GROVES: BYĆ MOŻE BYŁA TO OSTATNIA WALKA W KARIERZE FURY'EGO

Nie ma co prawda ku temu żadnych oficjalnych przesłanek, Tyson Fury (34-0-1, 24 KO) mówi o krótkim odpoczynku z rodziną i przygotowaniach do unifikacji z Usykiem, ale George Groves utrzymuje, iż mogliśmy w sobotnią noc oglądać "Króla Cyganów" po raz ostatni w ringu.

Nie ma już raczej mowy o starciu z Aleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO) o wszystkie cztery pasy wagi ciężkiej 23 grudnia, pomimo iż obóz Ukraińca bardzo na to naciska. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ >>>

Sam Fury po słabej walce z Francisem Ngannou przekonuje, iż kolejnym krokiem będzie właśnie konfrontacja z Usykiem. Inaczej jednak spekuluje były mistrz świata WBA kategorii super średniej.

- Tyson mówi o walce z Usykiem, lecz nie jestem pewien, czy do niej dojdzie. To mógł być ostatni raz, gdy widzieliśmy Fury'ego w ringu. Nie traktujcie tego jak atak na niego, bo miał fantastyczną karierę. Być może jednak zarobił już wystarczająco dużo i nie ma już w sobie tego pragnienia walki jak wcześniej. Dużo bardziej zabolałaby go ewentualna porażka z Usykiem niż fakt, że ktoś będzie mu wypominał, iż do takiej walki nie wyszedł. Nie zdziwię się, jeśli sobotnia walka z Ngannou okaże się ostatnią w karierze Tysona - stwierdził Groves.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 30-10-2023 19:35:06 
Panie Groves fujar będzie walczył dalej bo jest zbyt chciwy żeby odejść. Pytanie z kim? Bo według mnie nie zrobił wystarczająco dużo. Niech pokona Usyka a potem Bakole lub Zhanga.
 Autor komentarza: Zjebany
Data: 30-10-2023 20:27:10 
Trolling niskich lotów .
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 31-10-2023 09:00:58 
Groves trafił niemal w dychę. Niemal bo zapomniał o pazerności Fujara, więc być może nie zawalczy z Usykiem ale dość prawdopodobnie znów zawalczy z jakimś ogórkiem za grube miliony. Ewentualnie będzie to już całkowiecie występ poza boksem, cyrkowe popisy podczas których i tak pojawi się stulejarz aby nosić Tajsonowi dożywotni pas WBC.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.