GASHI ZAPOWIADA LEKCJĘ BOKSU, JAKĄ MA DAĆ LERENIE - W TLE RÓŻAŃSKI

Doktor nauk Senad Gashi (27-3, 26 KO) zapowiada, że da w sobotę lekcję boksu Kevinowi Lerenie (29-2, 14 KO). Lepszy z tej dwójki zgarnie pas WBC wagi bridger w wersji tymczasowej. Pełnoprawnym championem pozostaje oczywiście Łukasz Różański (15-0, 14 KO).

Przed Polakiem pierwsza obrona tytułu. Tym razem na wyjeździe. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ >>>

- Stoczyłem 140 walk w boksie olimpijskim. Będę dla niego zbyt doświadczony i szybki. Wygram to przed czasem - zapowiada Niemiec.

- A ja nie stoczyłem ani jednej walki w boksie olimpijskim, co pokazuje tylko, jak dobry jestem w tym, co robię - ripostował pogromca Mariusza Wacha.

- Sprawię, że ten gość będzie wyglądał jak początkujący bokser. Widać po jego sylwetce, że lubi ciężko popracować, ale nie wygląda i nie porusza się jak bokser. Wiem, że na terenie rywala będę musiał pobić go przed czasem i taki mam plan - dodał Gashi.

Lepszy z tej dwójki będzie obowiązkowym rywalem dla zwycięzcy starcia Różański vs Jack.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-11-2023 23:32:40 
Cos mi się zdaje, że pan doktor rodem z Kosowa dostanie ostry wpierdol. Wątpię, żeby ten bumobij przetrwał więcej, niż 6 rund.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-11-2023 23:56:36 
Lerena to jedyny bokser z dorobkiem na poziomie mistrzowskim w tej całej stawce bridger. Będzie mocnym faworytem z każdym z obecnej stawki, chyba żeby wrócił Rivas, albo doszedł ktoś nowy, w co bardzo wątpię.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-11-2023 12:53:41 
Ordnung muss sein przynajmniej na papierze, ale nie wątpię, że Lerena powinien i zapewne da sobie radę. Z drugiej strony gagatki z Półwyspu Bałkańskiego to całkiem ostrzy gracze, więc nie jest powiedziane, że pójdzie jak z płatka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.