NA ŻYWO: 90. WARSZAWSKA GRANDA

2024-02-11, Redakcja, Nagranie własne

Zapraszamy Was na transmisję na żywo z 90. Warszawskiej Grandy.Retransmisja z wczorajszej edycji gdzie w meczu międzynarodowym zobaczylismy reprezentantów Rejkjaviku naprzeciwko reprezentacji klubu Legia Warszawa - zestawieniem walk w artykule TUTAJ >>>

90. Warszawska Granda (11.02.2024) Torwar, Łazienkowska 6a -DOJAZD >>>
1 walka w kategorii 52kg Senior
Oliwia Górska (Academia Gorila Warszawa) vs Emilia Borkowska (UKS Ruchy Warszawa)
2 walka w kategorii 57kg Senior
Jagoda Ałdaś (KB Legia Warszawa) vs Ewa Pająkowska (Brzostek Top Team)
3 walka w kategorii 66kg Młodzik
Magdalena Lewkowicz (Box Garda Marki) vs Nina Bednarczyk (UKS Ruchy Warszawa)
4 walka w kategorii +92kg Senior
Adam Marszałek (Academia Gorilla Warszawa) vs Kajetan Pilas (Niestowarzyszony)
5 walka w kategorii +92kg Junior
Kacper Banasik (SFC 24) vs Igor Tochii (Żoliborska Szkoła Boksu)
6 walka w kategorii 54kg Senior
Wioletta Gajowiak (Legia Fight Club) vs Anna Zbaracka (Underground Boxing Team)
7 walka w kategorii 50kg Młodzik
Artem Siurkov (Islandia) vs Misak Haratutyan (Niestowarzyszony)
8 walka w kategorii 50kg Kadet
Krystian Czaplarski  (Emes Boxing Team) vs Wiktor Fokt (KB Legia Warszawa)
9 walka w kategorii 67kg Senior
Sebastian Ptak (UKS Morsy Dębica) vs Victor Zoega (Islandia)
10 walka w kategorii +92kg Senior
Rafał Jurczak (KSW Sokołów Podlaski) vs Adam Marszałek (Academia Gorila Warszawa)
11 walka w kategorii 57kg Kadet
Filip Łysoń (Box Garda Marki) vs Oktawian Jeznah (Academia Gorilla Żyrardów)
12 walka w kategorii 57kg Kadet
Patryk Arczewski (Box Garda Marki) vs Wiktor Jaworski (KB Legia Warszawa)
13 walka w kategorii 60kg Kadet
Adam Sosiński (Emes Boxing Team) vs Szymon Kuzawiński (KS Raszyn)
14 walka w kategorii 60kg Senior
Tomasz Gołos (Sparta Gym Warszawa) vs Łukasz Kossowski (Niestowarzyszony)
15 walka w kategorii 63kg Kadet
Aleksander Marciniak (KS Raszyn) vs Franciszek Kęsy (Niestowarzyszony)
16 walka w kategorii 63,5kg Junior
Jakub Słoniewski (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Borys Bartosiak (Niestowarzyszony)
17 walka w kategorii 63,5kg Senior
Filip Matyka (KB Pięściarz Warszawa) vs Kacper Papliński (Nockout Bielany)
18 walka w kategorii 50kg Senior
Młodzik Kliment Makarenko (X Fight Piaseczno) vs Aleksy Franczek (Żoliborska Szkoła Boksu)
19 walka w kategorii 86kg Senior
Michał Borkowski (MKB Team) vs Piotr Kaczmarek (Niestowarzyszony)
20 walka w kategorii 71kg Senior
Szymon Brząkała (Legia Fight Club) vs Isak Gudnason (Islandia)
21 walka w kategorii 92kg Senior
Damian Laskowski (Semiramida Pułtusk) vs Sylwester Skuza (Legia Fight Club)
22 walka w kategorii 67kg Junior
Maksymilian Pawlak (KSW Sokołów Podlaski) vs Maksymilian Jachowski (Copacabana Ursynów)
23 walka w kategorii 67kg Senior
Bogusław Rajtar (Emes Boing Team) vs Maciej Barszczyk (Landowski Akademia Boksu)
24 walka w kategorii 71kg Junior
Aleksander Kiliński (Copacabana Ursynów) vs Michał Włoszek (LFC Aligatores)
25 walka w kategorii 70kg Młodzik
Fiodor Novikau (Legia Fight Club) vs Filip Brzozowski (KS Raszyn)
26 walka w kategorii 71kg Senior
Kacper Maszewski (Emes Boxing Team) vs Bartosz Lorek (Sparta Gym)
27 walka w kategorii 71kg Senior
Jarosław Wojciechowski (Niestowarzyszony) vs Mateusz Zapotocki (Niestowarzyszony)
28 walka w kategorii 86kg Senior
Piotr Gorczyca (KSW Sokołów Podlaski) vs Karol Chodnicki (Hunter Kickboxing Łomża)
29 walka w kategorii 86kg Senior
Dominik Szelwicki (Warszawski Klub Bokserski) vs Igor Radzymiński (Academia Gorilla Żyrardów)
30 walka w kategorii 75kg Junior
Oleksii Slobodian (KB Legia Warszawa) vs Marcin Spólny (KB Pięściarz Warszawa)
31 walka w kategorii 75kg Senior
Edmon Nahapetyan (Box Garda Marki) vs Tomasz Zackiewicz (SFC 24)
32 walka w kategorii 80kg Kadet
Tymoteusz Jęczmiński (Niestowarzyszony) vs Szymon Wonorski (KS Hunter)
33 walka w kategorii 80kg Junior
Adam Zakrzewski (Niestowarzyszony) vs Gerard Kowalczyk (Legia Fight Club)
34 walka w kategorii 80kg Senior
Jakub Wesołowski (Niestowarzyszony) vs Krzysztof Warzycki (Semiramida Pułtusk)
35 walka w kategorii 86kg Senior
Bartosz Dębski (Sportowy Płock) vs Marcin Oskroba (Champion Sport Life Mińsk Mazowiecki)
36 walka w kategorii 80kg Senior
Adam Chmielecki (Octopus Łódź) vs Piotr Dziewulski (Fight Club Fanga)

<< Powrót na stronę główną <<