OD JUTRA FILIP HRGOVIĆ WOLNYM AGENTEM! Z KIM PODPISZE KONTRAKT?

Filip Hrgović (16-0, 13 KO) - jeden z poważniejszych graczy na rynku i obowiązkowy pretendent do pasa IBF wagi ciężkiej, stał się właśnie wolnym agentem i łakomym kąskiem dla wszystkich promotorów.

Chorwat status challengera International Boxing Federation nabył w sierpniu ubiegłego roku, pokonując nieznacznie na punkty Zhanga Zhilei. Po rocznej przerwie wrócił i 12 sierpnia zastopował w dwunastej rundzie Demseya McKeana (22-1, 14 KO).

Hrgović musi jeszcze trochę poczekać, bo Fury i Usyk chcą unifikować wszystkie pasy, ale zwycięzca ich walki będzie zmuszony w pierwszej kolejności spotkać się właśnie z Filipem. A ten ma znakomitą kartę wyjściową, bo od jutra będzie już wolnym zawodnikiem. Dziś o północy kończy mu się kontrakt z braćmi Sauerland i grupą Wasserman Boxing.

Keith Connolly - menadżer Hrgovicia, robi interesy ze wszystkimi promotorami, nie ogranicza się do danej telewizji czy promotora, bardzo więc ciekawe, kto będzie kolejnym promotorem Chorwata. A może po prostu przedłuży umowę?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 31-10-2023 21:04:15 
Też jestem ciekaw, obstawiam Mosad, MI6, albo CIA. Jeżeli to ostatnie, to należy się spodziewać, że za niedługo między linami zobaczymy agenta Filipa Bourne'a:)
 Autor komentarza: DyktaT
Data: 31-10-2023 23:19:18 
Ja na jego miejscu wybrałbym Hearna lub może Klimasa. Warren nie dopuści go do WBC chociaż z drugiej strony Dubois pomógł zawalczyć o pas.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 01-11-2023 07:17:12 
Z Hearnem już współpracował, a Klimas przecież nie jest promotorem...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-11-2023 16:04:00 
Przez Hearna to byl chyba wspolpromowany. W obecnej sytuacji, gdzie najpewniej Usykowi zabiora pas ibf, to zarówno Hearn jak sam Hrgovic moga sie dogadac bo bardzo mozliwe, ze jak IBF sie zwolni to obok Hrgovica do walki zostanie wyznaczony AJ. A to daje AJowi szanse na pas, a Hrgovicowi na solidna wyplate. Dodatkowo w miedzyczasie moglby zawalczyc z jakims Whytem czy Chisora i tez niezle zarobic ze wzglednie bezpiecznyi rywalami.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-11-2023 16:07:31 
byc moze tez Warren tu powalczy, wszak w tym roku odstrzelono mu JJa i Dubois.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.