HANEY WŚCIEKŁY NA MAYWEATHERA PO WYCIEKU NAGRANIA

Devin Haney (31-0, 15 KO) jest wściekły po wycieku nagrania, na którym widać, jak Gervonta Davis (29-0, 27 KO) okłada go na jednym ze sparingów.

Autorem publikacji jest przyszły rywal "Marzenia" - Ryan Garcia (24-1, 20 KO). Wideo pochodzi z 2015 roku, gdy mistrz WBC wśród super lekkich miał zaledwie 16 lat.

- Jest więcej na tej taśmie, jestem naprawdę zainteresowany całym wideo. Moim zdaniem Devin miał wtedy 16-17 lat, Gervonta był już rozwinięty i stawał się mężczyzną - stwierdził "King Ry". Co ciekawe Haney przelał całą złość na.. Floyda Mayweathera Juniora.

- Floyd nienawidzi mnie od dawna, to nie jest początek. Przez lata trzymałem język za zębami, ponieważ szanuję wielkich tego sportu. Floyd jest jednak strasznym hejterem, nie chcę widzieć nikogo zwyciężającego, jeśli nie jest tego częścią. To on wysłał Ryanowi fragment sparingu, powiedział mu, co ma napisać. Żałosny staruszek próbuje storpedować nasz pojedynek. Alhamdulilah (dzięki Allahowi - dop.red.), cieszę się, że pokazał swoje oblicze światu - podsumował Haney. Zmontowane nagranie możecie zobaczyć poniżej.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 02-03-2024 13:39:59 
Już nie pamiętam czy ktoś Floydowi postawił zarzuty za "dog fights" czy nie, ale on to lubił. Mając swoją pozycję podpuszczał młodych chłopców do tego żeby robili sobie brzydkie rzeczy podczas sparingów, a oni szli w to jak w ogień żeby coś "udowodnić". Sparing bez czasu i wszystkie chwyty dozwolone w ramach "normalnej" walki oraz okrzyki takie jak na filmiku. Zazwyczaj we wczesnym lecie oraz późnej jesieni jak jest fajna pogoda kupuję rodzinny i jadę do zoo.

Sparing ma jednak to do siebie, że:

1) To nie jest realna walka - nawet jak jednemu zależy bardziej.
2) Można kogoś złapać w zupełnie innym okresie przygotowań (Mayweather-Spadafora).
3) Chłopiec może wyjść do mężczyzny.
4) Ktoś przypadkiem i na zmęczeniu (bo sparring partnerzy pomiędzy rundami się zmieniają) może zrobić KO jakiemuś big name, ale na ten temat powinno się milczeć.

Są z kolei wycieki jak ten i sami sobie oceńcie co widzicie.
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 02-03-2024 13:42:13 
Swoją drogą zobaczcie jak się trzymał dziarski dziadek Floyd z Charliem xD Tak, wiem, że ten link już tu latał, ale jest fajny jak ten shoulder roll chodzi i jak wchodzi prawa na gościa co się wystukał.

https://www.youtube.com/watch?v=lNaKTxd_I5o&ab_channel=knucklesbare
 Autor komentarza: Polakos
Data: 02-03-2024 14:23:10 
W 135 walka Haneya z Davisem byłaby spoko, w 140 na ten moment nie ma większego sensu - easy job dla Haneya.
 Autor komentarza: JAx00
Data: 02-03-2024 16:45:34 
Haney vs Tank. Tak jak piszesz Polakos - easy job dla Haneya.. dlatego do tego nigdy nie dojdzie bo przydupas floyda woli bezpieczniejsze opcje
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 02-03-2024 18:10:14 
Polakos - waga ma znaczenie. Ale to nie jest tak, że 2,4 kg zamieni fajną walkę w easy job.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 02-03-2024 23:17:06 
Mam nadzieję że Haney wleje Garcii. Chujowe takie poblikowanie tajnych sparringów.
Nie żebym któregoś z nich lubił.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.