WALKA 'Z HISTORIĄ' EUBANK JR vs BENN 3 LUTEGO?

Wygląda na to, że jeszcze w tym tygodniu zostanie sfinalizowana i oficjalnie ogłoszona walka Chrisa Eubanka Jr (33-3, 24 KO) z Conorem Bennem (22-0, 14 KO).

Panowie mieli spotkać się już 8 października zeszłego roku, ale kilka dni przed niedoszłą walką Benn wpadł na niedozwolonych środkach. I choć do samego końca próbowano uratować ich potyczkę, ostatecznie do niej nie doszło. Więcej pisaliśmy TUTAJ >>>

Ale co się odwlecze... W ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin mają zostać podpisane umowy na walkę 3 lutego na nowoczesnym obiekcie Tottenham Hotspur Stadium. W grę wchodzą jeszcze wcześniejszy oraz późniejszy weekend, ale właśnie pierwsza sobota lutego to najbardziej prawdopodobny termin. Przypomnijmy, że Benn wciąż nie oczyścił się do końca z dwóch rzekomych wpadek z organizacją UKAD. Nie podjęto jeszcze decyzji, czy odwołanie zostanie rozpatrzone przez Krajowy Panel Antydopingowy czy Sportowy Sąd Arbitrażowy.

Starcie synów legend brytyjskiego, ale i światowego boksu, wywołuje ogromne zainteresowanie na Wyspach. W ostatnim czasie Eubank Junior zrewanżował się za wcześniejszą porażkę Liamowi Smithowi (TKO 10), a Benn po długiej przerwę wrócił pod koniec września za oceanem punktowym zwycięstwem nad Rodolfo Orozco.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.