FURY: BOKSUJĘ JUŻ DLA PIENIĘDZY, NIE DLA TYTUŁÓW

2023-09-17, Redakcja, Sky Sports

W rozmowie ze Sky Sports Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) nie ukrywa, że jego głównym celem są obecnie pieniądze i nie pali się do walk z innymi najlepszymi ciężkimi.

- Kiedy wróciłem do boksu, powiedziałem mojemu prawnikowi, że chcę zarobić jak najwięcej pieniędzy. Tym razem nie wróciłem dla pasów, tytułów czy czegokolwiek, wróciłem, by zabezpieczyć moją rodzinę, ich rodzinę, dzieci i wnuki. Zrobiłem to.

- Powodem, dla którego w ogóle jeszcze boksuję, było odzyskanie pasa, czego dokonałem, a po drugie to właśnie jak najwięcej pieniędzy. I nie jestem zainteresowany pojedynkami z ludźmi pokroju Usyka, ponieważ jestem większy od nich wszystkich. Jestem supergwiazdą, oni są nikim. Jestem szczęśliwy, a oni nie. Mam wszystko, czego chcą i nic nie mogą z tym zrobić - poza ustawieniem się w kolejce, zdobyciem pozycji obowiązkowego pretendenta w dziesięciu organizacjach, bicia się w eliminatorach po eliminatorze za darmo, tak jak ja to robiłem. Poświęćcie dziesięć lat, by tego dokonać, a kiedy już to zrobicie i będziecie mistrzem liniowym najdłużej w historii, wróćcie do mnie i wygłaszajcie te swoje kazania - podsumował "Król Cyganów".

<< Powrót na stronę główną <<