KTO DLA JOSHUY? BELLEW MA SWOJEGO KANDYDATA: POPRZECZKA W GÓRĘ

- AJ jest wręcz zdesperowany, by wystąpić w grudniu - przyznaje Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (26-3, 23 KO), który dużą aktywnością chce wrócić do dawnej, wielkiej formy.

Fizycznie Anglik wciąż jest na szczycie, ale porażki sprawiły, że mentalnie nie jest już tym samym dominatorem jak dawniej. Podejmuje różne kroki, by to zmienić. Pod ręką nowego trenera, Derricka Jamesa, pokonał w kwietniu na punkty Jermaine'a Franklina, a w sierpniu znokautował Roberta Heleniusa. A z kim mógłby zmierzyć się pod koniec roku?

- Podniósłbym mu nieco poprzeczkę i wystawił na Michaela Huntera. On sprawiłby AJ-owi problemy. Nie jest za duży, nie bije mocno, ale sprawiłby problemy. Panowie zresztą dobrze się znają, bo w przeszłości Hunter był sparingpartnerem Joshuy - mówi emerytowany już Tony Bellew.

W kuluarach w kontekście ewentualnej potyczki z Joshuą padały różne nazwiska - Hrgovicia, Zhilei, Charra czy Kabayela. Do walki z byłym dwukrotnym mistrzem świata wagi ciężkiej rwie się na pewno Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO). Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 27-10-2023 11:11:46 
Gdzie są teraz fani AJ?..Wilder zgłasza gotowość ..AJ gdzie Twoje jaja ?..tak bardzo zależy Ci na częstotliwości to wyłóż na gale ze swojej kieszeni ..bo kto niby ma płacić za brak charakteru u AJ ..kibice ?..
 Autor komentarza: gerlach
Data: 27-10-2023 13:40:26 
Smiech na sali... Podniesc poprzeczke czyli Hunter :)))

Bellew widze w gronie wazeliniarzy hearnowskich?

Joshua ma 34lata. Game over.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 27-10-2023 18:56:56 
Wilder skamle o walke z AJ bo to duza wyplata, a AJ bez Wildera i bez pasa bedzie zarabiac wiecej, niz Wilder zarobil przez 3/4 kariery.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 27-10-2023 20:19:55 
No ja debile za to płacą to pewnie że tak ..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.