DEMETRIUS ANDRADE: WALKA Z BENAVIDEZEM TRUDNIEJSZA NIŻ Z CANELO

- Ja przestraszony? OK, nie sobie tak mówi, zresztą jeśli byłbym przestraszony, to broniłbym się i okazał jeszcze bardziej niebezpieczny - odpowiada Demetrius Andrade (32-0, 19 KO) na zaczepki Davida Benavideza (27-0, 23 KO).

- Niektórzy porównują mnie do Caleba Planta, którego Benavidez ostatnio pokonał. Ale Plant nie porusza się w ringu jak ja, nie ma mojego bokserskiego IQ i nie potrafi mocno odpowiedzieć. A do tego nie był w najlepszej kondycji i spuchł - kontynuował były mistrz świata wagi średniej i junior średniej.

Pojedynek odbędzie się w dywizji super średniej 25 listopada w Las Vegas.

- Przede mną prawdziwa walka, trudna walka, trudniejsza niż byłaby z Canelo. Zresztą, p***ć Alvareza, to Benavidez stanowi prawdziwe zagrożenie. A na Canelo nie ma co czekać. W tym limicie nie było lepszej walki do zrobienia niż nasze zestawienie. Tym bardziej, że obaj pozostajemy unikani przez całą resztę. Mocno zakończymy ten rok - dodał Andrade.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 13-10-2023 16:15:25 
Fajnie że jeden i drugi widzi że Canelo zwyczajnie sie pietra, wyciągając do walki w 168 jakieś nadmuchane zwłoki ze 154 funtów. Pewnie zaraz będzie drugi Charlo pałający chęcią zemsty. Andrade ma szansę konkretnie ruszyć swoją mdłą karierę jeśli przejdzie Benavideza. Potencjał olbrzymi, stylowo to koszmar dla rudego.
Plant nie jest taki zły, ale ma pary na 8/9 rund walki..
 Autor komentarza: broly
Data: 13-10-2023 17:28:37 
że niby Alvarez sie pietra 35-letniego Andrade, który z nikim poważnym nie walczył a po drodze szorował dechy z przeciętnymi rywali?
 Autor komentarza: broly
Data: 13-10-2023 17:29:00 
rywalami**
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 14-10-2023 05:33:51 
"Ja przestraszony? OK, nie sobie tak mówi"
Jaki to język?
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 14-10-2023 07:01:05 
Ja mysle, ze Abdrade juz jest skonczony. Kwestia walki, deoch, az ktos go znokautuje i ma po karierze. Gosciu obija samych bumow, uwazam ze jego kariera jest juz zaprzepaszczona. Mlodszy tez juz nie bedzie, ani lepszy.
 Autor komentarza: ErykEsch
Data: 14-10-2023 07:08:00 
Sulencki to Bum?
 Autor komentarza: Polakos
Data: 14-10-2023 07:18:14 
No ja osobiście zarówno w walce z Andrade jak i Benavidezem bym postawił na Alvareza, może nawet przed czasem.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 14-10-2023 11:46:14 
Polakos Twój optymizm względem Alvareza jest nieuleczalny. Naprawdę uważasz, że po tym co pokazał w ostatnich walkach jest w stanie skończyć Benavideza przed czasem? Czy to prowokacja, a może żart?
 Autor komentarza: Polakos
Data: 14-10-2023 12:39:25 
Canelo w ostatniej walce akurat znowu wyglądał bardzo dobrze kiedy to załatwił Jermella Charlo w Las Vegas i obronił wszystkie pasy. Ktoś powie, że to już nie jest szczytowy Alvarez i być może ma rację, ale też wydaje mi się, że znowu wraca do formy.

Co do Benavideza to z kilku względów powinien pasować Alvarezowi, ale to będziemy pisać jak walka będzie ogłoszona, najpierw niech przejdzie Andrade.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 14-10-2023 13:48:13 
Jest takie piłkarskie powiedzenie: "gra się tak jak przeciwnik pozwala" Jermel pozwolił na bardzo dużo, mimo to Saul nie zdołał skończyć Go przed czasem, a Davida skończy? Tzn. David jest słabszy od Jermela? Alvarez był bardzo zadowolony po walce to oznacza, że jest to szczyt Jego możliwości na dzisiaj, na Davida zabraknie. Pojedynek zapewne skończy się na punkty, ale jeśli ktoś będzie bliżej desek to po raz pierwszy w karierze Alvarez. Ale rzeczywiście nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, do tego pojedynku droga daleka i nie wiadomo czy w ogóle się odbędzie. Z takim Charlo jak z ostatniego pojedynku to nawet Sulęcki z czasów Jacobsa by wygrał.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 14-10-2023 16:52:31 
Styl robi walkę. Czasem łatwiej jest znokautować kogoś kto na papierze może być nawet trudniejszym rywalem. Akurat Benavidez zadaje dużo ciosów i bardzo się otwiera, a Canelo znakomicie potrafi kontrować i tam każdy błąd Bandery byłby wykorzystany przez co myślę, że w końcowych rundach by się to mogło odłożyć i Canelo mógłby to wygrać przed czasem chociaż też nie wykluczam punktowego rozstrzygnięcia.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 14-10-2023 17:33:50 
Benavidez nie otwiera się aż tak bardzo, to dobry zawodnik, a Alvarez nie zdoła tego wykorzystać, to już nie jest tak dobry zawodnik. Ale tego typu rozważania to już daleko idąca teoria i abstrakcja i powoli przestaje mieć to sens. Pozostaje tylko czekać, aż pojedynek się odbędzie. Najlepiej w maju przyszłego roku i wtedy będziemy wszystko wiedzieć. Paradoksalnie wpadki Davida i utrata tytułu mogą Mu wyjść na dobre. Kiedy Alvarez wkraczał do seperśredniej pokonał by Go i nigdy nie dał rewanżu. Teraz David rozwinął się i nabrał doświadczenia a Saul notuje lekki zjazd. Dlatego wynik będzie odwrotny. Ale wszystko zweryfikuje ring, czego Tobie, Sobie i wszystkim kibicom życzę.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-10-2023 07:27:32 
Myślę, że Benavidez może być brany pod uwagę na maj lub wrzesień chociaż nie wiem jakie plany będą mieć Canelo i Haymon. Tak czy inaczej byłaby bardzo dobra walka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.