ROY JONES JR: SŁABA WALKA Z NGANNOU NIE OZNACZA, ŻE FURY PRZEGRA Z USYKIEM

- Historia pokazuje, że Fury po słabej walce zawsze dawał potem bardzo dobrą - zauważa Roy Jones Jr, odnosząc się do zapowiadanej walki Tysona Fury'ego (34-0-1, 24 KO) z Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO) w pełnej unifikacji królewskiej kategorii.

Pierwotnie pomysł był taki, by walka o cztery mistrzowskie pasy odbyła się jeszcze w tym roku, teraz jednak wydaje się, że Brytyjczyk skrzyżuje rękawice z Ukraińcem dopiero w lutym. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ >>>

- Tyson przygotował się pod zawodnika z MMA, bez żadnego bokserskiego doświadczenia. Nie miał w głowie, że walczy z Usykiem, tylko bokserskim nowicjuszem. On mógł tylko stracić, nie miał w tym pojedynku nic do zyskania. Jego występ przeciwko Ngannou nie jest odzwierciedleniem tego, co zrobi przeciwko Usykowi. Kiedy Tyson dawał słaby występ, wracał potem zawsze i nadrabiał to pięknym kolejnym pojedynkiem. Nie uważam więc, by słaba walka w jego wykonaniu była podstawą do stwierdzenia, że przegra z Usykiem. Mentalnie Fury trenował do gościa z MMA, a nie do unifikacji z Usykiem - dodał dawny król zestawień P4P.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-11-2023 10:44:22 
Trudno się nie zgodzić, co m.in. pokazała walka z Waliinem, Z drugiej strony Otto pokazał że potrafi boksować na bardzo wysokim poziomie (Gassijew), tak samo jak i to, że nie przykłada się podobnie jak Fury, gdy rywal nie ma odpowiedniej renomy (Sokołowski). A sam Roy Jones jr. już powinien krzyczeć do innego emeryta Daniela Cormiera, aby ten sprawdził się z nim na jego zasadach:)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 02-11-2023 21:35:58 
Slaba walka z Ngannou nie oznacza rowniez, ze Fury z Usykiem wypadnie lepiej. Pewnikiem za to wypadna mu lokcie z zawiasow od prucia powietrza przy nieuchwytnym Usyku.

Mile slowa Roya, ale TF nie jest mentalnie nawet w polowie drogi do pokonania Usyka. 126kg? Waga dobra, ale na Bakole.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.