ŁUKASZ RÓŻAŃSKI: CZEKAJĄ NAS KOLEJNE EMOCJE

Dokładnie rok minął od życiowego sukcesu Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO), który w swoim Rzeszowie sięgnął po wakujący pas WBC wagi bridger.

Champion na granicy 101,6 kilograma powraca do tamtych chwil i szybkiej demolce na Alenie Babiciu.

"Rok temu odbyła się walka, która zmieniła moje życie. Zdobyłem pas WBC i zostałem mistrzem świata w kategorii bridger. Zapisałem się na kartach historii jako piąty polski mistrz świata w zawodowym boksie. To był moment nie do zapomnienia, pełen emocji i trudu, których owocem było zwycięstwo. Dziś, z pokorą i determinacją, przygotowuję się do kolejnego wyzwania. Już za miesiąc, 24 maja, stanę w ringu, by obronić ten tytuł i pas WBC. Dziękuję wszystkim za wsparcie i wiarę w moje umiejętności. Czekają nas kolejne emocje!" - napisał Różański w swoich mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że 24 maja rywalem Łukasza w pierwszej obronie tytułu będzie były mistrz świata niższego limitu, pogromca Polaków - Lawrence Okolie (19-1, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 22-04-2024 21:06:42 
Jaka demolka, on go nawet nie osłabił.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 22-04-2024 23:19:05 
Szacunek za te walke z Okoliem.. będzie ciężko no ale może czymś zaskoczyć Jakimś cepem Okoliego.. choć raczej Angol to wygra na punkty bądź Nawet KO.. taki jest mój typ.. kibicuję Łukaszowi nie odbieram mu szans ale faworytem wyraźnym jest Okolie..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 22-04-2024 23:21:29 
I do tego długie przestoje między walkami i walki krótkie..a Okolie to typ maratończyka..Oj Chyba jeden z trudniejszych rywali na ten moment dla Łukasza..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.