ŁUKASZ RÓŻAŃSKI: BĘDZIE CIĘŻKO, MUSZĘ MIEĆ ZDROWIE

Łukasz Różański (15-0, 14 KO) dobrze wie, co powinien robić, by uwypuklić słabsze strony Lawrence'a Okolie (19-1, 14 KO), a wykorzystać swoje atuty. Walka o należący do rzeszowianina pas WBC wagi bridger już 24 maja!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-04-2024 19:23:19 
Trochę jak Brewster vs Kliczko I w polskim wydaniu, zdrowie na ubicie Anglika się przyda. Ringowy z zasadami trzymający rękę na pulsie w aspekcie fair play, a co za tym nie pozwalający na zapasy psujące widowisko mile widziany i grzmoty gwarantowane.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-04-2024 21:57:59 
Chlodzilbym hurraoptymizmy choc bedzie ciezko do tej walki na chlodno podejsc

Natomiast dlaczego CBS sprawil sensacje i ulal Okolie. CBS ma leb z granitu. Zobaczcie co w tej walce CBS byl w stanie przyjac - bodaj 10r gdzie zbiera dwa czysciochy na ryj i stoi jakby po nim to splywalo. Odswiezcie sobie walke, naprawde to byla ostra szarpanina, duzo rwanych akcji, Okolie 3x gleb, ale tez wszystko spokojnie przetrwal i do konca byl grozny.
 Autor komentarza: osmiornica86
Data: 19-04-2024 02:16:49 
nie widzę Rożańskiego w tej walce.. Okolie będzie klinczował, męczył polaka a w późniejszych rundach zastopuje Łukasza, który najwięcej w karierze walczył 4 rundy.. no ale obym się mylił
 Autor komentarza: adekprg
Data: 19-04-2024 07:54:20 
W poprzedniej walce postawiłem na Babica i przegrałem kupon..
Tym razem zadanie o wiele cięższe ale wykonalne. Szczerze Licze na naszego championa.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 19-04-2024 09:25:40 
Bardzo fajny gość, skromny, ciężko go nie lubić. Natomiast boksersko będzie miał mocno pod górę. Stawiam wyraźnie na Okolie.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 19-04-2024 10:04:12 
Wciąż słyszymy argument, że "Ciągle się Łukasza nie docenia, a on ciągle wygrywa", ale niestety! Uważam, że w tym przypadku nie ma on zastosowania: Różański nie walczył z nikim o zbliżonej klasie sportowej do Okolie. Po drugie: gdyby wygrał Babic, nikt absolutnie nikt by się wówczas nie zdziwił. Po trzecie, leżał na deskach ze Szpilką.
Bardzo dobrze powiedział Miszkin: do pewnego poziomu mocne ograniczenia pięściarskie i silny cios wystarczają. Do pewnego poziomu, powtarzam. To, co działało na Babica, nie musi działać na Okoliego.
Jedynej szansy upatruję w tym, że Różański pokaże coś więcej, niż do tej pory pokazywał i że będzie miał szczęście - trafi na początku.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 19-04-2024 11:04:14 
Babica akurat bym nie przeceniał, przed walką stawiałem raczej na Łukasza. Natomiast Ugonoh, Szpilka, Sosnowski i nawet Sprott to są konkretne nazwiska. No nie można powiedzieć, że "z nikim poważnym nie walczył". ALE kwestia jest taka, w którym momencie ich karier były te walki. A tak się złożyło, że dla całej tej czwórki to były ich ostatnie walki. Można powiedzieć, że "Różański zakończył im karierę", ale prawda jest taka, że jak ktoś czuje, że jeszcze ma paliwo w baku, to najczęściej na ten ring wraca. Ja mam wrażenie, że Różański dostał tę czwórkę jako bokserów już wypalonych fizycznie lub mentalnie.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 19-04-2024 13:33:30 
Ja nie napisałem, że "Różański z nikim poważnym nie walczył". Co zresztą jest nieprawdą: zgadzam się, że ci, wymienieni przez Ciebie to konkretne nazwiska.

Napisałem, że ci pięściarze nie zbliżają się klasą sportową do Okolie. Powiedzieć, że ten czynnik jest "języczkiem u wagi" to nic nie powiedzieć, bo obiektywnie rzecz biorąc Anglik jest lepszy sportowo i bił dużo lepszych niż ww czwórka.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 19-04-2024 13:34:49 
Ok, z tym "bił dużo lepszych" zapędziłem się...
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 19-04-2024 16:45:48 
Jasne, ja też mówiłem bardziej ogólnie. Może nawet bym się zgodził, że "bił lepszych" - co by nie mówić, to jednak Okolie ma wygraną z Cieślakiem, który dla mnie byłby faworytem z każdym z ww. 4.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.