RING TELEGRAM (25 WRZEŚNIA 2023)

Przedstawiamy Wam kolejną dawkę informacji ze świata boksu zawodowego w naszym cyklicznym Ring Telegramie.

Stephen Espinoza - szef stacji Showtime, zaprzeczył coraz częstszym plotkom o walce Gervonty Davisa z Keithem Thurmanem w umownym limicie. - Przestańcie wierzyć we wszystko co przeczytacie w mediach społecznościowych. Tej walki nie będzie - zapewnia Espinoza.

Już w sobotę walka Saula Alvareza (59-2-2, 39 KO) z Jermellem Charlo (35-1-1, 19 KO). Amerykańscy kibice będą musieli zapłacić za usługę PPV $84.99.

Conor Benn (22-0, 14 KO) wrócił po zawieszeniu w sobotnią noc. Kolejny pojedynek stoczy 23 grudnia. A Eddie Hearn nie ukrywa, iż spróbuje doprowadzić do jego starcia z Chrisem Eubankiem Jr (33-3, 24 KO).

- To trochę smutne, że Mike Tyson jest w jego narożniku, a nie moim. Dostałem imię właśnie po nim. Mike wybrał zły narożnik, narożnik przegranego - mówi Tyson Fury (33-0-1, 24 KO). Już 28 października walka z Francisem Ngannou, któremu w treningach pomaga właśnie Mike Tyson.

Roman Gonzalez (51-4, 41 KO) liczy na powrót w listopadzie i eliminator do jednego z mistrzowskich pasów wagi super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej. Ale oficjalnego potwierdzenia przeciwnika jeszcze nie ma.

Kamil Sokołowski (11-28-3, 4 KO) ogłosił zakończenie kariery, co miało związek z dopingową wpadką i trzyletnim zawieszeniem. Ale pozostanie w interesie. Częstochowianin związał się z federacją walk na gołe pięści BKB.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.