ŁOMACZENKO Z KAMBOSOSEM W KWIETNIU NA TERENIE AUSTRALII?

Wasyl Łomaczenko (17-3, 11 KO) i George Kambosos Jr (21-2, 10 KO) rozmawiają w sprawie ich potencjalnej walki, muszą jednak jeszcze chwilę poczekać.

Wszystko miałoby mieć miejsce w kwietniu na terenie Australii, a w grę wchodzą cztery lokalizacje - Perth, Sydney, Adelaide i Melbourne. Kibice mogliby zobaczyć pojedynek w Fox Sports po wcześniejszym wykupieniu przyłącza pay-per-view.

Na co zatem czekamy? Sporo mówi się, że po grudniowym starciu z Regisem Prograisem (29-1, 24 KO) Devin Haney (30-0, 15 KO) ma zwakować pas IBF kategorii lekkiej. Wtedy zestawienie ukraińsko-australijskie nabrałoby jeszcze większego znaczenia, gdyż Łomaczenko i Kambosos to najwyżej sklasyfikowani pięściarze w rankingu federacji i biliby się o wakujący tytuł. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 26-11-2023 18:20:58 
Strasznie chujowa walka. Zieew.
 Autor komentarza: Maksymalista
Data: 26-11-2023 18:55:56 
Dobra walka na odbudowanie dla ŁOMACZENKI choć Kabanos mimo że ograniczony i obnażony przez Haneya też może mieć swój dzień co pokazał choćby w walce z Teofilo lLopezem
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 26-11-2023 20:36:11 
Nie tylko Kambossos miał swój dobry dzień, ale i Teo Lopez miał zły (mam na myśli jego zlekceważenie przeciwnika).

Tak właściwie po co ta zwłoka? Gdyby tę walkę ogłosili miesiąc temu i planowana byłaby np. na styczeń, to w trakcie przygotowań do walki dostaliby informację, czy zawalczą o IBF czy nie. Skoro i tak zawalczą to po co to odwlekanie?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.