polaka możecie wygrać blisko 300 zł!

Zwycięstwo Łukasza Różańskiego - 3.40 [Superbet]
Zwycięstwo Lawrence'a Okolie - 1.32 [Superbet]

Walkę obstawicie u bukmachera Superbet. Na start otrzymacie do 200 zł oraz freebet 35 zł. Dodatkowo za pobranie aplikacji dostaniecie kolejne 20 zł! Oprócz tego nowi użytkownicy mogą otrzymać do 3500 zł w cashbacku

Sprawdź promocję na walkę Fury - Usyk

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 14-05-2024 12:53:55 
Może ten uderdog nie taki potężny ale no Łukasz faworytem nie jest.. daje mu szansę ale moim skromnym zdaniem nie powinien się rzucać na Okolie niech trochę po boksują..i wtedy albo albo.. tak to widzę..na pierwszy chaotyczny atak Okolie jest przygotowany.. jestem tego pewien..
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 14-05-2024 13:29:45 
Różański wie jak boksować, niech robi to samo co zawsze, ewentualnie tylko jeszcze lepiej, bije od początku, a jak nie to w późniejszych rundach, to zresztą obojętne, jak się ogląda Różanskiego to cały czas jest ta myśl że gość chce właśnie w następnej sekundzie oponenta zmieść z ringu, i ta elektryczna obawa niech przyświeca Okoliemu cały czas w pierwszej czy ostatniej rundzie, Różański ma poza tym kilka małych przewag, oprócz Rzeszowa np. to że zawsze walczył z ludźmi wielkości Okolie, wyższymi od siebie, choćby Izu, nigdy nie stanowiło to dla niego problemu, nie wiem czemu miałoby teraz coś się zmienić, szczególnie że Okolie na nogach nie jest może zły ale też na dystansie nic nadzwyczajnego, Okolie raczej nigdy nie walczył za to z takim pitbullem, nie ma co się stresować może być tylko dobrze, jak nie wygra nic się nie stało
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-05-2024 15:12:32 
Rozan powinien zaczac spokojnie, ale nie czekac powyzej trzeciej rundy
 Autor komentarza: Clevland
Data: 15-05-2024 10:20:45 
Łukasz pracował przy wycince drzew więc ma doświadczenie z takimi drzewami jak Okolie.
Potrzebny tylko odpowiedni topór.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.