BENAVIDEZ DO ANDRADE'A: W RINGU ZAMIENIAM SIĘ W MORDERCĘ

- Pi***ć Canelo, to lepszy z naszej walki zostanie tak naprawdę najlepszym zawodnikiem wagi super średniej - mówi David Benavidez (27-0, 23 KO) przed starciem z Demetriusem Andrade'em (32-0, 19 KO).

Pojedynek odbędzie się 25 listopada w Las Vegas. W teorii lepszy z tej dwójki będzie obowiązkowym pretendentem dla Saula Alvareza (60-2-2, 39 KO), ale Benavidez stoczył już wcześniej przecież dwie takie walki.

- Nie dbam o Canelo, nie dbam o Andrade'a. Po prostu wiem, że jeśli wygram w listopadzie, to będę najlepszy na świecie na granicy 76,2 kilograma. Demetrius to zawodnik światowej klasy, niewygodny i na pewno da mi trudną przeprawę. Tak więc kibice dostaną znakomity spektakl. Wziąłem właśnie jego na rywala, aby na dobre zamknąć już wszystkim usta. Moja najlepsza wersja ujawnia się bowiem wtedy, gdy naprzeciw mnie stają najlepsi na świecie - kontynuował były dwukrotny mistrz świata wagi super średniej, który pas WBC tracił poza ringiem. Za narkotyki w organizmie oraz nadwagę. Potem jednak wziął się w garść, skupił na tym, co robi najlepiej, i znów sieje postrach wśród przeciwników.

- Andrade jest świetnym technikiem, ale ja jestem prawdziwym potworem w ringu. I taką walką udowadniam coś nie tylko innym, lecz również, a może przede wszystkim, sobie. Poza ringiem jestem równym, fajnym gościem, lecz w ringu zamieniam się w mordercę. Podczas spotkania oko w oko spojrzałem w jego duszę i widziałem strach. Wiem dokładnie co mam robić. Zresztą robię to od dwóch lat i Canelo powinien już stracić dawno temu pas WBC - dodał Benavidez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 13-10-2023 15:06:28 
Nie sądze by rudy wyszedł do wygranego z tego pojedynku..Andrade jak nie da się złapać mocnym ciosem, to powinien wypunktowac Benavideza. Z drugiej strony Demetrius będzie się lał w dniu walki z cruiserem
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 13-10-2023 15:33:33 
Canelo jak już ma te pasy, to uważa, że nie jest od wychodzenia do kogokolwiek tylko od panowania :)... to nie Usyk tylko książę na włościach.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 13-10-2023 18:31:34 
Jeśli Canelo uważa się za najlepszego to musi walczyć że zwycięzcą tego pojedynku. Co do samej walki David faworytem.
 Autor komentarza: Starykibic
Data: 13-10-2023 19:52:17 
Może i Benavidez pieprzy Alvareza, kto wie, ale na pewno nie pieniądze które generuje. Dlatego gdy już pokona Andrade to na głowie będzie stawał, żeby dopiąć pojedynek z Saulem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.