BELLEW PEWNY SWEGO W EWENTUALNEJ WALCE Z RÓŻAŃSKIM

Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) niby niewinnie zaczepia Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO), ale robi to regularnie. Wiadomo, że póki co Polak patrzy w inną stronę, ale w przyszłym roku? Dlaczego nie...

Nie jest tajemnicą, iż grany jest temat starcia rzeszowskiego osiłka - championa WBC kategorii bridger, z Badou Jackiem (28-3-3, 17 KO), byłym mistrzem świata wagi super średniej, półciężkiej i cruiser. Jack związany jest z Saudyjczykami, którzy potrafią sięgnąć głęboko do kieszeni.

TEDDY ATLAS "PODKRĘCA" RÓŻAŃSKIEGO: JACK JEST NA OSTATNIEJ PROSTEJ >>>

- Różański mógłby sprawić, że doszłoby do naszej walki, myślę jednak, że ma dużo lepsze finansowo opcje. Ma na stole coś naprawdę dużego - zaczął były mistrz świata kategorii cruiser i przez moment czołowy "ciężki".

- Gdybym miał kilka lat mniej, wystarczyłyby mi dwie rundy na Różańskiego. Teraz, gdy mam już czterdzieści lat, zajęłoby mi to od sześciu do ośmiu rund - dodał Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 19-10-2023 15:03:46 
"rzeszowski osiłek"... hmm, niby tak, ale trochę krzywdzący ma oddźwięk takie określenie. Wiadomo, że Łukasz nie porywa techniką, nie kalkuluje w ringu tylko idzie na całość bazując na sile/motoryce ale jakoś mi nie pasuje określenie "osiłek". To określenie kojarzy się z nie tylko ubogim w umiejętności fizolem ale i prostakiem i troglodytą. Walka o tytuł z Babiniczem, który na koniec nie okazał się Kmicicem była krótka ale wbrew pozorom przemyślana, nie tylko długie szachy w ringu stanowią o elementarnej inteligencji ringowej. Łukasz ze swoim sędziwym trenerem miał plan i wiedział po co do ringu wychodzi, zwykłym osiłkiem okazał się właśnie Babinicz.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 19-10-2023 15:06:44 
A Belju domaga się aby Łukasz zrobił mu to co on kiedyś Dejwidowi. Jeśli Łukasz poradzi sobie BuduDżakiem to tym bardziej z zardzewiałym Belju.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 19-10-2023 15:15:02 
Brzozy, wszędzie brzozy...
 Autor komentarza: SWJar
Data: 19-10-2023 15:50:22 
Marzenie Canelo by lżejsi rozpoznawali zawodnicy sami się pchali do walki z nim, by sam nie musiał im proponować starcia. Więc Łukasz kończa nadal szybko rywali by nie zdążył nikt zobaczyć czy masz tę technikę i wydolność na resztę walki, a znani rywale będą nadal napływać :D
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-10-2023 15:52:56 
Jack, potem Bellew, to byłby sztos w karierze Różańskiego. Oby mu się udało, bo jak nie barbarzyńca, to kto?
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 19-10-2023 16:20:03 
Problem z Różańskim jest taki, że owszem ma w CV sensownych bokserów (Sosnowski, Sprott, Ugonoh, Szpilka), którzy boksowali na najwyższym poziomie łącznie z walkami mistrzowskimi - tyle że wszystkich ich pokonał w ich ostatnich walkach. Z kolei Babic jest solidnym średniakiem, który został trochę medialnie napompowany. Także jakkolwiek to zabrzmi, Różański nadal jest niesprawdzony na poziomie takim jak Jack czy Bellew (oczywiście mowa o Jacku boksującym w swojej wadze i o aktywnym Bellew).
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 20-10-2023 11:09:03 
Nikt nie wie co będzie jak ktoś wyciągnie Łukasza na szerokie wody..badu i ten bellew dziś w zasięgu ..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.