USYK: FURY BEZ PROBLEMÓW POKONA NGANNOU, KONTRAKTY PODPISANE

Aleksander Usyk (21-0, 14 KO) potwierdził, że będzie tuż przy ringu w Arabii Saudyjskiej podczas walki Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) z Francisem Ngannou. Czyżby szybkie ogłoszenia?

Fury spotka się z Ngannou 28 października. Kolejną przeszkodą mistrza WBC ma być właśnie Ukrainiec, champion IBF, WBA i WBO.

- Chciałbym, żeby nasza potyczka o tytuł bezdyskusyjnego mistrza świata wagi ciężkiej odbyła się już w grudniu. I choć jest już podpisana, kontrakty są gotowe, to wątpię, żeby do niej doszło aż tak szybko - przyznał Usyk, który nie widzi żadnego zagrożenia ze strony dawnego mistrza UFC. Bo chyba już tylko on mógłby stanąć na drodze tej unifikacji.

- Dla Fury'ego to będzie bułka z masłem. Ngannou prawdopodobnie ma na tyle siły, żeby przewrócić Tysona, ale jak taki nowicjusz miałby pokonać dwumetrowego giganta, który siedzi w boksie ponad dwie dekady? Nie mam wątpliwości, że Fury to wygra i to bez problemów - dodał Usyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: VVD
Data: 19-10-2023 14:45:40 
Oczywista oczywistość, Nigeryjczyk będzie dla Furego łatwiejszym przeciwnikiem niż: Chisora, Seferi... może nawet to najgorszy zawodnik z jakim Fury zawalczy, to cyrk.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 19-10-2023 16:02:34 
Znieważony takim obrotem spraw Ngannou ruszy niczym bulterier pomiatając zaskoczonym Furym w pierwszej rundzie w skutek czego odniesie kontuzję i Ngannou wskoczy na walkę z Usykiem. Może tak być? xd
 Autor komentarza: Wujot
Data: 19-10-2023 16:45:01 
SWJar, Tak, w skutek czego Fury przewróci się od naporu powietrza wywołanym przez te wiatraki i przy upadku uszkodzi sobie jakąś część ciała. Za dobra praca nóg i doświadczenie :D.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 19-10-2023 19:31:51 
Nie zapominajmy o tym, że Fury ma tendencję do lekceważenia potencjalnie dużo słabszych przeciwników. Akurat tego Ngannou powinien gładko rozjechać, aczkolwiek to jest boks i jedno głupie zagapienie się może wiele zmienić. Może trafić się kontuzja czy coś.
Niech to będzie już za nami i ogłoszą w końcu unifikację, bo rzygać się chce od tej telenoweli.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 20-10-2023 14:14:19 
Ale to jest pół zawodowa walka raczej, nie neda walczyć na 100%
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.