RANKING IBF: POWRÓT 'DIABLO', CIEŚLAK CORAZ WYŻEJ

Federacja International Boxing Federation uaktualniła swój ranking. Tym razem z prawami pretendenta już nie dwóch, a trzech naszych pięściarzy.

Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14 KO) utrzymał czternaste miejsce w wadze średniej. Powrót po pierwszej porażce w karierze już 24 lutego. O szczegółach i rywalu więcej przeczytacie TUTAJ >>>

Po długiej przerwie do rankingu IBF wrócił dawny mistrz świata wagi junior ciężkiej tej federacji - Krzysztof Włodarczyk (64-4-1, 44 KO).

Michał Cieślak (25-2, 19 KO) - panujący mistrz Europy wagi cruiser, awansował z ósmej na szóstą pozycję. Trzeba jednak dodać, że wyprzedza go tylko trzech zawodników, w tym Briedis i Opetaia, którzy zaboksują o wakujący tytuł. Niewykluczone więc, iż Michał wkrótce będzie najwyżej rozstawionym pięściarzem na tej liście.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-02-2024 18:05:53 
Włodarczyk może spróbować sięgnąć po EBU, albo sprzedać swój rekord Okobolie. Zawalczyć rankingowo z Makabu w ramach lokalnej burdy lub pookładać się w królewskiej dywizji z równie schyłkowym Huckiem, albo pragnących zmartwychwstania leciwym Powietkinem. Potencjalnie wydawałoby się, że jest w czym przebierać na koniec kariery.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 14-02-2024 18:47:34 
Tak mowiac calkiem serio, mysle, ze Diablo ze swoim pasywnym stylem walki, szczelna podwojna garda, moglby stuknac Makabu przed czasem, mowie to calkiem serio. Makabu ma taki styl walki, ze idac do przodu moglby sie nadziac na lewy Diablo. To jeden z niewielu rywali z czolowki, ktory moglby polec z Diablo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.