TEDDY ATLAS 'PODKRĘCA' RÓŻAŃSKIEGO: JACK JEST NA OSTATNIEJ PROSTEJ

Nie jest żadną tajemnicą, że Badou Jack (28-3-3, 17 KO) poluje na Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO) i jego pas WBC wagi bridger. Polaka do takiej walki na pewno zachęcałby znany trener Teddy Atlas.

Szwed był już mistrzem świata w limicie 76,2 kg, potem 79,4 kg, a w tym roku niespodziewanie sięgnął po pas WBC na granicy 90,7 kg. Łukasz walczy w limicie 101,6 kg. Zdaniem sławnego szkoleniowca i analityka bokserskiego zza oceanu, Jack jest już mocno rozbity i stosunkowo łatwy do ogrania.

- Badou Jack to mistrz, który według mnie jest już tak naprawdę skończony. Ma na liczniku mnóstwo trudnych walk, przeszedł z wagi super średniej do półciężkiej, potem do cruiser i zdobył tytuł, lecz naprawdę jest na wyczerpaniu i na ostatniej prostej kariery. To twardy i bardzo waleczny facet, należy mu się szacunek, ale zaraz ktoś go pokona - uważa Atlas.

Negocjacje pomiędzy Saudyjczykami, bo właśnie tam teraz mieszka i prowadzi karierę Jack, a polskim obozem, trwa już od pewnego czasu. Czekamy więc na oficjalne ogłoszenie tego pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-10-2023 20:02:11 
Im starszy, tym młodszy, a i prawie jak wino mocno wpływające na kubki smakowe. Taki Benjamin Button ringu rażący swoją biegłością. Dla Różańskiego to może być lot w kosmos, albo przejdzie do historii, albo zostanie jedną z obiecanych Hurys dla "Rozpruwacza". Trzeba przyznać, że z tego utytułowanego weterana nieustępliwy człek.

https://www.youtube.com/watch?v=KPsq0Yw4VWk
 Autor komentarza: Wujot
Data: 13-10-2023 21:13:31 
Różan go rozniesie jak gnój po polu, Jacuś nie wytrzyma naporu rozstanie sprzątnięty z ringu najpóźniej do 4 rundy jeśli Łukasz będzie miał gorszy dzień.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-10-2023 21:38:25 
Jacek jednak ostatnio pokazal wiedze bokserska, a ze ma spore doswiadczenie, to nie bedzie latwa robota. Oczywiscie Rozan moze go zgnoic, bo Rozan nie narzuca sobie limitow, strachu, ale tez Jacek bedzie o tym wiedzial i bedzie probowal zabrac Barbarzynce na glebsze wody, poza 6-7-8 runde
 Autor komentarza: BartonFink
Data: 14-10-2023 17:21:18 
Ta walka jest niejednoznaczna. Łuki niech się nie rzuca na chama, ale swoją inteligentą presją ma szansę go rozjechać w rundach 1-3. Jack już dostawał cios na zimno, ale Łuki nie sil się na to. Po prostu boksuje swoje i jak widzisz, że zraniony to jedziesz dyskoteką. On tego nie przetworzy. Fizyczność i wiek trzeba wykorzystywać, a tu jest idealna okazja. Zrobić Jacka i będzie pay-day w HW. Mocny pay-day.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.