FRANK BRUNO: NIECH JOSHUA TRZYMA SIĘ Z DALEKA OD FURY'EGO

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) ma swoich kibiców, Anthony Joshua (26-3, 23 KO) swoich, ale jeszcze większą popularnością cieszył się niegdyś Frank Bruno. Kochała go cała Anglia. Przegrał co prawda z Lennoxem Lewisem w ringu, lecz to on długo cieszył się poparciem kibiców, a nie Lennox.

Lewis i Bruno starli się w ringu. Wygrał Lennox, choć przeżywał w tamtym pojedynku trudne chwile. Czy drogi Joshuy i Fury'ego również się skrzyżują? A jeśli tak, to kto okaże się tryumfatorem? Bruno ma swojego faworyta.

PROMOTOR JOSHUY: WIERZĘ, ŻE AJ POBIJE WILDERA, A POTEM FURY'EGO >>>

- Moim zdaniem Joshua powinien trzymać się z daleka od Fury'ego. Jeśli jednak dojdzie do ich walki, Tyson da mu lekcję boksu - uważa Bruno, mistrz WBC wagi ciężkiej na przełomie roku 1995 i 1996.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: broly
Data: 21-09-2023 17:54:16 
przecież Tajson nie wyjdzie ani do Usyka ani do Joshuy
 Autor komentarza: Marduk
Data: 21-09-2023 18:42:03 
No właśnie. Nie ma żadnych obaw. Fury jest za bardzo obsrany. Fury jak widzi nawet drobne ryzyko porażki to mu się psychika sypie.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-09-2023 19:08:20 
Joshua nie musi się trzymać z daleka od Fury'ego, ponieważ to Fury się trzyma daleko zarówno od Aj'a, jak i Usyka, więc chill out Franek.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-09-2023 00:18:12 
@Marduk

Dlatego walczył z Kliczką czy trzy razy z Wilderem, którzy mogli to jednym ciosem wysłać na OIOM. Mnie też nie podoba się to, co Fury teraz odpierdala, ale prawda jest taka, że byłby faworytem z każdym.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-09-2023 08:34:24 
Fury nie chce wychodzić do Usyka bo pewnie jest zapuszczony a musiałby się wznieść na wyżyny...

Do Joshuy wyjdzie bo jest od niego lepszy w każdym aspekcie.
Oczywiście pytanie jak się obecnie Fury czuje, czy mu humor dopisuje...
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-09-2023 08:47:32 
Fujar aby wygrać z AJem czy Usykiem musi osiągnąć formę bliską poziomowi z najlepszych lat a problem jest taki, że nie jest już wstanie (głównie mentalnie, choć nie tylko) tego dokonać. Tajson doskonale o tym wie i stąd te jego "nowe cele", które niestety osiąga przy okazji zachowując się jak pies ogrodnika i kisi półpasiec "dabljubisi" przy pełnym błogosławieństwie Stulejarza II "Pokrętnego".
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-09-2023 08:50:43 
W ogóle jeśli to nadal będzie taki cyrk się przeciągał, to Usyk powinien tytuł dabljubisi olać grubym siurem bo go nawet sam producent nie szanuje.
 Autor komentarza: JasonX
Data: 22-09-2023 09:39:24 
Joshua znokautuje wielkoluda i tyle. Jeszcze ring sie rozleci.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-09-2023 10:24:29 
Podsumowując: Fujar jak wiadomo, robi co chce i walczy z kim chce. Zrobi więc taki myk: za jakiś czas znów oleje oficjalnie Usyka i jest taka mała możliwość, że dogada się z Dżoszułą głosząc tą swoją wielką gęba, że to największa walka do zrobienia na wyspach (chyba zresztą to już kłapał). Zrobi to ze względu na korelację ceny do jakości rywala, bo Dżoszułę zapewne uważa (i słusznie) za wygodniejszego od Usyka. Jest jednak prawdopodobieństwo, że nawet ten stary lis się przeliczy i nie zrobi na tego "łatwiejszego" ale kasowego "kulturystę" odpowiedniej formy i zostanie pobity, czego mu życzę. Aż sam nie wierzę, że to piszę, bo kiedyś było na odwrót. Kiedyś, to znaczy kiedy jeszcze nie wiadomo było, że Tajson to patogen wagi ciężkiej. Wtedy ewentualna trylogia Usyka z Dżoszułą jest do zaakceptowania ze względu na absolutną unifikację.
 Autor komentarza: DyktaT
Data: 22-09-2023 10:39:24 
Nie róbmy z AJ nic nie znaczącego boksera. Jeśli nie pęknie osychicznie to Fury może w pojedynku z Joshuą zaliczyć gleby kipka razy. Ponadto musiałby Fury mieć formę, a nie prezentować to ci obecnie prezentuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.