GARCIA I THURMAN W GRUDNIU - REWANŻ CZY W ODRĘBNYCH WALKACH?

Jesteśmy (chyba) w przeddzień ogłoszenia walk Keitha Thurmana (30-1, 22 KO) i Danny'ego Garcii (37-3, 21 KO). Potwierdzają to dwa różne źródła, w tym jedno twierdzi, iż byli mistrzowie wyjdą do rewanżu.

Chodzi o końcówkę roku. IFL TV podaje, że 9 grudnia pokazową walkę stoczą Floyd Mayweather i Mikey Garcia, a na rozpisce zobaczyły właśnie Thurmana z Garcią w dywizji junior średniej. Częściowo informacje te potwierdza Dan Rafael, ale on akurat rozdziela Thurmana i Garcię w odrębne walki. A przeszłość pokazuje, że Rafael ma lepsze źródła i bardziej sprawdzone informacje. Wkrótce zobaczymy, kto miał rację...

Rafael potwierdza pokazówkę Mayweathera 9 grudnia z Mikeyem Garcią, a na rozpisce Danny'ego Garcię. Jego przeciwnikiem ma być Erislandy Lara (29-3-3, 17 KO), mistrz WBA wagi średniej. Z kolei Thurman ma zaboksować tydzień później - 16 grudnia. A po drugiej stronie ringu, według Rafaela, ma stanąć Eimantas Stanionis (14-0, 9 KO), posiadacz pasa WBA Regular wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 19-10-2023 11:47:30 
Szykuje się dziadostwo, czyli Lara vs Garcia o pas wba w średniej w limicie 155 funtów.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 19-10-2023 12:20:56 
pewnie 155...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-10-2023 15:49:26 
Czy ja wiem czy dziadostwo? Ja osobiście doceniam kunszt Kubańczyka, jego boks jest esencją karaibskiego wyszkolenia, a poza tym bądźmy szczerzy ten gość tak naprawdę jako pierwszy utarł nosa złotemu cielcowi z Meksyku, a Garcia też nie jest byle jaki, choć raczej niewybitny, ale może w schyłkowym etapie kariery coś mu się jeszcze będzie chciało. W sumie to może być całkiem dobre zestawienie dwóch weteranów. Thurman vs Stanionis to byłaby mocna walka, gdyby nie długi rozbrat z ringiem Keitha, a ten jak wiadomo mu nie służy.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 19-10-2023 16:10:32 
Pokazówa Floyda z Mikey Garcią? Jakby to była taka pokazówka jak wiele poprzednich gdzie w mojej opinii lądowały prawdziwe ciosy to byłbym mocno podekscytowany. No ale wątpliwe by tak miało być.
Thurman vs Garcia lub którykolwiek z nich vs Lara, jak dla mnie super walki. Chcę w końcu Larę zobaczyć w jakiejś dużej walce.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 19-10-2023 16:51:50 
Niech ten Lara w końcu odejdzie na zasłużona emeryturę. Największy nudziarz zawodowego boksu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.