DUBOIS: ZAMIAST REWANŻU Z JOYCE'EM WOLĘ WALKĘ Z HRGOVICIEM

2024-02-12, Redakcja, Boxing Social

Daniel Dubois (20-2, 19 KO) siedział w sobotę kilkanaście metrów od Joe Joyce'a (15-2, 14 KO), ale panowie nie zamienili nawet słowa. I szybko ich rewanżu chyba nie zobaczymy.

- Hrgović jest tym gościem, z którym spotkałbym się najchętniej w kolejnej walce. To początek nowego mnie i jestem na niego gotowy. Chcę wrócić w miejsce, w którym byłem już wcześniej, a to mogę osiągnąć tylko dużymi walkami z dużymi nazwiskami. To bardzo ciekawy okres dla boksu i wagi ciężkiej - powiedział Dubois, sierpniowy pretendent do pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, który po porażce z Usykiem odbudował się pod koniec roku wygraną przed czasem nad Jarrellem Millerem (TKO 10).

- Prędzej czy później doprowadzimy do tego rewanżu, ale teraz chcę większych nazwisk. Na ten moment ciekawszy od rewanżu z Joyce'em będzie dla mnie pojedynek z Hrgoviciem - dodał "DDD".

PROMOTOR JOSHUY: NGANNOU, POTEM HRGOVIĆ I NOKAUT NA FURYM >>>

Przypomnijmy, że Filip Hrgović (17-0, 14 KO) dostał na początku miesiąca zaproszenie od Saudyjczyków na galę Joshua vs Ngannou 8 marca i nazwiska sześciu potencjalnych rywali. Na tej krótkiej liście znalazło się nazwisko Dubois.

<< Powrót na stronę główną <<