LAURA GRZYB OBRONIŁA TYTUŁ MISTRZYNI EUROPY

Laura Grzyb (10-0, 3 KO) po raz pierwszy obroniła tytuł mistrzyni Europy kategorii super koguciej, pokonując na swoim ringu w Jastrzębiu Zdrój Stevi Levy (9-2).

Brytyjka od początku boksowała na pressingu, ale Polka łapała ją na kontrę bezpośrednim prawym. Wchodziły również ciosy na korpus, które pretendentka odczuwała, choć nie ustawała w swoich atakach.

Pod koniec siódmego starcia "Grzybowa" zraniła rywalkę, poszła za ciosem, niestety za moment zabrzmiał gong na przerwę. Levy miała dobrą rundę dziewiątą, lecz Laura fajnie finiszowała w ostatnich dwóch minutach i pewnie wygrała na kartach sędziów 98:92, 99:92 i 99:91.