SZEF GROMDY O DON DIEGO vs GOAT, DEBIUCIE POPKA I PIWIE GROMDY

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od gali GROMDA 15! Zobaczymy debiut POPKA w walkach na gołe pięści, walkę mistrzowską DON DIEGO vs GOAT, powroty BALBOY, MARIO czy CAPO, ale porozmawialiśmy również o nowym gymie oraz... Piwie GROMDA. A wszystko to z szefem federacji, Mariuszem Grabowskim. Mocne pół godziny - zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 27-11-2023 20:07:47 
Wesze niespodzianke Don Diego vs Parobiec ;)
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 27-11-2023 22:22:49 
Parobiec porobi niczym parowóz Diego, też tak mi się wydaje.
Obaj są ok więc niech wygra lepszy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-11-2023 11:29:47 
Kubiszyn to Usyk tej odmiany sportów walki, a Parobiec kiedyś przypominał Joyce'a, a dzisiaj można rzec, że mamy do czynienia wręcz Zhilei Zhangiem Gromdy, w końcu ogarnął(zdyskwalifikował) kiedyś samego Aspinalla. Faworytem "Don Diego", aczkolwiek mocny weteran na pewno nie sprzeda łatwo skóry, a być może nawet sprawi niespodziankę, choć nieszczególnie w takową wierze.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 28-11-2023 14:01:33 
6 extra fightow to moze byc dobry wieczor. Niestety walki turniejowe przewaznie faktycznie nierowne, krotkie, do tego wycofy zwyciezcow w kolejnych rundach po kontuzjach piesci itd. Ta formula turniejowa bardzo trudna - wygrac trzy walki w jedna noc, bez rozbitych lukow, oczu i do tego nie zniszczyc piesci...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.